فرمول باشگاه استقلال برای جابه‌جایی مربیان
۱۰۹۸۵۶۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
۸۳۱
باشگاه استقلال با وجود تغییرات در کادر فنی و حضور مجیدی به جای فکری، فرمولی را در دستور کار قرار داد تا از نظر مالی دچار ضرر و زیان نشود.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه استقلال پس از پایان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال دست به تغییرات در کادر فنی زد و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید و جانشین محمود فکری انتخاب کرد.

این باشگاه سعی کرد به دور از هیاهو و تنش با فکری و دستیارانش برای جدایی توافقی به تفاهم برسد تا کار به شکایت و مصاحبه‌های انتقادی نکشد. احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال به فکری و دستیارانش اعلام کرد که دستمزدشان تا پایان هفته شانزدهم طبق قراردادشان پرداخت خواهد شد که مورد موافقت آنها قرار گرفت. در نتیجه، اقاله قراردادها انجام شد تا باشگاه استقلال در بحث حقوقی دچار مشکل نشود. البته دو نفر از دستیاران فکری بر سر برخی جزئیات قرارداد اختلاف دارند که به زودی حل خواهد شد.

برای تنظیم قرارداد مربیان جدید، به این شکل عمل شد که قراردادهای این فصل خیلی نسبت به آنچه در ابتدای فصل با مربیان قبلی بسته شد، تفاوتی در ارقام نداشته باشد، به این صورت که رقم قرارداد مجیدی برای نیم فصل دوم لیگ بیستم، ادامه رقم قرارداد فکری و نهایتا مقداری بیشتر از آن خواهد بود. رقم قرارداد دستیاران مجیدی نیز تفاوتی با دستیاران فکری نخواهد داشت.

اگر قرارداد فکری برای لیگ بیستم را «n» تومان در نظر بگیریم، نصف آن به اضافه هفته شانزدهم به سرمربی سابق استقلال اختصاص می‌یابد. این رقم برای فصل بعد در صورت ادامه همکاری افزایش چند درصدی داشت. برای مجیدی نیز تا پایان نیم فصل، ادامه رقم قرارداد فکری از هفته شانزدهم به بعد محاسبه شده تا به این ترتیب، استقلال ضرر مالی زیادی نکند.

در سال‌های گذشته، بحث قراردادها در باشگاه استقلال مشکلات زیادی را به این باشگاه تحمیل کرد که علاوه بر بحث حقوقی و پرداخت مطالبات، از لحاظ حواشی نیز آسیب زد، اما این بار مدیران باشگاه تلاش کردند این مشکلات را به حداقل برسانند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:8
Iran (Islamic Republic of)
11:41 - 1399/12/19
در پایان فصل خواهیم دید که فرهاد جون هم میره پیش داچعلی و حاج ممود...
Iran (Islamic Republic of)
11:51 - 1399/12/19
وزارت کاملا استقلالی شده
چراکه فرهادنماند
Iran (Islamic Republic of)
14:13 - 1399/12/20
فرهاد قاتل پرسپولیسه چه بازیکن باشه یا مربی .چه وزیر استقلالی جه پرسپولیسی...مثالش 6"":3" جام حذفی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج