لئونا، قاتلی مخوف؛ پخت کیک با تَنِ قربانیان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۹۸۳۴۴
۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
۹۸۸۱
صابون‌ساز مخوف کورجیو لقب قاتل سریالی ایتالیایی است که از بدن قربانیان خود، کیک و صابون درست می‌کرد.
برترین‌ها - آرمان رمضانی: صابون‌ساز مخوف کورجیو لقب قاتل سریالی ایتالیایی است که از بدن قربانیان خود، کیک و صابون درست می‌کرد.
 
صابون‌ساز مخوف کورجیو
 
فرزند یک تجاوز
 
امیلیا دی‌نلفی «مادر لئونا» یک قربانی تجاوز بود و اگر این به اندازه کافی بد نبود، او مجبور شد با فرد متجاوز ازدواج کند. لئونا در حقیقت میوه شوم همان تجاوز بود و این موضوع همواره از طرف مادرش به او یادآوری می‌شد. در وجود مادر لئونا تمام رنج‌ها و بی‌عدالتی‌ها تبدیل به تنفر از فرزندش شده بود و همان‌طور که همیشه به خودش هم می‌گفت، لئونا را یک نفرین می‌دانست. دوران کودکی لئونا با سرکوب مداوم از طرف مادرش گذشت و حتی مرگ پدر لئونا و ازدواج مجدد مادرش هم شرایط را تغییر نداد. لئونا زمانی که هنوز به جوانی نرسیده بود سابقه دو بار خودکشی ناموفق داشت و حالا دیگر مطمئن بود که یک نفرین است و همیشه با خود بدشانسی به همراه خواهد داشت.
 
لئونا در ۲۴ سالگی برخلاف میل مادرش با مردی که بسیار پیرتر از خودش بود ازدواج کرد. مادر لئونا البته با سن شوهر او مشکلی نداشت، اما ترجیح می‌داد او با مردی ثروتمندتر ازدواج کند.
 
بدشانسی ادامه پیدا می‌کند
 
در سال ۱۹۲۱ لئونا و شوهرش به پوتنزا مهاجرت کردند، اما هنوز مدت زیادی نگذشته بود که به خاطر متهم شدن لئونا به کلاه‌برداری مجبور به نقل مکان دوباره شدند. آن‌دو این بار برای یک شروع جدید به ایالت آولینو رفتند، اما انگار لئونا واقعا بدشانسی می‌آورد و این بار زلزله مهیب ایرپینیا، لئونا و همسرش را مانند هزاران نفر دیگر بی‌خانمان کرد. لئونا و خانواده‌اش در نهایت به کورجیو رسیدند و در این شهر بود که همه‌چیز آغاز شد.
 
صابون‌ساز مخوف کورجیو
 
در کورجیو لئونا صاحب یک مغازه صابون‌فروشی شد و با داشتن شغل نیمه‌وقت کف‌بینی، لئونا و خانواده‌اش بالاخره می‌توانستند زندگی راحت‌تری داشته باشند. هرچند نقل مکان به کورجیو نوید آسایش می‌داد، اما بارداری‌های متوالی لئونا و البته مرگ فرزندانش همواره به او یادآوری می‌کرد که برای اطرافیانش بدشانسی به همراه خواهد داشت. از مجموع ۱۷ بار بارداری لئونا، تنها ۴ فرزند به بزرگسالی رسیدند و او سه بار سقط جنین را تجربه کرد و ۱۰ فرزند او در کودکی به دلایل متفاوت مردند. اگر تمام اتفاقاتی که لئونا در زندگی تجربه کرده بود برای از بین بردن سلامت روانی‌اش کافی نبود، در همین زمان‌ها او ملاقاتی عجیب با یک پیشگوی کولی داشت. زن کولی که لئونای خرافاتی کاملا به او اعتماد داشت بعد از به قول خودش خواندن آینده لئونا از کف دست‌هایش، چیزی به او گفت که ظاهرا لئونا را به دیوانگی سوق داد. زن کولی آینده لئونا را اینگونه پیش‌بینی کرد: «در کف دست راستت زندان می‌بینم ودر کف دست چپت، بیمارستان روانی.»
 
قتل‌ها و دستگیری
 
زمانیکه بنیتو موسولینی برای ادامه جنگ جهانی دوم نیاز به سرباز بیشتری پیدا کرد و شروع به سربازگیری از میان مردم کرد، لئونا شکاک و خرافاتی و پارانویید شده بود. اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد و جوزپه، پسر بزرگ و محبوب‌ترین فرزند لئونا، به ارتش فراخوانده شد و به خط مقدم جنگ فرستاده شد. لئونا دیگر نمی‌توانست دست روی دست بگذارد و منتظر بدبیاری‌های بیشتری باشد. در این زمان بود که لئونا تصمیمی شوم گرفت. او گمان می‌کرد تنها راه برای توقف روند بدشانسی‌ها، قربانی کردن انسان‌ها در پیشگاه خدایان است و به همین منظور جستجویش را برای یافتن قربانی آغاز کرد.
 
صابون‌ساز مخوف کورجیو
 
فاستینا ستی قربانی اول
 
قربانی اول لئونا، فاستینا ستی، زن میانسالی بود که هرگز ازدواج نکرده بود. لئونا به فاستینای در آرزوی ازدواج، قول یافتن همسری ایده‌آل داد و برای او داستان‌هایی از موفقیت‌هایش در این امر در روستا‌های مجاور تعریف می‌کرد.
 
لئونا آنقدر نقشش را برای جلب اعتماد فاستینا خوب بازی کرده بود که حتی فاستینا موافقت کرد نامه‌ای برای نزدیکانش بنویسد و به آن‌ها خبر دهد که همه‌چیز خوب است و نیازی نیست که دنبال او بگردند. در آخرین دیدار، لئونا پس از آنکه ۳۰ هزار لیر دستمزد از فاستینا گرفت، با مسموم کردن نوشیدنی فاستینا، او را بیهوش کرد. لئونا سپس همچون قاتلی خبره، بدن فاستینا را ۹ تکه کرد. لئونا تمام خون قربانی‌اش را کشید و پس از حرارت دادن، آن را به موادی که برای کیک پختن آماده کرده بود، اضافه کرد. لئونا درباره تکه‌های بدن قربانی‌اش در اعترافاتش در ایستگاه پلیس اینگونه ادعا کرده است: «۹ تکه بدن فاستینا را همراه ۷ کیلوگرم سود سوزآوری که برای ساخت صابون خریده بودم، به درون قابلمه ریختم و آن مخلوط را آنقدر هم زدم که به محلولی متراکم و یک‌دست و تیره‌رنگ تبدیل شد. محلول تیره‌رنگ را در نهایت به درون فاضلاب ریختم.»
 
فرانچسکا سووی قربانی دوم
 
فرانچسکا، قربانی دوم لئونا، همانند قربانی اول زنی میانسال بود. این‌بار البته لئونا با قول یافتن شغلی مناسب، همچون یک شکارچی چیره‌دست فرانچسکا را به دام خود کشاند. همه‌چیز مانند دفعه قبلی پیش رفت، از نوشتن نامه توسط قربانی گرفته تا نوشیدنی مسموم و قربانی بیهوش، البته لئونا از این قربانی تنها ۳ هزار لیر بدست آورد. 
 
ویرجینیا کاچیوپو قربانی سوم
 
قربانی سوم، خواننده سابق سوپرانو، ویرجینیا کاچیوپو بود و او حتی سابقه اجرا در لااِسکالا را داشت. لئونا قربانی سوم را هم با وعده یافتن شغل مناسب فریب داد و، چون ویرجینیا از دو قربانی قبلی بسیار ثروتمندتر بود، لئونا توانست ۵۰ هزار لیر پول نقد و البته مقداری جواهرات از او بدست آورد.
 
روند انجام قتل و البته از بین بردن جسد، این بار هم مانند دفعات قبلی پیش رفت البته با یک تغییر صرفه‌جویانه و شیطانی. لئونا این بار برای محلول تیره‌رنگ حاصل از جوشاندن جسد قربانی به همراه سود سوزآور که دفعات قبلی دور ریخته می‌شد، ایده بهتری داشت. او تصمیم گرفت از این محلول صابون بسازد.
 
صابون‌ساز مخوف کورجیو
 
لئونا اینگونه داستان را تعریف می‌کند: «سرانجامِ او «ویرجینیا» هم مانند دوتای قبلی به قابلمه رسید... گوشت بدنش چرب و روشن بود، وقتی تکه‌ها آب شدند، به آن عطر اضافه کردم و پس از مدت زیادی جوشیدن، توانستم با کیفیت‌ترین صابون‌های عمرم را از آن بسازم. صابون‌ها را به همسایگان و آشنا‌ها فروختم و همه از آن بسیار راضی بودند. حتی کیکی که از خون ویرجینیا پختم هم بسیار خوشمزه‌تر و تردتر از کیک‌های قبلی بود. فکر می‌کنم ویرجینیا واقعا زن شیرینی بود.»
 
دستگیری
 
همانطور که اشاره شد قربانی سوم زن ثروتمند و شناخته شده‌ای بود. خواهر شوهر ویرجینیا کاچیوپو به ناپدید شدن او مشکوک شد و درخواست تحقیقات بیشتر کرد. خیلی زود، چون آخرین جایی که ویرجینیا زنده دیده شده بود، مغازه لئونا بود، لئونا به متهم ردیف اول تبدیل شد. به دلیل جنگ جهانی دوم دادگاه لئونا تا سال ۱۹۴۶ به تعویق افتاد. لئونا در ابتدا قصد نداشت با نیرو‌های پلیس همکاری کند و به قتل‌ها اعتراف نمی‌کرد. او سکوتش را با متهم شدن جوزپه، پسر محبوبش، به همکاری در قتل‌ها شکست و حاضر شد برای اثبات بی‌گناهی جوزپه، همه چیز را اعتراف کند.
 
صابون‌ساز مخوف کورجیو
 
در تمام طول دادگاه و در حین اعترافات تکان دهنده‌اش، لئونا به شدت آرام و مغرور به نظر می‌رسید. او حتی در جایی از اعترافاتش آشکار کرد که ظروفی که برای از بین بردن بدن قربانی‌ها استفاده می‌کرده را در زمان جنگ به ارتش کشورش تقدیم کرده است و از این عمل احساس غرور می‌کرد.
 
دادگاه در نهایت در حکمی آشنا برای لئونا، او را به گذراندن ۳۰ سال در زندان و ۳ سال در آسایشگاه روانی محکوم کرد.
لئونا، صابون ساز مخوف کورجیو، که شاید فقط دخترکی بدشانس بود، در نهایت در ۱۵ اکتبر ۱۹۷۰ در آسایشگاه روانی مخصوص مجرمان در شهر پوزولی بر اثر بیماری درگذشت.
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
08:41 - 1400/01/10
روحش شاد و قرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
زنان فرشته نیستند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
عین الله معرکه ای تو بخدا !!!!! روحش شاد ؟ خخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
قضاوت نکنید مردم را
چرا فضای مجازی اینجوری شده
چرا خانم لئونا ا قضاوت می کنید؟
پشت سر مرده حرف نزنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
چرا رای های مثبت؟!!!!!!!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
مقصر مادرش بوده ک اینقد تو گوش بچه خونده از بچگی دیواانه ش کرده
Iran (Islamic Republic of)
08:48 - 1400/01/10
اول صبحی حالم بهم خورد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
خخخخخخخ دمت گرم منم همینطور
Iran (Islamic Republic of)
09:46 - 1400/01/10
وااي چه قاتل زشت و بي رحمي ، حالم بد شدد
Iran (Islamic Republic of)
10:48 - 1400/01/10
شبیه فیلمی بود ک جانی دپ بازی کرده سوئینی تاد فک کنم اسمش بود
Iran (Islamic Republic of)
11:03 - 1400/01/10
اینو باید اعدام میکردن
Iran (Islamic Republic of)
11:40 - 1400/01/10
مرده شورشو ببرن زنك پست رواني ، حالمون به هم خورد
Iran (Islamic Republic of)
14:20 - 1400/01/10
خواهشا قضاوت نکنید و پشت سر مرده هم حرف نزنید
خدا رحمتش کنه
به خانواده طرف هم فکر کنید و اینقدر سم پاشی نکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
اینجا یه مطلب دیگست موضوعو اشتباه گرفتی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
عجب
Iran (Islamic Republic of)
16:02 - 1400/01/10
ماشالا برترین ها خوب جزء به جزء آوردی! خخخخ
Iran (Islamic Republic of)
18:29 - 1400/01/10
نتیجه :رفتار و کلام ما چقدر می تونه روی انسان ها تاثیر بگذاره!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان