اعتراف تلخ پیولی بعد از پیروزی دشوار میلان
۱۱۰۹۲۶۹
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
۸۴۲
استفانو پیولی، سرمربی میلان، معتقد است که فاصله ایجاد شده با اینتر فتح اسکودتو را برای آن‌ها غیرممکن کرده است.

ورزش سه :استفانو پیولی، سرمربی میلان، معتقد است که فاصله ایجاد شده با اینتر فتح اسکودتو را برای آن‌ها غیرممکن کرده است.

حدود دو ماه از آخرین پیروزی میلان در ورزشگاه سن‌سیرو گذشته بود اما شاگردان استفانو پیولی امروز موفق شدند بعد از این مدت زمان طولانی دوباره در خانه به سه امتیاز مهم دست پیدا کنند؛ بردی که بسیار دشوار و با نتیجه 2-1 برابر جنوا حاصل شد و جایگاه روسونری را در رده دوم جدول تثبیت کرد.

استفانو پیولی در پایان بازی گفت: "ما می دانیم که بازی های دشوار زیادی در راه است و این یکی از آنها بود. ما فرصت های زیادی را هدر دادیم و می توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم تا در لحظات پایانی بازی اینقدر سختی نکشیم اما با این همه یک پیروزی بسیار مهم به دست آوردیم."

پیولی در ادامه اعتراف کرد که با وجود فاصله زیاد با اینتر قهرمانی در سری آ تقریباً غیرممکن خواهد بود. او گفت: "من فکر می‌کنم که اسکودتو را در سه یا چهار بازی گذشته از دست دادیم. اینتر بیش از حد در مسابقات پیروز شده و خیلی جلوتر از آن است که اکنون به چالش کشیده شود. برای میلان بسیار جذاب و فوق العاده است که دوباره به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد. آماری را دیدم که می گفت ما یکی از تیم های برتر اروپا با کمترین میانگین سنی هستیم و همچنین در لیگ بزرگی مثل سری آ در رده دوم قرار داریم.

بازی های بسیار سختی با ساسولو، آتالانتا و لاتزیو در پیش است بنابراین ما باید به عملکرد پرفشار خود ادامه دهیم."

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج