اقدام جالب دو هوادار لیورپول برای جذب ام‌باپه
۱۰۹۸۱۰۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
۶۲۲
دو هوادار لیورپول با باز کردن یک حساب بانکی از هواداران این تیم در سراسر جهان خواستند تا پول مورد نیاز برای جذب کیلیان ام‌باپه را مهیا کنند.

خبرگزاری ایسنا: دو هوادار لیورپول با باز کردن یک حساب بانکی از هواداران این تیم در سراسر جهان خواستند تا پول مورد نیاز برای جذب کیلیان ام‌باپه را مهیا کنند.

به نقل از اسپورت، لیورپول فصل کابوس واری را با یورگن کلوپ تجربه می کند. قرمز پوشان آنفیلد یک شکست تلخ دیگر را تجربه کردند تا مدافع عنوان قهرمانی حتی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با مشکل مواجه شود.

دو هوادار لیورپول با باز کردن یک شماره حساب از هواداران خود در سراسر جهان خواستند تا برای جذب کیلیان ام باپه کمک کنند.

یکی از این هواداران گفت: لیورپول حداقل ۱۰۰ میلیون هوادار در سراسر جهان دارد. اگر هر هوادار ۲ و نیم پوند کمک کند می توانیم ۲۵۰ میلیون پوند جمع آوری کنیم تا با آن ام‌باپه را جذب کنیم. باشگاه در شرایط کنونی توان پرداخت چنین پولی را ندارد اما ما می توانیم با این اقدام خود کمک بزرگی به باشگاه کنیم.

یکی دیگر از این دو هوادار گفت: کمک کنید تا ام‌باپه را به آنفیلد بیاوریم. ما احساس می کنیم که این نقشه جواب خواهد داد تا یک اتفاق خاص را رقم بزنیم.

اقدام دو هوادار لیورپول جالب است اما بعید به نظر می رسد که این نقشه آن جواب دهد چرا که در روز اول تنها ۳۵۰۰ پوند جمع آوری کردند.

علاوه بر لیورپول، رئال مادرید هم مشتری جدی این مهاجم فرانسوی است که از بهترین های حال حاضر فوتبال جهان است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج