دلداری گواردیولا به لمپاردِ اخراجی
۱۰۸۴۲۶۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
۸۹۴
سرمربی منچسترسیتی به همتای خود در چلسی بعد از اخراج دلداری داد و برای او آرزوی موفقیت کرد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی منچسترسیتی به همتای خود در چلسی بعد از اخراج دلداری داد و برای او آرزوی موفقیت کرد.

به نقل از ساکرنت، فرانک لمپارد ۱۸ ماه بعد از حضور در تیم فوتبال چلسی از این تیم برکنار شد و توماس توخل آلمانی جانشین او در تیم لندنی شد. چلسی با فرانک لمپارد در رده نهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به همتای خود در تیم رقیب دلداری داد و گفت: همه مربی ها راهی جز برنده شدن ندارند. اگر برنده نشوید از سمت خود برکنار می شوید. امیدوارم وقتی قرنطینه تمام شد بتوانم او را به یک رستوران دعوت کنم و خیلی زود او را ببینم. من نمی خواهم تصمیم باشگاه چلسی را قضاوت کنم و به آن احترام می گذارم. باشگاه ها الان راهی جز برنده شدن ندارند و این کار مربی ها را سخت کرده است. در یک ماه ممکن است همه چیز خیلی سریع تغییر کند و هر چه ساختید ویران شود. مربی ها باید به فکر کسب نتیجه باشند.

منچسترسیتی فردا شب باید در لیگ برتر به دیدار وست برومویچ برود و برتری در این دیدار باعث می شود سیتی بردهای متوالی خود را به عدد ۱۱ برساند. البته آخرین تیمی نیز که از سیتی امتیاز گرفت همین وست برومویچ بود که در بازی رفت برابر سیتی به تساوی یک بر یک رسید و حالا گواردیولا بدون کوین دی بروین مصدوم باید بار دیگر با وست بروم دیدار کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج