رئیسی و قالیباف بهتر است نیایند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۰۸۲۷۸
۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
۲۵۷۰
حسین کنعانی مقدم براین باور است: آقای رئیسی و قالیباف نمی‌آیند که بهتر است نیایند، چون رئیس قوه هستند و مسئولیت‌های سنگینی برعهده دارند، باید فردی را پیدا کرد که بتواند هم وجیه المله باشد و هم اصلح باشد

پایگاه خبری مدارا: حسین کنعانی مقدم براین باور است: آقای رئیسی و قالیباف نمی آیند که بهتر است نیایند چون رئیس قوه هستند و مسئولیت های سنگینی برعهده دارند، باید فردی را پیدا کرد که بتواند هم وجیه المله باشد و هم اصلح باشد.

حسین کنعانی مقدم تحلیلگر سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش، اگر آقای رئیسی وارد انتخابات نشود معادلات اصولگرایان بهم می خورد. سناریوی دیگری برای اصولگرایان وجود دارد؟ گفت: بله، بحث بر این است کسانی که نامزد انتخاباتی هستند و خیلی ها با هم همگرایی دارند یک دولت ائتلافی را تشکیل دهند و یک نفر را از بین خود بعنوان رئیس جمهور معرفی کنند و باقی بعنوان معاون اول و وزرا وارد عرصه خدمت شوند.

این راهکاری است که نیاز به چانه زنی های خاص خود را دارد و باید دنبال شود و در ذهن خیلی ها این مسئله وجود دارد که اگر آقای رئیسی نتواند محوریت جریان اصولگرایان را در انتخابات آینده بعنوان رئیس جمهور دنبال کند بهترین راه تشکیل دولت ائتلافی است. البته من معتقد هستم دولت ائتلافی نباید تنها در بین اصولگرایان باشد بلکه معتقدم کشور را با یک جناح نمی توان مدیریت کرد بلکه جناح های مختلف باید در صحنه بصورت ائتلافی حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اگر آقای رئیسی حضور پیدا نکند، امکان حمایت از آقای قالیباف وجود دارد؟ پاسخ داد: اکثر آقایانی که بعنوان رئیس جمهور مطرح هستند یک سبد رایی دارند. بستگی به سبد رای دارد که می توانند حضور یابند و در دولت آینده اثرگذاری داشته باشند. اگر آقای رئیسی نیاد باید ببینیم سبد رای ایشان کجا می رود و ایشان از چه کسی حمایت می کند. به نظر می رسد ما باید به دقیقه ۹۰ انتخابات نزدیک شویم تا بتوانیم یک تصویر شفافی از انتخابات آینده داشته باشیم.

او در پاسخ به این پرسش، اجماع اصولگرایان در صورت عدم حضور آقای رئیسی روی چه کسی خواهد بود؟ گفت: به نظر من، از بین نظامی ها همه به نفع آقای محسن رضایی ائتلاف کنند و کنار بروند و کمک کنند آقای رضایی نامزد اصلی مجموعه کسانی شود که نظامی هستند. در رابطه با مجموعه های دیگر معتقد هستم اگر آقای رئیسی و قالیباف نمی آیند که بهتر است نیایند چون رئیس قوه هستند و مسئولیت های سنگینی برعهده دارند، باید فردی را پیدا کرد که بتواند هم وجیه المله باشد و هم اصلح باشد و هم مقبول باشد و باید در مجموعه کسانی که هستند چنین خصوصیاتی را پیدا کنیم و به مردم معرفی کنیم.

حداقل به نظر می رسد جریان اصولگرایی با سه نامزد وارد عرصه انتخابات می شود. آقای محسن رضایی است که عزم جزمی در این مسیر دارند. سعید محمد اگر به نفع آقای محسن رضایی کنار نرود که ما توصیه می کنیم کنار بروند. در یک مجموعه کار کردند و همدیگر را می شناسند و می توانند کمک خوبی باشند. ایشان می توانند وزیر خوبی در آینده باشند. بعدی هم از جریان اصولگرایی به نظر می رسد آقای ضرغامی تمایل بیشتری دارد بصورت مستقل وارد عرصه انتخابات شود.

وی در پایان با اشاره به اوضاع جبهه پایداری اذعان داشت: آنها آقای جلیلی را مطرح می کنند و معتقدند آقای رئیسی به نفع آقای جلیلی کنار می رود. ممکن است آقای محصولی هم ثبت نام کند. به هر حال رای اینها محدود است و آنچنان نیست که رای تاثیرگذاری را داشته باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:72
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1400/01/26
بهتره هیچ کس نیاد
یه مدت رییس جمهور نداشته باشیم بلکم کمتر مشکل پیش بیاد
Iran (Islamic Republic of)
15:30 - 1400/01/26
فعلا اوضاع کرونا وبرجام طوری شده که شاید یکسال موقت حکم فعلی تمدید شود در بحرانها میتوانند تمدید کنند چه اشکالی دارد روحانی باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
خیلی هم خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2