برای ماه رمضان بسته معیشتی تدارک دیده‌ایم
۱۱۰۵۵۹۵
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
۲۳۶۴
رئیس‌جمهور گفت: کمک‌های ما تداوم خواهد یافت تا دولت در برابر تکانه‌های اقتصادی یاری‌گر مردم باشد و مردم عزیز، بالاخص اقشار آسیب‌پذیر اطمینان خاطر داشته باشند که دولت هیچگاه آن‌ها را فراموش نکرده و نخواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور گفت: کمک‌های ما تداوم خواهد یافت تا دولت در برابر تکانه‌های اقتصادی یاری‌گر مردم باشد و مردم عزیز، بالاخص اقشار آسیب‌پذیر اطمینان خاطر داشته باشند که دولت هیچگاه آن‌ها را فراموش نکرده و نخواهد کرد.

دویست و پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست رئیس‌جمهور برگزار و در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی به عنوان رئیس دوره‌ای گروه 24 گزارشی از جلسه این گروه که روز دوشنبه با حضور وزیران اقتصاد و دارایی و روسای بانک مرکزی 28 کشورجهان و روسای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی تشکیل شد، ارائه کرد.

گزارش گروه 24 حاکی از اثرات شدید اقتصادی کرونا بر اقشار کم درآمد جامعه و ایجاد فقر و بیکاری و همچنین مشکلات جدی کشورهای عضو در تامین واکسن مورد نیاز است.

به گفته رئیس کل بانک مرکزی، در مقایسه با رشد منفی تولید در اکثر کشورهای جهان، عملکرد جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته در مدیریت آثار کرونا و مثبت کردن نرخ رشد تولید, برغم فشارهای مضاعف تحریمی، ممتاز ارزیابی شده است.

روحانی در این جلسه با بیان اینکه حمایت از معیشت مردم همواره اولویت دولت تدبیر و امید بوده است، گفت: دولت در سال 1399 طرح‌های حمایتی مختلفی را اجرا کرد و در بودجه سال 1400 نیز منابع قابل توجهی برای این امر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه دولت در آستانه ماه مبارک رمضان برای گروه‌های آسیب‌پذیر بسته معیشتی تدارک دیده است، افزود: این کمک‌ها تداوم خواهد یافت تا دولت در برابر تکانه‌های اقتصادی یاری‌گر مردم باشد و مردم عزیز، بالاخص اقشار آسیب‌پذیر اطمینان خاطر داشته باشند که دولت هیچگاه آن‌ها را فراموش نکرده و نخواهد کرد.

در ادامه این جلسه طرح پیشنهادی «سامانه الکترونیکی نظام بانکی کشور در زمینه کارت اعتباری» مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس‌جمهور با قدردانی از اقدامات انجام شده در طول یکسال گذشته برای آماده‌سازی بستر ارائه تسهیلات بانکی با استفاده از کارت اعتباری، گفت: بی‌شک الگوی تسهیلات‌دهی نظام بانکی کشور نیز تغییر می‌کند که امید است با آماده‌سازی سامانه امضای دیجیتال در نظام بانکی گام جدیدی در راستای رونق بازار و افزایش تولید و راهبرد کلی ساماندهی نظام الکترونیک کشور توسط نظام بانکی برداشته شود.

روحانی افزود: با اجرای این طرح گشایش مهمی برای تولیدکنندگان در زنجیره تامین صورت خواهد گرفت و هزینه تامین مالی برای تولید کاهش قابل توجهی خواهد یافت که یکی از مصادیق بارز مانع‌زدایی از تولید در آغاز سال 1400 خواهد بود.

همچنین در این جلسه رئیس سازمان بورس گزارشی از وضعیت بازار سرمایه درسال 1399 و تحلیل عوامل نوسان در این بازار ارائه نمود و برنامه‌های این سازمان را برای ثبات‌بخشی به بازار و تداوم تامین مالی تولید از طریق بازار سرمایه، تشریح کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:88
Iran (Islamic Republic of)
13:22 - 1400/01/17
بخوره توسرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
تدارک بسته ات مثل بورس هست .تو سرت بخوره .
Iran (Islamic Republic of)
13:22 - 1400/01/17
به حرمت ماه رمضان ساکت باش لطفا اگر میتونی
Iran (Islamic Republic of)
13:24 - 1400/01/17
خدایا زودتری این چن ماه باقیمانده دولت تدبیر و امید تموم بشه که له شدیم بسکه دولت تدبیر کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
چراهمش دروغ این که می گی که ناچیز است به ما که بازنشسته هستیم تعلق نمی گیرد چه فایده ای دارد
Iran (Islamic Republic of)
13:26 - 1400/01/17
چه رونق اقتصادی ایجاد کردی
Iran (Islamic Republic of)
13:31 - 1400/01/17
اخه بیسواد به دولت چه ربط داره خانه از پایه خرابه تاکی جهالت شما ادامه داره
Iran (Islamic Republic of)
13:31 - 1400/01/17
بسته معیشتی تو سرت بخوره، انشاءالله هر چه زودتر از شرت راحت بشیم
Iran (Islamic Republic of)
13:43 - 1400/01/17
دولت هم قبل از کمکش وهم بعد از کمک اجناس مایحتاج مردم رو ۱۰برابر گرون می کنه تا چند قرون کمک معیشتی کنه واقعا که کلاهبرداری تو روز روشن هست
Iran (Islamic Republic of)
13:45 - 1400/01/17
حمایت بهترازاین که گوشت ولبنیات این چندروز چقدرگرانتر شده این خودش یک بسته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج