شجاعی: امیدوارم در آسیا نماینده خوبی باشیم
۱۰۸۵۱۶۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
۱۰۵۳
سرمربی تیم تراکتور گفت: ۳ بازی خیلی سخت و تعیین کننده در لیگ داریم و برای اینکه همچنان جزو تیم‌های بالای جدول باشیم باید در این ۳ بازی نتایج خوبی کسب کنیم.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم تراکتور گفت: ۳ بازی خیلی سخت و تعیین کننده در لیگ داریم و برای اینکه همچنان جزو تیم‌های بالای جدول باشیم باید در این ۳ بازی نتایج خوبی کسب کنیم.

مسعود شجاعی در گفتگو با رسانه باشگاه تراکتور در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما با تیم‌های خیلی خوبی همگروه شدیم. البته هنوز تکلیف یکی از تیم‌های گروه مشخص نشده است.

وی افزود: تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند همگی جزو بهترین‌های کشور خود هستند. ما هم سعی می‌کنیم نماینده خوبی برای ایران باشیم؛ اما قطعا کار آسانی در پیش نداریم.

سرمربی تیم تراکوتر در مورد شرایط تیمش گفت: به خاطر سردی هوا و یخ‌زدگی زمین تمرین به تهران آمدیم تا تمریناتمان را اینجا دنبال کنیم. تلاش می‌کنیم طبق برنامه‌ای که از قبل داشتیم پیش برویم تا به اهدافمان برسیم.

شجاعی در پایان خاطرنشان کرد: ۳ بازی خیلی سخت و تعیین کننده در لیگ داریم و برای اینکه همچنان جزو تیم‌های بالای جدول باشیم باید در این ۳ بازی نتایج خوبی کسب کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج