تیم ملی تکواندو راهی بلغارستان می‌شود
۱۰۹۵۵۱۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
۸۰۳
تیم ملی تکواندو مردان کشورمان برای حضور در هشتمین دوره تورنمنت بین المللی صوفیه پنجشنبه هفته جاری راهی صوفیه می‌شود.
خبرگزاری مهر: تیم ملی تکواندو مردان کشورمان برای حضور در هشتمین دوره تورنمنت بین المللی صوفیه پنجشنبه هفته جاری راهی صوفیه می‌شود.
 
تیم ملی تکواندو راهی بلغارستان می‌شود
 
 به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی صوفیه ۲۰۲۱ - G1 روز یکشنبه - ۱۷ اسفندماه و به میزبانی «صوفیه» بلغارستان برگزار می‌شود. تیم ملی تکواندو مردان کشورمان که بیشتر از یک سال است در هیچ رویدادی شرکت نکرده به منظور حفظ آمادگی و برای حضور در این دوره از رقابت‌ها روز پنجشنبه - ۱۴ اسفندماه ساعت ۰۷:۵۵ ایران را به مقصد بلغارستان ترک می‌کند.
 
تیم ملی ایران با ترکیب حسین لطفی در وزن ۵۴- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم و با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی در این دوره از مسابقات به میدان می‌رود.
 
تیم ملی کشورمان پس از حضور در این تورنمنت، اردو مشترکی را با همین نفرات به همراه آرمین هادی پور با تیم ملی بلغارستان در این کشور برپا می‌کند و ۲۶ اسفندماه به ایران باز می‌گردد.
 
این رقابت‌ها G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج