شش و هشت، ساز جدایی می‌زنند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۰۵۴۶۴
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
۱۳۴۴
هم کنعانی‌زادگان پیشنهاد دارد هم نوراللهی، اما احتمال رفتنِ ۶ خیلی بیشتر از ۸ است.

روزنامه همشهری: هم کنعانی‌زادگان پیشنهاد دارد هم نوراللهی اما احتمال رفتنِ 6خیلی بیشتر از 8است.

پرسپولیس در این سال‌ها با وجود کسب 4قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و 2بار حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، در پایان هر فصل با جدایی تعدادی از مهره‌های تأثیرگذارش مواجه شده و به‌نظر می‌رسد در پایان فصل جاری هم چنین اتفاقی برای سرخ‌پوشان پایتخت رخ دهد. هم‌اکنون احمد نوراللهی، وحید امیری و محمدحسین کنعانی‌زادگان 3ستاره تأثیرگذار پرسپولیس هستند که قراردادهایشان رو به اتمام است و در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد. با این حال باشگاه پرسپولیس امیدوار است که در نهایت قرارداد این 3بازیکن را تمدید کند، هر چند که این موضوع کار آسانی نیست.

قول امیری به یحیی

وحید امیری بدون شک برای کادر فنی پرسپولیس یک بازیکن مهم و کلیدی است. او یک‌بار تصمیم به حضور در فوتبال ترکیه گرفت ولی دوباره به پرسپولیس برگشت. امیری 33 ساله از حضور در پرسپولیس راضی است و در این شرایط سنی هم بعید است با پیشنهاد خارجی مواجه شود، هر چند که درخشش در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند شرایط را برای او تغییر دهد. با این حال گزینه اول امیری برای فصل بعد ماندن در پرسپولیس است، او در این زمینه به یحیی گل‌محمدی هم قول داده ولی خواسته امیری از باشگاه و گل‌محمدی این بوده که بحث مذاکراتش با باشگاه در سکوت پیش رفته و این موضوع رسانه‌ای نشود. اگر اتفاق خاص و عجیبی رخ ندهد امیری فصل بعد هم پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد.

چرا کنعانی سکوت کرد؟

اسفندماه 99بود که شایعات مختلفی درخصوص جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس مطرح شد و این شایعات همچنان ادامه دارد. گفته می‌شود این بازیکن با پیشنهاد بسیار خوبی از لیگ قطر مواجه شده و حتی برخی از نزدیکان کنعانی هم خبر می‌دهند که او با تیم قطری به توافق هم رسیده است. نکته عجیب اما سکوت کنعانی درخصوص شایعات اخیر است چرا که این بازیکن هنوز پاسخ قاطع و رسمی به شایعه حضورش در فوتبال قطر نداده است. اگر کنعانی قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد، می‌تواند خیلی راحت بحث جدایی از این تیم را تکذیب کند ولی او هنوز موضع روشنی در این خصوص نداشته است.

پرسپولیس در خط دفاعی بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی را در اختیار دارد ولی بدون شک شرایط خاص سیدجلال برای فصل بعد و کمبود بازیکن در این منطقه، از حالا یحیی و همکارانش را به فکر انداخته تا چند مدافع را برای فصل بعد در لیست مورد نظرشان قرار دهند. به‌نظر می‌رسد جدایی کنعانی قطعی باشد، اگر او با تیم قطری توافق کرده باشد دیگر حتی دادن یک پیشنهاد خوب از سوی پرسپولیس به این مدافع، نمی‌تواند تغییری در اصل ماجرا به‌وجود بیاورد.

تردید نوراللهی

درخشش احمد نوراللهی هم باعث شده تا شایعات درخصوص جدایی این بازیکن همچنان ادامه داشته باشد. او هنوز با مسئولان پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و گفته می‌شود نوراللهی یک پیشنهاد خارجی وسوسه‌انگیز هم دارد. البته نزدیکان نوراللهی خبر می‌دهند که او برای جدایی از پرسپولیس تردید دارد او نمی‌خواهد به سرنوشت برخی از ستاره‌های پرسپولیس که از این تیم رفتند دچار شود. بازیکنانی مثل امیری، ترابی و علیپور بعد از جدایی از پرسپولیس موقعیت خوبی نداشتند و نوراللهی هم دوست ندارد با جدایی از پرسپولیس موقعیت خوب فوتبالی‌اش را به خطر بیندازد. با این حال مسئله مهم در مورد نوراللهی و پرسپولیس، توافق مالی طرفین است و این موضوع ممکن است مذاکرات را به چالش بکشاند.

نامه پرسپولیس به عالیشاه

امید عالیشاه هم جزو آن دسته از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس رو به اتمام است. عالیشاه مدتی پیش در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس صحبتی درخصوص تمدید قرارداد با او انجام نداده است. البته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به خبرنگار همشهری خبر داد که مسئولان این باشگاه به عالیشاه نامه کتبی داده‌اند تا برای مذاکره به باشگاه برود. پرسپولیس قبل از اتمام فصل قصد دارد قرارداد عالیشاه را هم تمدید کند. این در حالی است که همچنان برخی شایعات هم مطرح است که شاید گل‌محمدی در پایان فصل، تصمیم به قطع همکاری با این بازیکن بگیرد. البته اگر پرسپولیس قرارداد عالیشاه را قبل از اتمام فصل تمدید کند، حتی درصورت جدایی این بازیکن نیز سود مالی به باشگاه خواهد رسید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر