آنتونی فاوچی: با هر واکسنی که شد واکسینه شوید
۱۰۹۴۸۷۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
۱۴۰۰
آنتونی فاوچی، رئیس موسسه آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده به آمریکایی‌ها توصیه کرد که آمریکایی‌ها منتظر برخی از واکسن‌های کووید-۱۹ باقی نمانند و هر نوع واکسنی را که در دسترس بود تزریق کنند.

یورو نیوز: آنتونی فاوچی، رئیس موسسه آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده به آمریکایی‌ها توصیه کرد که آمریکایی‌ها منتظر برخی از واکسن‌های کووید-۱۹ باقی نمانند و هر نوع واکسنی را که در دسترس بود تزریق کنند.

فاوچی روز پنجشنبه در یک گفت‌وگوی تلویزیونی افزود: «وقتی واکسنی در دسترس است آن را تزریق کنید.»

آنتونی فاوچی: با هر واکسنی که شد واکسینه شوید

وی تاکید کرد: «این یک مسابقه بین ویروس و واکسینه کردن افراد است. اگر فردی بیشتر منتظر تزریق واکسن باقی بماند احتمال جهش ویروس بیشتر است. بنابراین هر چه زودتر باید واکسیناسیون افراد با هر واکسنی که باشد انجام شود.»

فاوچی در حالی این اظهارات را بیان کرد که دولت آمریکا در نظر دارد تا در طول ۱۰۰ روز نخست فعالیت دولت دولت بایدن، ۱۰۰ میلیون دوز واکسن تزریق شود.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، تاکنون ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دوز واکسن در ایالات متحده آمریکا تزریق شده است.

سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز استفاده اضطراری به دو واکسن فایزر-بیون‌تک و مدرنا را صادر کرده است. طبق تحقیقات مشخص شده است که هر دو واکسن اثر گذاری بالای ۹۰ درصد دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج