عزیزی‌خادم، برنده نفس‌گیرترین رقابت تاریخ
۱۰۹۵۴۱۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
۴۱۶۸
انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از یک سال تاخیر، امروز به انجام خواهد رسید تا رییس جدید ساختمان سئول مشخص شود.

ورزش سه: انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از یک سال تاخیر، امروز به انجام خواهد رسید تا رییس جدید ساختمان سئول مشخص شود.

بعد از کناره‌گیری مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال در‌ شرایطی که تنها چند ماه به انتخابات فدراسیون فوتبال مانده بود، در نهایت اتفاقاتی افتاد که انتخاب رییس جدید را با تاخیری طولانی‌مدت مواجه کرد. کرونا و اساسنامه دو اتفاقی بودند که انتخاب رییس جدید را با وقفه‌ای یک سال و اندی مواجه کردند.

در نهایت با تمامی حواشی، انتخابات امروز و با بالاترین هیجان با توجه به طیف مختلف نامزدها به انجام خواهد رسید و باید دید از میان علی کریمی، شهاب عزیزی خادم، مصطفی آجرلو و کیومرث هاشمی کدامیک مجوز ورود به ساختمان فدراسیون را به عنوان ریاست آن به دست خواهد آورد.

گزارش لحظه به لحظه فعل و انفعالات انتخابات فدراسیون با توجه به حضور خبرنگار و عکاس ورزش سه در این محل و همچنین پخش از طریق آنتن تقدیم‌تان خواهد شد.

۸:۴۵/ نماینده هیات‌ها با اتوبوس تیم ملی به محل برگزاری انتخابات وارد شدند.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

۹:۰۵/ احمد مددی از انتخابات فدراسیون فوتبال انصراف داد. مدیرعامل استقلال جهت پست نمایندگی مدیران عامل باشگاه‌ها در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کاندیداتوری کرده بود.

09:20/ حضور کیومرث هاشمی، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در محل انتخابات.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

09:20/ علی کریمی، پیشکسوت فوتبالی نیز که نامزد ریاست فدراسیون فوتبال است در محل انتخابات حاضر شد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

09:43/ در فاصله دقایقی مانده تا شروع رسمی انتخابات اکنون خبرنگاران در محل تعیین شده توسط روابط عمومی فدراسیون فوتبال، حاضر هستند و در انتظار تهیه خبر و ارسال آن هستند.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

09:43/ دو نفر از نمایندگان AFC که روی انتخابات امروز نظارت خواهند داشت وارد سالن سران اجلاس شدند.

09:49/ وحید هاشمیان، مهاجم سابق تیم ملی و عضو حال حاضر کادرفنی تیم ملی نیز دقایقی پیش وارد سالن سران اجلاس و محل انتخابات فدراسیون شد.

* طبق سین برنامه انتخاباتی امروز، قرار است انتخابات از ساعت 10 به شکل رسمی آغاز شود. انتخابات با تلاوت قرآن و در ادامه خیرمقدم و قرائت دستور جلسه توسط دبیرکل دنبال می‌شود. در ادامه نیز تصویب صورتجلسه در دستور کار خواهد بود. بخش بعدی برنامه مربوط به سخنرانی سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال خواهد بود. بعد از آن مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به سخنرانی خواهد پرداخت.
تعیین سه نفر جهت بررسی صورتجلسه مجمع و 3 نفر نیز به عنوان شمارش کنندگان آرا بخش بعدی این مراسم خواهد بود. تصویب صورتجلسه مجمع قبلی، پخش کلیپ دیگر آیتم های قبل از انتخابات خواهد بود.
بعد از آن ابتدا انتخابات ریاست فدراسیون و اعضای هیات رییسه فدراسیون که طبق برنامه اعلامی از ساعت 10:60 تا 12 دنبال خواهد شد. در نهایت نیز طبق پیش بینی این مراسم در ساعت 14 با اعلام دبیرکل به پایان خواهد رسید. باید دید در پایان آن چه کسانی مجوز حضور در ساختمان را به عنوان رییس به دست خواهد آورد.

9:50/ علی کریمی که به همراه بهنام ابوالقاسم پور در مراسم حاضر شده بود، با دیدن کیومرث هاشمی دیگر نامزد انتخابات به سمت وی رفت و بعد از دست دادن خوش و بش کوتاهی با یکدیگر داشتند.

* مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش نیز یکی دیگر از حاضران در این مراسم است. دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی نیز با حضور در سالن با استقبال اصحاب رسانه مواجه شد و در گوشه‌ای از آن اسکان یافت.

10:04/ شهاب الدین عزیزی خادم، دیگر نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال وارد سالن اجلاس و انتخابات شد.

10:05/ مصطفی آجرلو نیز با حضور در محل برگزاری انتخابات، ضلع چهارم رقابت برای دستیابی صندلی ریاست فدراسیون را در انتخابات تکمیل کرد.

10:15/ احسان حاج صفی به عنوان کاپیتان تیم ملی دیگر نماینده حاضر در انتخابات است که دقایقی پیش وارد سالن محل برگزاری انتخابات شد.

10:16/ انتخابات فدراسیون فوتبال ایران از همین لحظه و با قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد.

10:17 / وزیر ورزش و جوانان در محل انتخابات حضور ندارد اما بهاروند و نبی در جلسه حضور دارند.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:19/ محمدرضا ساکت، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال و مدیرعامل حال حاضر سپاهان نیز دیگر عضو حاضر در انتخابات است که با همان استایل همیشگی سوژه عکاسان شد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:21/ مراسم از لحظاتی پیش با قرائت آیات کلام الله مجید به طور رسمی آغاز شد و این در حالیست که مهدی تاج، سلطانی فر و کفاشیان هنوز به محل برگزاری انتخابات نیامده‌اند.

10:25 / یک نقاش در طبقه دوم سالن برگزاری انتخابات، به صورت آنلاین در حال کشیدن چهره چهار کاندیدای فدراسیون فوتبال است.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:31/ در شرایطی که انتخابات فدراسیون فوتبال در حال پیگیری است، سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با حضور در هفتاد و هفتمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان، در آن غایب خواهد بود.

10:34/ احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال نیز یکی از اعضای 87 نفره مجمع فدرسیون به شمار می رود و در جایگاه خود مستقر شده است.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

تصویری جالب از علی کریمی و کیومرث هاشمی دو نامزد انتخاباتی ریاست فدراسیون فوتبال.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:39/ با اعلام نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال 86 نفر از 87 نفر در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال حضور دارند.

10:41/ صورتجلسه مجمع قبلی فدراسیون فوتبال توسط محمدمهدی نبی قرائت شد و مصوبات آن اعلام شد.

10:46/ حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به عنوان میهمان ویژه در انتخابات فدراسیون فوتبال.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:53/ مصوبه مجمع قبلی فدراسیون با اکثریت آرا از سوی اعضای مجمع تایید شد.

10:55/ خوش و بش علی کریمی و شهاب الدین عزیزی خادم دو نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

10:55/ مصطفی آجرلو مدیرعامل سابق استیل آذین که زمانی علی کریمی در آن عضویت داشت، به عنوان نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در کنار کیومرث هاشمی و علی کریمی. شهاب الدین عزیزی خادم هم دیگر نامزد انتخابات ریاست فدراسیون است که البته در این قاب نیست.

حیدر بهاروند، سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال که تا ساعاتی دیگر، با انتخاب رییس فدراسیون فوتبال در انتخابات، صندلی خود را به او اهدا خواهد کرد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

نیما نکیسا، دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی که برای انتخابات در بخش هیات رییسه - کارشناسی ثبت نام کرده، دیگر عضو حاضر در سالن اجلاس است.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

شهاب الدین عزیزی خادم نیز چهارمین عضو حاضر در انتخابات ریاست فدراسیون است که عکس یادگاری خود را پیش از شروع مراسم گرفت.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

مصطفی آجرلو نیز سومین نامزدی بود که با حضور سالن اجلاس، خود را مهیای این رقابت کرده است.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

11:03/ علی فلاحتی مسئول کمیته بدوی: اینطور نبود که افراد رد صلاحیت شده، صلاحیت نداشته باشند، فقط «صلاحیت آن ها برای ما احراز» نشد و به این خاطر بود که ما برای اولین بار بود که این کار را انجام می‌دادیم و بیشتر اشکال ها «شکلی» بود و اغلب به خاطر دیر رساندن فرم های ثبت نام.

11:05/ مسئول کمیته بدوی فدراسیون فوتبال خطاب به رای دهندگان گفت که «اعضای مجمع اجازه عکسبرداری از تصویر رای خود» را ندارند.

11:10/ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران در محل انتخابات فدراسیون فوتبال.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

11:12/ مسئول بدوی فدراسیون فوتبال: اگر کاندیداها نتوانند بیش از نصف آرا را کسب کنند، دو نامزدی که بیشترین تعداد رای را دارند، به دور دوم راه پیدا می‌کنند و بقیه از دور کنار می‌روند.

11:17/ فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو که در ماه های اخیر اعتراضاتی را نسبت به شرکتش داشته، پس از مدت ها در یک محفل فوتبالی حضور یافت و در کنار مدیر عامل پرسپولیس و عضو هیئت مدیره استقلال، سمیعی و خلیل زاده قرار گرفت.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون

11:20/ مهدی محمدنبی تاکید کرد که اعضای مجمع در هنگام رای دادن نباید از رای خود عکسبرداری کنند و حتی اجازه «همراه داشتن موبایل» را هم ندارند.

11:23/ محمد نبی دبیر کل فدراسیون در توصیه ای جالب به اعضای رای دهنده از آنها خواست تا در هنگام رای دادن به شکلی برگه های خود را نگه دارند که امکان تصویربرداری توسط عکاسان با توجه به لنز قوی آنها وجود نداشته باشد.

11:24/ آغاز رای گیری و حضور نمایندگان و روسای هیات فوتبال استان‌ها در محل رای دهی. با اعلام دبیرکل فعلی نمایندگان به شکل سه نفره در محل حاضر می‌شوند و با دریافت برگه‌ها و طبق حروف الفبای استانی، رای خود را ارائه می‌دهند.

11:25/  فلاحتی عضو کمیته بدوی فدراسیون فوتبال تاکید ویژه ای روی این موضوع دارد که عکاسان از برگه های رای عکسبرداری نکنند و حتی اخطار داد که در این صورت، این دوره انتخابات «ابطال» می‌شود.

11:36/ مدیران باشگاه‌ها در بخش دیگری از انتخابات، با خواندن اسامی وارد محل رای دهی شدند و آرای خود را بعد از نوشتن روی برگه‌ها، وارد صندوق می‌کنند.

11:39/ با پایان حضور مدیران باشگاه های لیگ برتری، اکنون از مدیران لیگ دسته اول دعوت شد تا برای حضور در محل رای دهی، حضور یابند و برگه های خود را به صندوق بیندازند.

11:42/ با پایان رای دادن مدیران تیم های دسته اولی، مدیران چهار تیم دسته دومی، تیم های فوتسال و ... هم با حضور در محل رای دهی، برگه های خود را به صندوق انداختند.

11:48/ احسان حاج صفی، وحید هاشمیان و ... از جمله نفراتی بودند که به عنوان نمایندگان بخش‌های دیگر حاضر در انتخابات فدراسیون فوتبال با حضور در محل رای دهی، برگه‌های خود را برای انتخاب رییس فدراسیون به صندوق انداختند.

11:50/ 87 نفری که صاحب برگه‌های رای بودند، آرای خود را به صندوق انداختند و تا لحظاتی دیگر با شمارش آرا، رییس فدراسیون فوتبال انتخاب و معرفی خواهد شد.

11:51/ اکنون با نوشتن نام کاندیداهای انتخابی روی تخته وایت برد، همه در انتظار خروج برگه ها و شمارش آرا هستند.

11:54/ شروع رسمی خواندن برگه‌های انتخاباتی توسط آقای کردانی و نوشتن آن روی تخته وایت برد.

11:54/ اولین اسم و رای کیومرث هاشمی بود و دو رای بعدی را شهاب الدین عزیزی خادم از آن خود کرد.

11:55 / شروع شمارش آرا . اولین رای قرائت شده متعلق به کیومرث هاشمی بود.

11:58/ یکی از آرا به دلیل ناخوانا بودن باطل شد. رای گیری در حال پیگیری و خواندن است. علی کریمی تاکنون تنها پنج رای را به خود جلب کرده است.

12:05/ طبق این موضوع شهاب الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی به دور دوم انتخابات رفتند تا به دنبال آرای نهایی برای انتخاب ریاست فدراسیون باشند.

12:09/ علی کریمی بعد از اعلام اسامی و در حالیکه تنها 9 رای به خود اختصاص داده بود، سالن را در میان تشویق حاضران ترک کرد.

12:10/ اکنون بار دیگر برگه‌های انتخابی به همان روال قبلی در اختیار نمایندگان هیات‌ها، مدیران باشگاه و ... قرار خواهد گرفت تا رای گیری اینبار با حضور دو نماینده (کیومرث هاشمی و عزیزی خادم) پیگیری شود.

12:11/ اگر در دور دوم، شهاب الدین عزیزی خادم 9 رای جدید کسب کند، به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب خواهد شد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال

12:20/ در حین دور دوم انتخابات مهدی محمدنبی بارها از اعضای مجمع خواست در جای خود بنشینند.او گفت: وقت لابی گذشته است.

12:21/ ابراهیم شکوری در فضای تنفس بین دو دور رای گیری اعلام کرد از انتخاب نشدن کریمی خیلی ناراحت است و فوتبالی‌ها باید لابی را یاد بگیرند.

12:26/ با خواندن نام‌های مدیران باشگاه ها و نمایندگان حاضر که حائز صلاحیت رای دادن هستند، دور دوم انتخابات در حال پیگیری است و تا لحظاتی دیگر از میان شهاب الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی، رییس بعدی فدراسیون فوتبال مشخص خواهد شد.

12:28/ شکوری از حضور در انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون کناره‌گیری کرد.

12:30/ شهاب الدین عزیزی خادم برنده دور اول انتخابات فدراسیون پیش از ترک سالن از سوی کریمی از وی دلجویی کرد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال

12:32/ مصطفی آجورلو با روی خوش و لبخند ضمن تبریک به رقبا سالن را ترک کرد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال

12:36/ با پایان رای دهی، اکنون بار دیگر همه در انتظار مشخص شدن آرای نهایی و نفر برگزیده برای ریاست فدراسیون فوتبال هستند. آرا تا لحظاتی دیگر خوانده می‌شود.

12:37/ مهدی محمدنبی برای شروع شمارش آرای دور دوم از حیدر بهاروند دعوت به حضور کرد که به وی اعلام شد او به نماز رفته است.

12:39/ دور رای اول دور دوم شمارش آرا برای عزیزی خادم بود.

12:47/ در پایان رای گیری در مرحله دوم عزیزی خادم با 49 رای به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب شد. کیومرث هاشمی نیز 38 رای به خود اختصاص داد.

12:49/ رای گیری برای انتخاب نواب رئیس شهاب الدین عزیزی خادم از همین لحظه آغاز شد.

12:52/ کیومرث هاشمی پس از ترک سالن: بر عکس آن چیزی که می‌گفتند من گزینه دولت و وزارت ورزش نبودم.

12:53/ شهاب الدین عزیزی خادم پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال این چنین با شادمانی اولین لحظات خود به عنوان نفر اول فوتبال را سپری می‌کند.

عزیزی‌خادم، برنده نفس‌گیرترین رقابت تاریخ

12:54/ کیومرث هاشمی که با اختلاف 11 رای رقابت را به خادم واگذار کرد، این چنین پیروزی او را تبریک گفت.

عزیزی‌خادم، برنده نفس‌گیرترین رقابت تاریخ

12:59/ کیومرث هاشمی: من اصلا ناراحت نیستم. ما گفتیم باید به رای مجمع احترام گذاشت و اعتماد هم کردیم و رای مجمع هم قابل اعتماد است.
سوال آخر از هاشمی در رابطه با این بود که گفته می شد او گزینه وزارت است. او با یک جمله به این سوال پاسخ داد و جمع خبرنگاران را ترک کرد: نه برعکس بود.

13:10/ رای گیری برای انتخاب نایب رئیس عزیزی خادم هم اکنون به پایان رسید.

13:11/ اولین رای مربوط به نواب رئیس در شمارش آرا مربوط به شهره موسوی بود. او تنها نایب رئیس احراز صلاحیت شده برای عزیزی خادم است و به عنوان نایب رئیس بانوان انتخاب خواهد شد.

13:13/ شهره موسوی تنها با آرای باطله رقابت می‌کند!

13:15/ شهره موسوی با 70 رای به عنوان نایب رییس عزیزی خادم انتخاب شد. او مدیرعامل بادران نیز هست.

13:17/ محسن ترکی: تعداد رای علی کریمی را که دیدم از سالن خارج شدم.

13:20/ عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال: خودم را خادم فوتبال ایران می‌دانم و امیدوارم با تیم جدید مدیریتی و هماهنگی با اعضای مجمع و تمام ارکان نظام، از فوتبال دفاع کنیم و فصلی نو با نگاه نو را با کمک تمام عزیزان، ارائه کنیم.

 

انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:8
Iran (Islamic Republic of)
09:10 - 1399/12/10
از علی کریمی متنفرم متنفر
پاسخ ها
ف
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
پماد. استفاده فرمایید به شما ارامش مدهد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
خب تو کی هستی اصلا...
سوزش قهرمانی نیم فصلو چه کنم
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
ولی کریمی عاشق شماست
Perspolis*90 urum
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
کیسه کشا باید هم متنفر باشن چقد سوراخشون کرده با گلهاش کیسه کش ۶ در۴
بهروز
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
به ما چه !!!!
علی اقای کریمی سرور کیسه کشا
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
تو کی باشی که از علی کریمی بدت بیاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
ب چه دلیلی
ایمان تاجی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
من استقلالیم ولی انصافا یبار هم یه فوتبال بلد رییس بشه بد نیست،شاید یه اتفاق خوب واسه فوتبال کشورمون افتاد
اردلان
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
برای شما متاسفم که چنین منطقی دارید تا وقتی افرادی مثل شما در جامعه وجود داشته باشد الا برکت الله
ایرانی
Sweden
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
دوست داشتند سلیقه ایی ولی واقعا شما خیلی بی سلیقه هستی!!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
تو کی هستی که میگی من متنفرم
پرسپولیس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
مبارکش باشه
علی کریمی همیشه عشقه چه بشه چه نشه فدای یه تار موش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
بدجور پیله نادانی دورت پبله کرده
Iran (Islamic Republic of)
09:31 - 1399/12/10
شک نکنید یاهاشمی یااجرلو میشن ریس این فوتبال درپیت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
من استقلالیم فقط وفقط علی دایی باید رییس فدراسیون فوتبال باشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
من استقلالیم آرزو میکنم علی کریمی رییس بشود ولی آنها موی دماغ نمیخواهند
Iran (Islamic Republic of)
09:58 - 1399/12/10
افرادی مثل کریمی که همیشه حرف مردمو زدن هیچ وقت در هیچ جایگاهی پیشرفت نخواهند کرد
کاش کریمی هم فکر خودش بود
Iran (Islamic Republic of)
10:22 - 1399/12/10
بااین روش ورویه ای که علی کریمی پیش گرفته همون بهتر که رای نیاره میترسم اگر رئیس فدراسیون شد مقعر کنفدراسیون آسیا وفیفا را رو سرشون خراب کنه
Iran (Islamic Republic of)
10:35 - 1399/12/10
انتخاب علی کریمی یعنی پیش بسوی یک تیم ملی آماتور در حد هند
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1399/12/10
اگر یک نفر به غیر از علی کریمی فوتبالی رای بیاورد فاتحه فوتبال خوانده می‌شود
Iran (Islamic Republic of)
11:07 - 1399/12/10
آقازده کدومی که ازش متنفری بدرد....
Iran (Islamic Republic of)
11:08 - 1399/12/10
اونی که میگه از جادوگر متنفرم فکنم بویی از انسانیت نبرده
Iran (Islamic Republic of)
11:51 - 1399/12/10
علی کریمی با کدام مدیریت وتجربه امده
Iran (Islamic Republic of)
12:02 - 1399/12/10
من یه استقلالیم دوست دارم علی کریمی رئیس فدارسیون بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج