ذوب‌آهن باز هم نبرد
۱۰۸۲۴۵۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
۶۷۷
دیدار دو تیم ذوب‌آهن و نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

خبرورزشی: دیدار دو تیم ذوب‌آهن و نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار دو تیم ذوب‌آهن و نفت مسجدسلیمان در قالب هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۰۰ با قضاوت سعید رحیمی مقدم در استادیوم فولادشهر برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه ۲۴ تک به تک علی دشتی را کرمانشاهی سنگربان نفتی‌ها به کرنر فرستاد. در دقیقه ۴۲ نفوذ محمد بلبلی بازیکن نفت مسجدسلیمان از سمت راست به محوطه جریمه و شوت او به شکل خطرناک و با فاصله کم از کنار دروازه ذوبی‌ها به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۷ سانتر هافبک نفتی‌ها از روی یک ضربه کاشته توسط مهاجم این تیم به شکل خطرناکی به بیرون رفت. در دقیقه ۴۸ ضربه سر دارکو بیدوف با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۵۶ فرار حسینی و پاس رو به بیرون او به محبی با شوت محبی مهاجم نفتی‌ها از کنار دروازه به بیرون رفت و بی حاصل بود. در دقیقه ۶۰ ضربه علی دشتی در محوطه جریمه توسط کرمانشاهی مهار شد. در ادامه حملات دو تیم بی‌نتیجه ماند تا این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد.

ذوبی‌ها با کسب یک تساوی دیگر با ۸ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماندند. در مقابل نفتی‌ها با این تساوی ۱۶ امتیازی شدند و با یک پله صعود در رده پنجم قرار گرفتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج