فتح‌الله‌زاده: غفوری مقصر افزایش قرارداد نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۸۴۹۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
۱۰۰۳
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال، مدیریت این باشگاه را مقصر افزایش چند برابری رقم قرارداد کاپیتان آبی‌پوشان می‌داند.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال، مدیریت این باشگاه را مقصر افزایش چند برابری رقم قرارداد کاپیتان آبی‌پوشان می‌داند.

علی فتح‌الله‌زاده درباره حاشیه‌های باشگاه استقلال، پس از پیروزی مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازیکنان می‌گویند مسئولان را نمی‌بینیم و فکری هم پس از جلسه با مددی گفت او قول داده این هفته به تمرین بیاید. این نشان می‌دهد ارتباطات خیلی نزدیک نیست. این اتفاقات، استقلالِ صدرنشین را به حاشیه می‌برد و نارضایتی هواداران را به دنبال دارد. استقلال در صدر جدول است و بازیکنان و هواداران نباید ناراحت باشند.

وی با بیان اینکه افرادی که مسئولیتی می‌پذیرند، باید آن را به نحو احسن انجام دهند، تصریح کرد: متأسفانه در استقلال به صورت جزیره‌ای تصمیم‌گیری می‌شود که به تیم ضربه می‌زند. اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان استقلال زحمت کشیدند که تیم به صدر جدول رسیده است، اما چگونه می‌شود که یک تیم صدرنشین این همه حاشیه دارد؟ این نقطه حساس و فنی کار است و افرادی که نگاه کارشناسانه دارند، روند را مطلوب نمی‌بینند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، یادآور شد: شما پولی در اختیار فرزند خود می‌گذارید و او ولخرجی می‌کند. دوستان آن شخص به همین خاطر از او راضی هستند، اما پدر و مادرش نگران هستند و می‌فهمند که این فرزند ولخرجی می‌کند. دوستان این پسر می‌گویند او که این همه خوب خرج می‌کند، چرا پدر و مادرش نگران هستند، اما پدر می‌فهمد این فرزند کاری با پول خود نکرده است و این پس‌انداز روزی تمام می‌شود.

فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه حکایت استقلال هم همین است، گفت: ما داریم از پس‌انداز خرج می‌کنیم؛ پس آینده چه می‌شود؟ وقتی تیم پیروز می‌شود، بازیکنان اعتراض می‌کنند که 20 درصد سطح تیم را پایین می‌آورد. سرمربی به جای تشویق، نقد می‌شود که آن هم 20 درصد کار را پایین می‌آورد. مدیرعامل با هیئت مدیره اختلاف دارد و اگر همه اینها را جمع کنیم، می‌شود 80 درصد. این مسائل می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

وی در این باره که محمود فکری احساس می‌کند افرادی هستند که می‌خواهند جای او را بگیرند، بیان کرد: من چنین احساسی دارم و می‌توانم آن را درک کنم. اگر تیم نتیجه نگیرد، مدیرعامل هم زیر سؤال می‌رود. حمایت باشگاه از سرمربی تیم صدرنشین باید بسیار زیاد باشد، اما تضادی میان دوستان وجود دارد که باعث شده است آن حمایت شاخص را نبینیم. سرمربی احساس خطر و نگرانی می‌کند که آرامش را از او می‌گیرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد رفتار وریا غفوری در اواخر دیدار آبی‌پوشان مقابل نساجی و اینکه آیا انتشار قرارداد او به اختلافات دامن می‌زند یا خیر، اظهار داشت: قطعاً به اختلافات دامن می‌زند. وقتی کاپیتان تیم عصبانی می‌شود، شما فقط تصاویر تلویزیونی را می‌بینید و همه از پشت پرده خبر ندارند. اگر شب بازی بفهمید باشگاه از شما به کمیته وضعیت شکایت و اعلام کرده است باید قرارداد خود را کاهش دهید، چه حالتی پیدا می‌کنید؟

فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه اگر اتفاقات رخ داده برای وریا برای او هم رخ دهد، رفتاری مشابه کاپیتان استقلال خواهد داشت، تصریح کرد: اگر قرارداد غفوری چند برابر شده، غفوری مقصر نیست و قیمتی به باشگاه اعلام کرده است که مدیران استقلال آن را پذیرفته‌اند. ممکن بود باشگاه رقم اعلامی وریا را نپذیرد و او به تیم دیگری می‌رفت. این کارها حرفه‌ای نیست و دودش به چشم هواداران استقلال می‌رود.

وی در واکنش به گلایه بازیکنان استقلال از شرایط زمین تمرینی و تغذیه خود بیان کرد: این برای باشگاه بزرگی چون استقلال و پُرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا خوب نیست که ما غذا را هم پیگیری کنیم و بازیکن ناراحت باشد. سرمربی مسئول اینگونه مسائل نیست و مدیریت باید این کارها را انجام دهد. ما کارها را تقسیم‌بندی کردیم که یک نفر آن را انجام دهد و همه بر آن نظارت کنند، اما همه مشغول انجام کار می‌شوند و نظارتی در کار نیست.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه مدیریت فقط مختص مدیرعامل نیست، گفت: وزارت ورزش و جوانان بر باشگاه استقلال نظارت می‌کند و می‌بینیم که مهدی علی‌نژاد دائماً از مددی حمایت می‌کند. دودستگی در باشگاه استقلال مشهود شده است. یک تیم شامل مدیرعامل، سرمربی و وزارت ورزش است و اعضای هیئت مدیره هم تبدیل به تیم دیگری شده‌اند. آنها کنار هم نیستند و این موضوع به هر دو گروه و نیز به باشگاه استقلال ضربه می‌زند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:11
Iran (Islamic Republic of)
12:02 - 1399/11/19
لعنت به مدیران نالایق استقلال مثل مددی و خلیل زاده و مخصوصا آقای معاون وزیر ورزش علی نژاد که شخصا پرسپولیسی کثیف هستش اینا همشون از سلطانی فر دستور گرفتن استقلالو نابود کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر