دراگان به دنبال اثبات خود در تیم ملی
۱۰۹۸۳۸۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
۹۹۵
خیلی‌ها معتقدند دراگان اسکوچیچ برای نیمکت تیم ملی ایران کوچک است و فوتبال ما لیاقت گزینه‌های بزرگ‌تری را دارد، اما این مربی کروات از روز اول انتخابش پرتلاش ظاهر شده و بدون توجه به این صحبت‌ها می‌خواهد خودش را اثبات کند.

خبرآنلاین: خیلی‌ها معتقدند دراگان اسکوچیچ برای نیمکت تیم ملی ایران کوچک است و فوتبال ما لیاقت گزینه‌های بزرگ‌تری را دارد، اما این مربی کروات از روز اول انتخابش پرتلاش ظاهر شده و بدون توجه به این صحبت‌ها می‌خواهد خودش را اثبات کند.

اسکوچیچ در حالی هدایت تیم ملی را برعهده گرفت که بسیاری او را گزینه ای کوچک قلمداد می کردند و معتقد بودند نیمکت تیم ملی به سرمربی کروات اعتبار بخشیده و او نمی تواند از پس این کار بربیاید. او از همان روزهای اول سعی کرد تا بازی ملی پوشان را زیر نظر بگیرد و به نقاط مختلف اروپا سفر و بازی لژیونرها را تماشا کرد.

با حضور اسکوچیچ درهای تیم ملی روی بعضی از بازیکنان از جمله مهدی قایدی، شجاع خلیل زاده و کاوه رضایی باز شد تا تیم ملی از انحصار بعضی از بازیکنان در بیاید. اسکوچیچ در این یک سال چند اردوی تدارکاتی برگزار کرد و حتی به مصاف ازبکستان و بوسنی هم رفت و موفق شد این دو تیم را شکست دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج