مالک یونایتد از هواداران رسما معذرت خواست
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۰۵۵۹
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
۸۸۵
مالک باشگاه منچستر یونایتد به شکل رسمی از هواداران این تیم به خاطر موافقت اولیه شان برای حضور در سوپرلیگ عذرخواهی کردند.

ورزش سه: مالک باشگاه منچستر یونایتد به شکل رسمی از هواداران این تیم به خاطر موافقت اولیه شان برای حضور در سوپرلیگ عذرخواهی کردند.

جنجالی ترین اتفاق دنیای فوتبال طی ماه های اخیر جایی رخ داد که 12 باشگاه اروپایی خبر از شکل گیری مسابقاتی به نام سوپرلیگ دادند؛ اتفاقی که عصبانیت نهادهای مختلف از جمله یوفا و فیفا را به همراه داشت اما شاید مهمتر از همه هواداران بودند که به شکل جدی مخالفت خود را با برگزاری این تورنومنت نشان دارد.

در واقع همین اعتراضات تاثیر زیادی داشت تا 10 باشگاه انصراف خود را از حضور در سوپرلیگ اروپایی اعلام کرده و پرونده این مسابقات خیلی زود بسته شود.

عذرخواهی رسمی مالک یونایتد از هواداران

هواداران منچستریونایتد نیز به شدت از تصمیم این باشگاه و سران آمریکایی آن که به گلیزر ها شهرت دارند، عصبانی شده بودند. در همین ارتباط اکنون و بعد از انصراف منچستریونایتد از حضور در لیگ اروپا، گلیزرها به شکل رسمی از هواداران شیاطین سرخ عذرخواهی کرده‌اند

در بیانیه جوئل گلیزر، مالک منچستریونایتد، آمده است: " برای همه هواداران منچستر یونایتد؛ طی چند روز گذشته همه ما شاهد شور و اشتیاق بزرگی هستیم که فوتبال ایجاد می کند. وفاداری عمیقی که هواداران ما به این باشگاه بزرگ دارند. شما مخالفت خود را با سوپرلیگ اروپا کاملاً واضح اعلام کردید و ما این موارد را گوش دادیم. ما اشتباه فهمیدیم و می خواهیم نشان دهیم که می توانیم همه چیز را درست کنیم. اگرچه زخم ها تازه هستند و من می فهمم که بهبود آن ها طول می کشد.

من شخصاً متعهد شده ام اعتماد مجدد خود را نسبت به هواداران خود جلب کنم و از پیامی که با چنین اعتقادی صادر کرده اید بیاموزم. ما همچنان معتقدیم که فوتبال اروپا باید در دراز مدت پایدارتر شود. با این حال ما کاملاً قبول داریم که سوپرلیگ روش درستی برای رسیدن به این هدف نبود. در تلاش برای ایجاد اوضاع پایدارتر ما نتوانستیم احترام کافی به سنتهای ریشه دار را نشان دهیم و از این بابت متاسفیم. این بزرگترین باشگاه فوتبال جهان است و ما به دلیل ناآرامی های این چند روز گذشته عذرخواهی می کنیم.

برای ما مهم است که آن را درست بیان کنیم. منچستریونایتد میراثی غنی دارد و ما مسئولیت خود را برای پیروی از سنت ها و ارزش های عالی آن می شناسیم. همه گیری ویروس کرونا بسیاری از چالش های منحصر به فرد را ایجاد کرده است و ما به نحوه واکنش منچستر یونایتد و هوادارانش از منچستر و سراسر جهان نسبت به فشارهای عظیم طی این مدت افتخار می کنیم.

ما همچنین می فهمیم که باید با شما هواداران بهتر ارتباط برقرار کنیم زیرا شما همیشه در قلب باشگاه خواهید بود. می توانید اطمینان داشته باشید که ما اقدامات لازم را برای بازسازی روابط با سایر ذی‌نفعان در طول مسابقات انجام خواهیم داد؛ با هدف همکاری در زمینه یافتن راه حل های مسائل بلند مدت فوتبال.

حال حاضر اولویت ما ادامه حمایت از همه تیم های مان است زیرا آنها برای پایان دادن فصل به شکلی قدرتمند تلاش می کنند. در پایان می خواهم درک کنم که با حمایت شما اینجا را به باشگاهی فوق‌العاده تبدیل کرده است و ما به خاطر آن از شما متشکریم. با احترام، جوئل گلیزر‌."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر