سیدجلال معادلات یحیی را برهم زد
۱۰۸۳۴۵۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
۱۷۱۰
کاپیتان باتجربه پرسپولیس در تمرین امروز این تیم دقایقی تحت نظر کادرپزشکی در کنار دیگر بازیکنان حضور یافت تا یحیی امیدوار به سود بردن از این بازیکن باشد.

ورزش سه: کاپیتان باتجربه پرسپولیس در تمرین امروز این تیم دقایقی تحت نظر کادرپزشکی در کنار دیگر بازیکنان حضور یافت تا یحیی امیدوار به سود بردن از این بازیکن باشد.

در شرایطی که با محرومیت محمدحسین کنعانی زادگان، مصدومیت سیدجلال حسینی نیز با مصدومیت مواجه شده تا نگرانی کادرفنی را برای دیدار با آلومینیوم اراک در پی داشته باشد، اکنون در آستانه این بازی گفته می‌شود کاپیتان سرخ‌ها احتمالا مجوز بازی برابر شاگردان رسول خطیبی را به دست بیاورد.

سیدجلال حسینی امروز تحت نظر کادرپزشکی و با فشار 50درصد کار را در تمرینات گروهی دنبال کرد تا مشخص شود در صورت صلاحدید کادرفنی قادر خواهد بود در این بازی این تیم را همراهی کند. کاپیتان باتجربه پرسپولیس که به دلیل نیاز تیم و در حالیکه کادرپزشکی به این بازیکن اعلام کرده برای دستیابی به شرایط بدنی صد درصدی نیاز به استراحت حداقل دو هفته‌ای خواهد داشت، اعلام آمادگی خود را برای همراهی تیم اعلام کرده و در سفر به اراک نیز تیم را همراهی خواهد کرد تا در صورت صلاحدید یحیی گل محمدی در ترکیب اصلی به میدان برود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج