دلایل «عصیانگری» هواداران استقلال
۱۰۹۴۴۶۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
۱۴۳۲
کارشناس فوتبال و پیشکسوت آبی‌پوشان تهرانی گفت: هواداران استقلال از اتفاقات سالهای اخیر به شدت ناراحت هستند و همین باعث می‌شود آنها دست به رفتارهایی مغایر با هنجارهای اجتماعی بزنند.

خبرگزاری مهر: کارشناس فوتبال و پیشکسوت آبی‌پوشان تهرانی گفت: هواداران استقلال از اتفاقات سالهای اخیر به شدت ناراحت هستند و همین باعث می‌شود آنها دست به رفتارهایی مغایر با هنجارهای اجتماعی بزنند.

رضا رجبی پیشکسوت تیم استقلال اظهار داشت: از اینکه شاهد برخی از اتفاقات و هنجار شکنی‌های هواداران استقلال هستم ناراحت می‌شوم. اما باید ریشه‌یابی کرد تا مشخص شود دلیل این همه خشم و عاصی گری از هواداران استقلال چیست.

وی اضافه کرد: هواداران استقلال عاصی و خشمگین هستند که این خشم را ابتدا در فضای مجازی، سپس مقابل ساختمان باشگاه و محل تمرین و بالاخره در خیابان‌های تهران به نمایش گذاشتند. این موج از خشم و نارضایتی نمی‌تواند سازمانی و سامان دهی باشد و ما نباید خودمان را فریب دهیم و تصور کنیم این خیل از جمعیت خطی عمل کرده باشند. این تصور حتی می‌تواند توهین به شعور میلیون‌ها هوادار استقلال باشد.

رجبی گفت: اگر هوادار استقلال امروز ناراحت است، این ناراحتی معلول اتفاقات سالهای اخیر است. وگرنه با شکست در یکی دو بازی و حتی ناکامی در یک فصل و دو فصل این‌طور کاسه صبر هواداران یک تیم لبریز نمی‌شود. یادمان باشد تیمی که درباره آن صحبت می‌کنیم استقلال است و این تیم در همه نقاط ایران و حتی خارج از ایران هوادار دارد. هوادارانی که شمار آنها به ده‌ها میلیون نفر می‌رسد.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: وقتی این تیم بازی دارد و خیل هوادار حتی از شهرستان‌های دور خودش را به تهران می‌رساند، به عشق این تیم است و اگر امروز آنها به خیابان می‌ریزند باز هم از عشق آن است. این هوادار نه روزی که برای حمایت و تشویق به ورزشگاه می‌آید خطی عمل کرده نه امروز که ناراحت است.

کاپیتان پیشین آبی پوشان تصریح کرد: هوادار استقلال سالهاست مورد بی مهری قرار می‌گیرد و بارها شاهد متلاشی شدن تیم‌هایی بوده که شانس قهرمانی و حتی قهرمانی آسیا داشته است. حتی اگر این موارد اتفاقی هم بوده باشد، تکرار آن باعث شده تا آنها به این اتفاقات ذهنیت بد داشته و آن را از پیش تعیین شده بدانند.

مدافع اسبق آبی پوشان که سابقه مربیگری در این تیم را هم دارد در ادامه بیان داشت: این تیم برای نتیجه گرفتن به آرامش نیاز دارد و من چون نزدیک به باشگاه نیستم نمی‌دانم مشکل الان چیست که وضعیت به هم ریخته است، اما مدیران مجموعه باید تلاش کنند تا این آرامش به تیم باز گردد.

رجبی در خصوص ادامه همکاری فکری با استقلال اظهار داشت: من اصلاً به اسامی کاری ندارم، اما کدام یک از مربیان ایرانی در چند سال اخیر آرامش و تمرکز داشته‌اند؟ عده‌ای الان حکم می‌دهند که فکری باید اخراج شود، اما آیا برای بعد از اخراج فکری هم کاری فکری کرده‌اند؟ من فکری را صددرصد تایید نمی‌کنم و حتماً او هم ایراداتی که دارد باید برطرف کند، اما با این حال با کمی حمایت و آرامش قطعاً می‌تواند بهتر از این عمل کند. ضمن اینکه فکری هم باید قدر این فرصت طلایی که در اختیارش قرار دارد را بداند و اول به خاطر خودش و بعد به خاطر استقلال و هواداران، نقاط ضعفش را برطرف کند.

پیشکسوت استقلال در خاتمه گفت: این تیم از نظر داشتن بازیکن، ظرفیت قهرمانی را دارد و اگر باشگاه به وظایف سازمانی‌اش به خوبی عمل کند و کادر فنی باهوش باشد، ما می‌توانیم به قهرمانی در این فصل امیدوار باشیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:22
Iran (Islamic Republic of)
10:07 - 1399/12/07
درود بر تو که چاپ کردی
Iran (Islamic Republic of)
10:35 - 1399/12/07
ازاین استقلال بوی قهرمانی نمیاد چون حاشیه زیاد داره ،راستش از روزی که قلعه نوعی روکنارگذاشتن این تیم دیگه اون تیم سابق نیست اگه امیرخان بیاد درست میشه...
Iran (Islamic Republic of)
10:51 - 1399/12/07
تا وقتی واقعیت گرا نباشند و دنبال کری خوانی و بدخواهی تیم پرسپولیس باشند... از کوزه همان تراود... که در اوست...
پاسخ ها
پرسپولیسی قدیمی
-
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
اقای پیش کسوت تا ذهنیت تو و امثال تو اینچنین باشد که ضعف تیم را به این وآن نسبت دهید به جایی نمیرسی اگر تیمی ۴ دوره قهرمان شده وجامهای دیگر را هم برده مطمئن باش لیاقت قهرمانی داشته و بازیکنان وکادر فنی آن همدل بوده اقای پیش کسوت تا کی می خواهید به چرت وپرت گویی و گول زدن هواداران استقلال ادامه دهید و بهترین چیز واقعیتهاست وشفاف سازی
Iran (Islamic Republic of)
12:19 - 1399/12/07
دقیقا درسته حاصل یه باخت و دو باخت نیست بلکه حاصل چهار سال حقارته
Iran (Islamic Republic of)
12:41 - 1399/12/07
دلیلش بی عدالتی در دولت است عدالت اصلارعایت نمی کنندهمانطورش باکارهابی تدبیری کشوربه ورطه بردندهمین بی عدالتی در استقلال هواداران به خیابان کشاندوقتی چیدمان فدراسیون ووزارت ورزش همه اش قرمزهستندشماانتطارهوادارارام باشدبااین حق کشی بدان دولت همه سطوع کشورداره نابودمی کنه
Iran (Islamic Republic of)
13:10 - 1399/12/07
بازیکن سالاری پدر تیم استقلال رو درآورده هر بازیکنی حتی غفوری و قائدی اگر تیم را وارد حاشیه کنند باید از تیم اخراج شوند تاتیم تمرکز و آرامش داشته باشد.
Iran (Islamic Republic of)
13:10 - 1399/12/07
بازیکن سالاری پدر تیم استقلال رو درآورده هر بازیکنی حتی غفوری و قائدی اگر تیم را وارد حاشیه کنند باید از تیم اخراج شوند تاتیم تمرکز و آرامش داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج