سگ پشمالویِ مسی و همسرش چقدر می‌ارزد؟
۱۰۸۴۶۵۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
۲۷۳۹
لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، خودش یک سگ غول پیکر به نام هالک دارد که جثه‌ی بزرگی داشته و مسی با پرورش دادن آن، اکنون این سگ را تبدیل به یک حیوان خانگی معروف کرده است که گاهی اوقات تصاویری از فوتبال بازی کردن ستاره آرژانتینی و بچه‌هایش با این سگ منتشر می‌شود.

فوتبالی: لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، خودش یک سگ غول پیکر به نام هالک دارد که جثه‌ی بزرگی داشته و مسی با پرورش دادن آن، اکنون این سگ را تبدیل به یک حیوان خانگی معروف کرده است که گاهی اوقات تصاویری از فوتبال بازی کردن ستاره آرژانتینی و بچه‌هایش با این سگ منتشر می‌شود.

اما مسی به همراه همسرش، آنتونلا روکوزو، یک سگ دیگر هم دارند که "Abú" یا همان "عبو" نام دارد و بسیار پشمالو است، قیمت آن چقدر است؟

سگ پشمالویِ مسی و همسرش چقدر می‌ارزد؟

"ابو" سگ پشمالوی دیگری است که در خانه‌ی لیونل مسی زندگی می‌کند اما این سگ در اصل مربوط به همسر فوق ستاره آرژانتینی یعنی آنتونلا روکوزو است و مسی بیشتر در کنار هالک، سگ غول پیکرش، دیده می‌شود. البته عبو هم در کنار مسی و همچنین پسران او دیده شده است. چندی پیش همسر مسی تصویری را از پسر دومش یعنی ماتئو در حالی که این سگ پشمالو را در آغوش کشیده بود، منتشر کرد تا مشخص شود که بچه های مسی با این سگ هم مثل هالک هر از گاهی بازی می‌کنند.

لیونل مسی و آنتونلا روکوزو برای خرید این سگ مبلغی حدود 800 پوند پرداخته‌اند که نسبت به قیمت هالک کمتر است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج