گلپایگانی: میلیونها نفر حاضرند برای نظام جان دهند
۱۰۸۵۱۹۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
۳۹۷۶
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرمودند "نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد" و همان چیزی شد که ایشان فرمودند.

خبرگزاری تسنیم: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرمودند "نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد" و همان چیزی شد که ایشان فرمودند.

گلپایگانی: میلیون‌ها نفر حاضرند برای نظام جان بدهند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی:

* در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم. همانطور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به زور گرفتند. خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

* خاندان پهلوی جنایت های بسیاری کرد؛ در این زمینه مسئولان فرهنگی ما چه آنهایی که صاحب تریبون هستند، چه آنهایی که بالای منبر میروند، چه آنهایی که در دانشگاهها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه های علمیه حضور دارند در این رابطه کوتاهی کرده اند و باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

* 13 سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آنها چه جنایتهایی را انجام داده اند و یکی از عوامل سقوط شان همین فسادشان بود.

* الان می بینیم که التماس می کنند بیایید مذاکره کنیم؛ قبل از این آقا فرمودند که نه مذاکره می کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد و همان چیزی شد که ایشان فرمودند؛ ترامپ نامرد، جانی و جنایتکار همانطور که اشاره کردم تا آخرین لحظه از دشمنی دست بر نداشتند و قاتل شهید بزرگوار سلیمانی بود و اعتراف کرد و خداوند آنچنان پیش آورد که در سالگرد شهادت این بزرگوار، ترامپ ساقط شد، درست یک سال بعد از شهادت حاج قاسم.

* (با بیان اینکه دیدیم که چهلمین سالگرد انقلاب هم آمد و با همه توطئه هایی که آنها داشتند لحظه ای از هر توطئه و دسیسه ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیامدند): اینها 1500 تحریم در پرونده خود دارند و حتی بنده را نیز تحریم کردند.

*  مردم پیرو رهبرشان بوده و خواهند بود و امروز اگر آقا لب تر کنند و اشاره ای بکنند نه تنها در ایران و با توجه به اینکه منطقه نفوذ ایشان تنها منحصر به کشور ایران نیست و کشورهای مختلف خدمت ایشان می رسیدند و می گفتند دعا کنید ما شهید بشویم و الحمدالله اگر لب، تر بکنند میلیونها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج