تحویل ۳۵کودک داعشی به یک هیات روس
۱۱۰۹۳۰۸
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
۱۸۶۶
«اداره خودمختار شمال و شمال شرق سوریه» امروز ۳۵ کودک یتیم روسی عضو خانواده‌های داعش را تحویل نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان داد.

ایرنا: «اداره خودمختار شمال و شمال شرق سوریه» امروز ۳۵ کودک یتیم روسی عضو خانواده‌های داعش را تحویل نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان داد.

به نقل از روسیا الیوم، «آنا کوزنتسوا» نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان امروز ۳۵ کودک بی‌پرست روسی خانواده‌های داعش را از «اداره خودمختار شمال و شمال شرق سوریه» دریافت کرد.

تحویل ۳۵کودک داعشی به یک هیات روس

بخش روابط خارجی اداره مزبور در صفحه فیسبوک خود نوشت که روز یکشنبه یک هیئت نمایندگی رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان به ریاست «آنا کوزنتسوا» وارد مقر بخش روابط خارجی اداره خودگردان شمال و شمال شرق سوریه در شهر قامشلی شد.

بخش روابط خارجی اداره خومختار تأکید کرد که در جریان این دیدار، ۳۵ کودک بی سرپرست روس عضو خانواده‌های داعش تحویل این هیات داده شد.

گروه داعش در سوریه و عراق از فرزندان و حتی کودکان اعضای خود برای انجام عملیات تروریستی-انتحاری، جنگ و اعدام مردم و شهروندان خارجی استفاده می کرد و اردوگاههای ویژه آموزش در این زمینه دارد.

براساس اطلاعات انتشار یافته، حدود ۲۰۰۰ روسی در صفوف داعش در عراق و سوریه حضور داشته‌اند که بسیاری از آنان کشته شده‌اند.

پیشتر ده‌ها کودک روسی که همراه خانواده‌های خود در موصل عراق تحت تسلط داعش زندگی می کردند، پس از آزادی این منطقه و شکست تروریست‌ها به روسیه منتقل شده بودند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج