رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۸۴۸۱۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
۴۷۴۳
گشت و گذاری در باغ رستوران شاخه نبات که از بیرون لاکچری و از درون گرم و صمیمی و خوشمزه است. آنچه در ادامه می‌آید، تجربه ما از رستورانی است که تصادفی به آن پا گذاشتیم، اما خودخواسته و همیشگی مهمانش شدیم.

برترین‌ها: ما شهرنشینان کرونا زده و البته خسته؛ این روز‌ها به هیچ چیز بیشتر از طبیعت نیاز نداریم. اما در این دوران که منع عبور و مرور شهری و بین شهری هم عرصه گشت و گذار را کم کرده، چه می‌توان کرد؟ انتخاب جا‌های نزدیک، خوش آب و هوا و زیبا و البته همان طور که گفتیم طبیعی شاید که نه، حتما می‌تواند انتخاب اول و بهتر ما باشید، اما کجا؟

اگر خیلی اهل دل به دریا زدن و کوله بر دوش انداختن نباشید و مهمتر از همه فرزندانی با سن و سال کم دارید که پای سفر‌های شما را می‌بینند، می‌خواهیم برای روز‌های تعطیل تان یک پیشنهاد داشته باشیم که غبار بی حوصلگی، دلتنگی برای سفر و عوض شدن حال را به همراه بیاورد و خوشمزه‌تر از همه اینکه شما را مهمان جایی کند که می‌توانید سفره دل کنار آن جا باز کنید و بگذارید طعم‌های خوشمزه خاطره‌ای این روز یا عصر و شب را برای شما دو چندان کند. آنچه در ادامه می‌آید، تجربه ما از رستورانی است که تصادفی به آن پا گذاشتیم، اما خودخواسته و همیشگی مهمانش شدیم.

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

بیست دقیقه تا بهشت

کمتر از ۲۰ دقیقه بعد از اینکه از تهران به سمت فشم برانید؛ در ابتدای زربند؛ می‌رسید به باغ رستوران شاخه نبات! فکر می‌کنید حالا باید با ماشین تان چه کنید؟ درست است که کرونا؛ باعث شده خیلی‌ها عطا و لقای بیرون رفتن را به همدیگر ببخشند و اینجا هم بشود جای پارکی در گوشه و کنار پیدا کرد؛ اما! باغ رستوران شاخه نبات که از بیرون لاکچری و از درون صمیمی و گرم است و نسبتی با نگاه‌های سربالا و آدم‌های دماغ بادکرده‌ی روزگار ندارد؛ اولین حُسن اش برای ما، داشتن پارکینگ امن و امانی بود که خیال ما را راحت می‌کرد.

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

موسیقی آب و رقص درخت

بعد از ورود به رستوران شاخه نبات چیزی که ما را پابند اینجا کرد؛ فضای بازی بود که داشت و نه تنها آن را برای گذارندن گوشه‌ای از تنها بودن با خود مناسب می‌کرد که برای جمع‌های دوستانه و خانوادگی هم یکی از بی رقیب‌ترین رستوران‌های این اطراف بود. خصوصا اینکه فضای باز و میز‌هایی که به خواسته شما اندازه شان تغییر می‌کرد؛ دلهره بیماری و کرونا را تا چند ساعتی از ما دور می‌کرد.

حوض‌های کوچک و بزرگ؛ فواره‌ها و نورپردازی‌های مناسب و به اندازه؛ رنگ و بویی دیگر به شب‌های شاخه نبای می‌دهد. طراحی زیبای رستوران با آن کلبه‌های چوبی و بزرگ که برای ۳۰ نفر – البته در شرایط عادی- جا دارد؛ محیط را مناسب فصل‌های سرد و زمان‌های برف و بارانی هم می‌کند؛ سر راست‌تر بگوییم؛ بهار اینجا بهارتر؛ تابستان ِ اینجا تابستان‌تر و پاییز و زمستان اش هم پاییزتر و زمستان‌تر از نظر زیبایی و درک تغییر فصل‌ها هستند.

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

کافی است خودتان این تجربه را داشته باشید و در زمان‌های متفاوتی به رستوران شاخه نبات بیایید تا شاهد شکوفه و بار دادن درخت‌های آن باشید. درخت‌های میوه مثل گردو؛ سیب و گیلاس؛ آلبالو و خرمالو... درخت‌های خرمالویی که سرما برگ‌های شان را چیده، اما چراغ خرمالو‌های اش را از درخت باز نکرده است و البته قامت بلندِ سرو و چنار‌هایی که سبزی شان میزبان همه فصل‌ها هستند.

اصلی‌ترین موسیقی که اینجا می‌شنوید؛ صدای جریان آب است و پرتاب قطره‌های آب از فواره ها؛ و در درجه بعد موسیقی که می‌توانید درخواست بدهید تا برای تان بگذارند؛ خصوصا اگر جشن و مهمانی کوچکی داشته باشید.

باغ رستوران شاخه نبات می‌تواند برای هر گروه سن و سالی مناسب باشد؛ چون با احترام به همه افراد و دیدن آن‌ها ساخته شده است.

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

مناسب سازی شده برای بچه ها؛ سالمندان و معلولین

اولین روزی که ما به این باغ رستوران رفتیم؛ دوستی همراهمان بود که ویلچر داشت و همیشه برای استفاده از سرویس‌های بهداشتی بیرون مشکل داشت؛ اما در این مکان؛ او و توانایی اش هم دیده شده بود و خیلی راحت توانست از سرویس‌های بهداشتی آن‌ها استفاده کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های پر رنگ این محل، داشتن و حفظ کردن رنگ و بوی گذشته در کنار ِ به قول معروف لاکچری بازی‌های امروز است. چرا این را می‌گویی؟ چون در کلبه‌های چوبی زیبایی که در این رستوران گنجانده شده است؛ دکوراسیون قدیمی کاملا لمس می‌شود. منظورمان چیست؟

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

قدیم در دل جدید

وارد فضای تمیز کلبه‌ها که می‌شوید؛ فرش انداخته شده؛ پشتی و متکا گذاشته شده و حتی چایی و سماور هم برای شما محیا است. این محیط نه تنها برای سن و سالدارتر‌ها و گذر به دوران گذشته گرما بخش و شادی آفرین است که برای نسل جدید و مهم‌تر از همه مهمانان خارجی هم که می‌خواهند گذشته و طبیعت ما را ببینند؛ فرصت خوب و مکان امن و مناسبی است.
اگر هم دوست نداشتید؛ درون کلبه‌ها بروید – که ما هم جز یکی دوبار که هوا سرد و بارانی بود؛ داخل آن‌ها نرفتیم- فضای باز این رستوران بسیار دلنشین و دل تازه کن است! فاصله میز و صندلی هایی؛ تمیزی آن‌ها و ... کاملا با دقت رعایت می‌شود و می‌توانید از فضای طبیعی اطرافتان لذت ببرید. از درخت‌ها و کوه‌ها و آسمانی که رنگ اش را فراموش کرده بودید.

این را هم بگوییم که فضایی هم برای بازی بچه‌ها تعبیه شده است و می‌توانید با آرامش از زیبایی‌های اطراف و البته غذا‌های خوشمزه‌ی آن لذت ببرید.

کیفیت عالی و قیمت مناسب

باغ رستوران شاخه نبات را اگر از دور دیدید، و پیش خودتان فکر کردید خیلی باید هزینه کنید؛ باید بگوییم تا حدی اشتباه کرده اید و با اینگه اینجا کیفیت عالی است، اما قیمت‌ها متوسط است.‌

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

می‌توانید روف گاردن را برای گذران وقت انتخاب کنید و در این رستوران مطبق رو به زیبایی‌های وحشی طبیعت؛ تازه شوید و نفس عمیق بکشید!

این رستوران در سال ۹۱ راه اندازی شده است و حدود ۴۵۰۰ متر فضا دارد. می‌توانید در این فضا قدم بزنید؛ دورنما‌های دیدنی و تماشایی را شکار کنید و نه فقط رفع گرسنگی که در حافظه غذایی خود جای کم نظیری را رقم بزنید.

همچنین اگر مراسم رسمی و یا مهمانی اداری؛ دورهمی و همایش‌های مهم دارید، این مکان برای برگزاری نشست‌ها و مراسم تان بسیار جای مطلوبی است که تجربه خوبی را برای تان رقم می‌زند. علاوه بر میز و صندلی‌های تعبیه شده در فضای باز؛ آلاچیق‌های ۲۰ تا ۳۰ نفره؛ سالن بزرگ ۲۷۰ متری هم در اختیار مشتری‌ها قرار می‌گیرد.

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

فکر کردن به سرما و گرما و نگرانی از این بابت هم کار عبثی است، سیستم گرمایشی بسیار خوبی شما را از این نگرانی و فکر‌ها دور می‌کند.

آهنگ و موسیقی پیچیده در میان شاخ و برگ ها؛ دیدن نمای کوه و جنگل از هر طرف؛ نشستن در رووف گاردن و مسخ زیبایی‌های دریغ شده از شهر‌ها شدند، جزو چیز‌هایی است که می‌تواند نصیب شما شود.

غذا‌های سنتی؛ مدرن با کیفیت بالا؛ دورچین‌های خوشمزه هم که دیگر از آن چیز‌هایی است که تا نخوری؛ ندانی و بعد از آن هم نتوانی از خاطر ببری!

رستوران شاخه‌نبات؛ طعمی تکرارنشدنی در محیطی رویایی

خلاصه اش را بخواهیم بگوییم؛ اینجا فضای پذیرایی عالی، اما قیمت مناسب است و حال دل و طعم دهان را عوض می‌کند!
می‌توانید برای رفتن به رستوران شاخه نبات، بهترین رستوران فشم، رزرو آنلاین داشته باشید و از منوی رستوران شاخه نبات هم با اطلاع شوید. 

یکی از بهترین رستوران‌های فشم

جهت رزرو همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۴۶۵۲۴۹

۰۹۱۲۱۴۶۸۷۲۷

۰۹۱۲۶۵۴۷۴۱۴

یکی از بهترین رستوران‌های فشم

شاخه نبات را در اینستاگرام دنبال کنید.

@shakhehnabat.fasham

یکی از بهترین رستوران‌های فشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه نمایید.

shakhehnabat.com

یکی از بهترین رستوران‌های فشم

جاده فشم، ابتدای زربند

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
16:46 - 1400/06/23
وقتی واردش میشی میفهمی چه فضای ارامش بخشی داره:)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر