با فرهاد مجیدی صحبتی نداشتیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۹۱۶۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
۱۴۹۳
معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد مشخص شدن تکلیف سرمربی این تیم صحبت کرد.

خبرگزاری ایلنا: معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد مشخص شدن تکلیف سرمربی این تیم صحبت کرد.

علیرضا رحیمی معاون اجرایی تیم فوتبال تراکتور در خصوص وضعیت کادرفنی این تیم و انتخاب سرمربی جدید عنوان کرد: برای کادرفنی اولویت اول و اصلی ما این است که آقای مسعود شجاعی مسئولیت سرمربیگری را قبول کند و ما بتوانیم با قراردادی طولانی و سه چهار ساله، با او ببندیم تا بتواند تیمش را درست کند. یعنی 3-4 بازیکن بخرد و برای سال های مختلف برنامه داشته باشد و برویم برای قهرمانی آسیا.

وی افزود: شجاعی کسی است که در لالیگا بوده و استقلالی - پرسپولیسی نیست. کاریزمای زیادی دارد و در تمرینات هم من دیدم تجربه و استعداد زیادی دارد و دوره های مربیگری را هم طی می‌کند. البته ما در کنار این موضوع در تلاش هستیم کادرفنی را تقویت کنیم. من از آقای چمنیان تشکر می‌کنم اما قصد داریم یک کمک جدید برای آقای شجاعی بیاوریم. اما این خواسته ماست و شجاعی هم خواسته خودش را دارد؛ این که فعلا می‌خواهد بازی کند و همچنین شرایط خاصی در باشگاه حکمفرما شود.

رحیمی با اشاره به وضعیت ادامه همکاری با شجاعی گفت: الان در بازار ایران یا مربیان تیم دارند یا این که مربیان آزاد را که می‌بینیم، با احترام، شجاعی از آن ها بهتر است. اما شاید شجاعی مجاب نشود و در این صورت ما به سراغ سرمربی خارجی خواهیم رفت. من حساسیت ها را درک می‌کنم اما شما هواداران خودتان را جای ما بگذارید، نه مربی ایرانی وجود دارد و نه مربی خارجی اجازه حضور دارد و آقای شجاعی هم شرایط خاصی می‌خواهد. اما ما در دو سه روز آینده بحث سرمربی را می‌بندیم؛ یا مسعود شجاعی با یک کمک مربی و بدنساز (که ما از آن راضی نیستیم) یا این که یک سرمربی خارجی بیاوریم و فدراسیون را مجاب کنیم قبول کنند.

او درباره گزینه های موجود اظهار داشت: ما با آقای فرکی و مجیدی مذاکره نکرده ایم. ما اعتقاد داریم که وقتی لیکنز و توشاک را آوردیم بقیه هم در همین سطح باشند. مثلا آقای تقوی سرمربی خوبی بود اما موانعی هست که نمی‌تواند بیاید.

علیرضا رحیمی در خصوص خرید بازیکن گفت: ما الان در نیم فصل هستیم، امکان این که تیم تغییرات زیاد داشته باشد، وجود ندارد. ما الان دو سهمیه داریم و اگر چهار نفر را در فهرست مازاد بگذاریم، می‌توانیم شش بازیکن را بخریم. ما باید این بازیکنان را در پستی بخریم که به آن نیاز داریم. ما الان امکان خرید بازیکن خارجی نداریم و در این شرایط باشگاه ها تلاش می‌کنند بازیکنان خود را حفظ کنند. مثلا به یک باشگاه نامه می‌زنیم و می‌گویند20 میلیارد بدهید تا آزاد کنیم؛ یعنی قصد فروش نداریم.

وی افزود: ما حداقل یک مهاجم نیاز داریم. ما حتما یک یا دو مدافع میانی و همچنین بازیکن در پست دفاع کناری نیاز داریم. دوستان می‌گفتند وینگر باید بخریم که حالا من در جزئیات آن وارد نمی‌شویم. ما خیلی جدی وارد مذاکرات شده‌ایم تا بازیکنانی که نیاز داریم را بخریم. حتی به باشگاه های این بازیکنان هم نامه زده ایم و این اتفاق (خرید بازیکن) باید اتفاق بیفتد. ما حتما 3-4 بازیکن موثر و غیرنیمکتی خواهیم خرید؛ مخصوصا مدافع و مهاجم. ما مذاکرات را شروع کردیم و جلو می‌بریم و در سه چهار روز آینده اقدامات ما نتیجه خواهند داد.

رحیمی با اشاره به نگرانی هواداران عنوان کرد: هواداران ما استرس زیادی تحمل می‌کنند و من به آن ها حق می‌دهم چون ما با تراکتور زندگی می‌کنیم. اتفاقات تراکتور می‌تواند ما را از نظر روحی روانی خوب یا بد کند. مذاکرات ما به سختی جلو می‌روند چون مثلا ما مهاجم می‌خواهیم بخریم، او می‌داند کسی بهتر از او نیست و شرایط عجیب می‌گذارد. فقط هم بحث پول نیست، مثلا می‌گوید من قرارداد می‌بندم اما هر موقع خواستم باید فسخ کنم. شما این را قبول می‌کنید؟ لیست ما مشخص است و مذاکرات را جلو می‌بریم و سه چهار بازیکن هم خواهیم خرید.

معاون ورزشی تراکتور افزود: پیمان بابایی یکی از بازیکنان خوب تراکتور است و رابطه خوبی هم با باشگاه دارد. الان پیمان بابایی یک و نیم سال با ماشین سازی قرارداد دارد و اگر ای باشگاه نخواهد، به هیچ تیم دیگری نمی‌تواند برود و فقط در ماشین سازی می‌تواند بازی کند. الان قرارداد این فصل او 720 میلیون و برای فصل بعد حدود هشتصد میلیون است. در این شرایط باشگاه استقلال به ماشین سازی نامه زده که پیمان بابایی را به ما بدهید و ما مبلغ رضایت نامه اش را می‌دهیم. تراکتور هم اگر بخواهد او رابخرد باید مبلغ رضایت نامه بدهد (به جز مبلغ قرارداد).

رحیمی با اشاره به وضعیت این بازیکن عنوان کرد: ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که تحت هیچ شرایطی رضایت پیمان بابایی برای تیم دیگری صادر نخواهد شد؛ یا باید در ماشین سازی با این رقم بازی کند یا این که به تراکتور که تیم بزرگتری است بیاید. ما حاضر هستیم قراردادش را هم افزایش دهیم. اما چون تراکتور در آسیاست و به هر حال بازیکنان دیده خواهند شد، این فرصت ویژه ای برای پیمان بابایی است تا بیاید و خودش را در تراکتور نشان دهد تا یک سال و نیم در تراکتور باشد و بعد به تیم دیگری برود.

او پیشنهاد تراکتور را به این شکل توضیح داد: اما بحث او این است که مبلغ خیلی افزایش پیدا کند. من گفتم اشکالی هم ندارد و قیمت پیمان بابایی الان 800 میلیون تومان نیست، من می‌گویم اگر می‌خواهید رقم بالایی پرداخت کنیم، مدت قرارداد را افزایش دهید تا هزینه هم برای ما قابل توجیه باشد. اول گفتیم 4-5 سال اما حالا پیشنهاد شفاف ما این است که یا قرارداد 1.5 ساله با افزایش 30-40% قرارداد است، اگر هم می‌خواهید رقمی واقعی ای را بگیری ما می‌خواهیم 2.5 سال با تو قرارداد ببندیم و 8 میلیارد بدهیم؛ پنج میلیارد برای سال آخر، 2 میلیارد برای سال دوم و یک میلیارد برای امسال. او اگر امروز اراده کند ما قرارداد 8 میلیاردی را با آپشن های مختلف، در اختیارش قرار می‌دهیم. حق فسخ 150 هزار یورویی هم وجود دارد.

وی در پایان گفت: فرصت او فقط تا فرداست. ما این فرصت را به مدیربرنامه اش دادیم تا یکی از این دو حالت را که گفتیم را قبول کند. از پیمان بخواهید که به تیم شهرش کمک کند و پشرفت هم داشته باشد.

یم فوتبال تراکتور در حالی وارد بازار نقل و انتقالات خواهد شد که به گفته مدیران این باشگاه، این تیم دستکم سه بازیکن در فهرست خروجی خواهد داشت. معاون اجرایی قرمزها در این خصوص توضیح می‌دهد و از سه بازیکن نام می‌برد. وی همچنین گفت که آن ها به دنبال تمدید قرارداد سه بازیکن هستند.

* حمزویی، فخرالدینی و هخامنش در فهرست مازاد

حمزاوی عملکرد خوبی نداشت و احتمالا در لیست مازاد خواهد بود، وفا هخامنش عملکرد خوبی نداشت و شاید در لیست مازاد باشد، احتمال دارد میلاد فخرالدینی با تیم نباشد. این که آینده شان چه باشد را نمی‌دانیم شاید فسخ کنند و شاید هم معاوضه انجام شود. ما تلاش می‌کنیم در این پست ها تغییراتی را داشته باشیم. در فهرست زیر 25 سال و زیر 23 سال هم تغییراتی را خواهیم داشت و تعارفی در این باره نداریم چون تیم اگر نتیجه بگیرد همه راضی خواهیم بود.

* به دنبال تمدید با سه کاپیتان هستیم

ما پیگیر تمدید قرارداد بازیکنان هستیم. بحث شجاعی متفاوت است و می‌خواهیم اسطوره باشگاه شود و لیدرفنی باشد. او هم باید به تراکتور افتخار کند و این که یک فوتبالیست چنین درخواستی را از تراکتور داشته باشد، باعث افتخار است. اگر مسعود بماند، اشکان دژاگه هم خواهد ماند. انتظار داریم احسان کیفیتش را افزایش دهد و باید روی روحیه اش کار کند، هرچند که با جان و دل کار می‌کند. ما به دنبال تمدید با هر سه بازیکن هستیم و هر سه وزنه تیم ما هستند. ما نباید آن ها را به راحتی از دست دهیم.

* به دنبال تقویت تیم هستیم

95 درصد باشگاه تیم بزرگسالان است و به دنبال تقویت این تیم خواهیم بود. بحث دوم هم این است که در آسیا نتیجه خوب بگیریم و روی این دو مورد تمرکز خواهیم کرد. اما در برنامه بلند مدت به دنبال این هستیم که ساختار باشگاه را اصلاح کنیم که به فرد متکی نباشد. همچنین باید آکادمی باشگاه را تقویت کنیم. آقای زنوزی همیشه حمایت خوبی داشته و اگر این رابطه خوب ادامه دار باشد، ما به دنبال این هستیم که ساختار باشگاه و آکادمی را اصلاح کنیم. من قول می‌دهم در سه ماهه دوم سال بعد، یک آکادمی خارجی را بیاوریم و جوین کنیم و یک آکادمی اصولی را درست کنیم. اگر یک روز واسیلی [گوجا] بود و از زمین خاکی بازیکن می‌آورد، الان شرایط عوض شده اما همچنان استعدادها وجود دارند.

* من انتظار زیادی از حاج صفی دارم

احسان [حاج صفی] مشکل روحی روانی ندارد. به هر حال ما باید به او انگیزه دهیم، باید به احسان کمک کنیم تا کیفیتش را افزایش دهد. احسان با جان و دل کار می‌کند و در بازی بعدی دیدید که یک شوت زد که کم مانده بود دروازه بان وارد دروازه شود. من انتظار زیادی از احسان دارم. من شنیدم که خانواده اش اینجا هستند و کمی مشکل دارد. او همیشه از جان و دل مایه گذاشته و امیدواریم شرایط روحی - روانی اش را عوض کند.

* شکست زنوزی، شکست خصوصی سازی است

آقای زنوزی جزو بیزینس من ها و کارآفرینان موفق آذربایجان شرقی است و علاوه بر آن در ورزش هم سرمایه گذاری کرده. اگر ورزش سود دارد، چرا بقیه کارآفرینان منطقه وارد نمی‌شوند؟ پس اینطور نیست که بگوییم اینجا امکانات زیادی وجود دارد. وقتی یک نفر (زنوزی) آمده و این همه استرس را به جان خریده و من فکر کنم اصلا برای کارش یک دهم این موضوع فکر نمی‌کند. ما اگر بخش خصوصی را فرصت سوزی کنیم، به آینده این بخش خصوصی نمی‌توانیم امیدوار باشیم. ما ببینیم مثل سپاهان و فولاد و استقلال و پرسپولیس از دولت و بیت المال می‌گیریم؟ حالا بیاییم کسی مثل زنوزی که آمده و هزینه می‌کند را کنار بزنیم؟ ما رو به عقب نخواهیم رفت، این که ما خصوصی شدیم اتفاق خوبی است و پرسپولیس و استقلال هم به دنبال این خصوصی سازی هستند. حتما باید هوادار را در مالکیت تیم سهیم کنیم اما نباید رو به عقب نگاه کنیم. ما الان در شرایط خوبی هستیم و باید نگاه اصلاحی کنیم. ایشان مبرا از ایراد نیستند، چون انسان هستیم. مثلا ممکن است در برخی موارد کارمان درست نباشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر