بازداشت عوامل نزاع دسته‌جمعی در خیابان ولیعصر
۱۰۸۵۱۹۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
۲۳۷۳
پلیس امنیت تهران از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در خیابان ولی‌عصر( عج) تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 4 نفر از‌ عاملان نزاع دسته جمعی در خیابان حضرت ولیعصر(عج) خبر داد.

سرهنگ "سعید راستی" در توضیح این خبر، گفت: ظهر روز نوزدهم دی ماه امسال تعدادی از شهروندان از طریق سامانه 110 گزارش هایی مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی و ایجاد راه بندان و انسداد در خیابان حضرت ولیعصر(عج) توسط تعدادی از اوباش قمه بدست، به پلیس اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند، تصریح کرد: متهمان با مسدود کردن خیابان، ایجاد سر و صدا نظم عمومی را بر هم زده اند و قبل از رسیدن ماموران از محل گریخته بودند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: شناسایی متهمان در دستور کار قرار گرفت و در گام اول تحقیقات پلیسی هویت عامل اصلی درگیری شناسایی و مشخص شد که وی پس از درگیری در مخفیگاهش در شرق تهران پنهان شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم اصلی پرونده در یک عملیات پلیسی دستگیر و پلیس امنیت عمومی انتقال یافت، اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم دیگر پرونده نیز در مخفیگاهشان در حوالی نظام آباد دستگیر شدند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه هر 4 متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار تهران بوده‌ و‌ قبلا با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت نمایی به هیچ شخصی را نمی دهد و با افرادی که بخواهند جان و مال و امنیت شهروندان را به مخاطره بی اندازند با هماهنگی دستگاه قضائی با اقتدار کامل با آنها برخورد خواهد کرد.

وی از شهروندان خواست تا گزارش های خود را از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج