کار‌های ممنوعه در رابطه جنسی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۹۴۵۶۱
۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
۱۸۶۱۱
خانم‌ها و آقایان باید اطلاعات خود را درباره‌ی باید‌ها و نباید‌های روابط جنسی بالا ببرند، تا دچار مشکلاتی در این زمینه نشوند. به‌همین دلیل امروز در این مطلب، کار‌های ممنوعه در رابطه‌ی جنسی را توضیح خواهیم داد.

برترین‌ها: روابط جنسی در زندگی زناشویی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که کیفیت زندگی مشترک را تحت تاثیر قرار می‌دهد. خانم‌ها و آقایان باید اطلاعات خود را درباره‌ی باید‌ها و نبایدهای روابط جنسی بالا ببرند تا دچار مشکلاتی در این زمینه نشوند. به‌همین دلیل امروز در این مطلب، کارهای ممنوعه در رابطه‌ی جنسی را توضیح خواهیم داد. رعایت نکردن مواردی که ذکر خواهیم کرد، می‌تواند مشکلات جدی را برای زوجین پیش آورد. با ما همراه باشید.

کار‌های ممنوعه دررابطه جنسی

کارهایی که در روابط جنسی نباید انجام دهید

انجام دادن برخی از کارها، می‌تواند آسیب جدی به رابطه‌ی زناشویی شما وارد کند. در ادامه تعدادی از این موارد را توضیح خواهیم داد، که با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید سلامت جنسی زندگی مشترکتان را بهبود ببخشید.

۱. نقش بازی کردن

اگر از رابطه‌ی جنسی تان لذت نمی‌برید، نقش بازی نکنید و وانمود نکنید که درحال لذت بردن هستید. اگر به ارگاسم نمی‌رسید می‌توانید این موضوع را با همسرتان در میان گذاشته و راهی برای این مشکل پیدا کنید. اگر این موضوع را پنهان کنید شما همیشه از رابطه‌ی جنسی‌تان ناراضی خواهید ماند. پس این موضوع را بدون اینکه خجالت بکشید مطرح کنید، و به دنبال راه حل باشید.

۲. زمان بندی برای رابطه جنسی

استفاده از پیام‌های شهوت‌آمیز می‌تواند ضربان قلب آقایان را چند برابر کند؛ اما تعیین زمان برای معاشقه فشار زیادی بر آن‌ها اعمال خواهد کرد. برای مثال پیام‌هایی مانند: «منتظرم تا بیای خونه» یا «بعد از کلاس یوگا مال تو هستم» باعث قابل پیش بینی شدن معاشقه می‌شود؛ این امر می‌تواند هیجان مرد را نابود کند.

اگرچه با زمان بندی، وقت معاشقه بیشتری را خواهید داشت، اما بخاطر بسپارید که زمان دقیق را مرموز نگه دارید. سعی کنید متون و پیام‌هایتان کمتر دارای جزییات باشد، مثل: «دنبال فرصتی هستم تا هرچه زودتر با تو باشم» یا «چطوره بچه رو بعضی وقتا بزاریم خونه مامانم؟»

کار‌های ممنوعه دررابطه جنسی

۳. لطفا عجله نکنید

در حالی که بسیاری از افراد از رابطه جنسی لذت می‌برند، اما گفتنی است که قبل از آمادگی همسرتان نباید این کار را انجام دهید، زیرا ممکن است موجب ناراحتی و درد در او شود یا به سادگی موجب ترسیدن او شود؛ بنابراین قبل از انجام رابطه جنسی به معاشقه بپردازید و اطمینان حاصل کنید که او به اندازه‌ی کافی هیجان‌زده است و از نطر جنسی تحریک شده است.

۴. خاموش کردن چراغ‌ها

حتما دلیلی وجود دارد که مردان عاشق تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت عالی هستند. به گفته دکتر گریر این مخلوقات، موجودات بسیار بصری محسوب می‌شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببینند. اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار می‌تواند این تصور را در مرد زندگی‌تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می‌دهید نه احساسی که وی در شما ایجاد می‌کند. همین عدم اطمینان، آواری می‌شود بر سر جولان مردانه وی در اتاق خواب. اگر در روشنایی راحت نیستید در اتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید.

۵. فقط به خودتان فکر نکنید

کار‌های ممنوعه دررابطه جنسی

خیلی زود یا خیلی دیر رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی، این به ویژه برای مردان خیلی مهم است. مردان باید توجه کنند که به محض رسیدن به ارگاسم خود را رها نکنند چرا که او ممکن است ارضا نشده باشد. خیلی کم یا زیاد انجام دادن این کار موجبات نارضایتی همسر را فراهم می‌آورد و آن‌ها باید توجه کنند که همسرشان نیز در رابطه جنسی ارضاء شود.

۶. شکایات و ناراحتی هایتان را در رابطه‌ی جنسی مطرح نکنید!

بسیاری از زوجین سعی می‌کنند ناراحتی هایشان را در رخت خواب بیان کنند، زیرا فکر می‌کنند که در آن زمان همسرشان بهتر به حرفشان گوش می‌کند و یا حرفشان را قبول خواهد کرد. اما این کار بسیار اشتباه است، زیرا شما باعث می‌شوید که بعد از مدتی همسرتان رابطه‌ی جنسی تان را با تجارب ناراحت کننده‌ای همراه بداند.

رابطه‌ی جنسی شامل دوست داشتن، تعهد و لذت و آرامش است. با بیان شکایات، گله‌ها یا ناراحتی هایتان آن را به تجربه‌ای نامطلوب بدل نکنید. همچنین استرس‌های کاری و روزانه‌تان را به رخت‌خواب نیاورید، می‌توانید در یک زمان دیگر راجب این مسائل صحبت کنید. اگر حس می‌کنید انقدر ناراحت هستید که نمی‌توانید رابطه‌ای برقرار کنید، پس این کار را نکنید.

۷. نسبت به یکدیگر بی‌تفاوت نباشید

در صورت عدم مساعد بودن شرایط و یا حال روحی همسر به هر علتی، ابتدا به حل مشکل کمک کرده و پس از آن در مورد بازسازی رابطه جنسی خود گفتگو کنید. نکته مهمی که باید بدان توجه داشت این است که برای اغلب مردانی که درگیر مشکلات و تنش‌ها هستند، رابطه جنسی با همسر می‌تواند مفید و آرامبخش باشد، ولی در زنان برعکس است و خانم‌ها برای برقراری ارتباط جنسی موفق، نیاز به آرامش روحی دارند.

کار‌های ممنوعه دررابطه جنسی

۸. چنگ اندازی!

آنچه که در فیلم‌ها بسیار اغوا کننده و تحریک آمیز به نظر می‌رسد می‌تواند علاوه بر ایجاد زخم، برای وی بسیار دردناک نیز باشد. دکتر پیر شوارتز متخصص روان شناسی در دانشگاه واشنگتن می‌گوید: «شهوت یک لحظه بخصوص می‌تواند سبب شود تا شریک جنسی تان را محکم در آغوش گرفته و بخواهید به عمق جان وی رخنه کنید؛ اما مراقب باشید که پوست وی را پاره نکنید. بجای چنگ زدن، نوک انگشتانتان را فشار دهید و تمام بدن وی را به آرامی لمس کنید. زمانی که وی در رابطه جنسی به درستی رفتار می‌کند، برای تشویق عشقتان وی را محکم‌تر در آغوش بفشارید».

۹. کارگردانی صحنه معاشقه

بین جسور بودن و کنترل همه جانبه اتاق خواب تفاوت وجود دارد. نباید کاری کنید که همسرتان احساس بی عرضگی نماید یا دائما باید‌ها و نباید‌ها وی را کنترل نمایید؛ کافی است تنها لحظه لذت بخش در معاشقه را به او نشان دهید.

بجای حکمرانی بر حرکات همسرتان، وقتی دارید از کار‌های او لذت می‌برید لب به سخن بگشایید و یا یادآوری کنید که دفعات قبلی بخشی از بدنتان لذت وصف ناپذیری را تجربه کرده است. مردان ترجیح می‌دهند نواحی درست را خود کشف کنند نه اینکه به آن‌ها بگویید کدام ناحیه دقیقا مدنظر شما است.

۱۰. انتقادگر نباشید

کار‌های ممنوعه دررابطه جنسی

سطح اعتماد به نفس افراد در عملکرد جنسی آن‌ها تاثیر بسزایی دارد؛ و افراد در برابر انتقاد‌های شریک جنسی شان آسیب پذیر‌تر هستند. پس اگر انتقادی دارید به نحوه‌ی بیان آن و یا اصلا بیان کردن یا نکردن آن فکر کنید. از طرفی اگر همسرسابق و یا شریک جنسی سابقی داشته اید، این هشدار را در نظر داشته باشید که هرگز نباید همسر فعلی تان را با او مقایسه کنید. این کار صدمه‌ی جدی‌ای به رابطه‌ی تان خواهد زد.

۱۱. ساکت بودن در طول رابطه جنسی

آیا دوست دارید که بدانید همسرتان در چه حالتی است و به اندازه‌ی کافی لذت می‌برد یا نه؟ پس خودتان نیز نباید ساکت باشید و زمانی که لذت می‌برید بیان کنید. گفتن جمله‌ی ساده‌ای مانند: «احساس بسیار خوبی دارم» کافی است.

انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
08:52 - 1400/01/02
هر چیزی که از پورنوگرافی یاد گرفتند رو باید بریزند دور چون خشن و ضد زنه
پاسخ ها
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
در فیلم های پورن با انجام عمل های زیبایی بدن زنان را خوش تراش و صیقلی و بدون مو نمایش می دهند در صورتی که در دنیای واقعی 90درصد زنان فرم طبیعی بدنشان اینچنین نیست
عبدالرحمن
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
البته بعضی زنها هم عاشق خشونتند
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1400/01/02
تمام این خرده فرمایشها رو برای زنها صادر کردید مردها به اندازه کافی پررو هستند . بیشتر زنهای ایرانی در رابطه ارضا نمیشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
دروغ گفتن شده کارتان
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
شما آمار زنهای خارجی‌رو دارید؟؟؟
حاج صابر
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
آفرین
Iran (Islamic Republic of)
10:24 - 1400/01/02
فقد پول حل لا ل مشکلات....
Iran (Islamic Republic of)
10:27 - 1400/01/02
واقعیت اینه که زنها فقط اعتراض و گلایه میکنن اما وقتی خواسته‌ای داشته باشی یا بخوای هیجان بیشتری بدی فکر میکنن داری با بازیگر فیلم پورن مقایسه‌اش میکنی و به همین خاطر شاکی میشن
Iran (Islamic Republic of)
11:18 - 1400/01/02
ما که بی میل شدیم... خوشا به حال با میلان....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
تنها لذتی که تو این دوره زمونه مونده همین لذت جنسی هست
Iran (Islamic Republic of)
11:28 - 1400/01/02
من که ده ساله دارم زندگی میکنم هنوز ارضا نشدم ...
پاسخ ها
بولدوزر
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
خدابهت صبر بده.
چقدر سخته
Germany
11:43 - 1400/01/02
پس زنهای قدیم بچاره ها چکار میکردن نه اتاق خوابی نه شمعی نه نوری خوش به حال زنهای الان ی بچه به زور این همه هم ادعا
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1400/01/02
حالا همه عزیزان شدند متخصص سکسولوژی و پورنولوژی!
پاسخ ها
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
سکسولوژی یعنی چه
Iran (Islamic Republic of)
01:29 - 1400/01/03
داشتن رابطه جنسی حس و حال میخواد واعصاب آروم که خیلی از ماها نداریم
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1400/01/03
آدم چه مرد چه زن باید خودواقعیشون باشن.بیشتر زنان ارضا نمیشن این یه واقعیته
Iran (Islamic Republic of)
10:51 - 1400/02/28
اجاره خونه و قسط و قرض و نداشتن امنیت شغلی و ۴ ما ۵ ماه حقوق معوقه و اجاره معوقه و هنوز ۱۵ روز از ماه نگذشته بی پول شدن و آینده و خرج و شغل و ازدواج بچه ها همش استرسه. استرس و بی پولی و نداشتن امید و هم خجالت پدر از زن و بچه اش که نداره تامینشون کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر