توطئه زن جوان برای کشتن شوهر
قالیشویی بانو_هدر
قالیشویی بانو_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۰۶۲۵
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
۳۶۵۱
کارآگاهان در حال تحقیق از زن و مردی هستند که با همدستی یکدیگر شوهر زن را به قتل رساندند. متهمان به جرم خود اعتراف کرده‌اند.

شرق: کارآگاهان در حال تحقیق از زن و مردی هستند که با همدستی یکدیگر شوهر زن را به قتل رساندند. متهمان به جرم خود اعتراف کرده‌اند.

زنی جوان چندی قبل به پلیس استان مرکزی مراجعه کرد و از ناپدیدشدن شوهرش به نام نیما خبر داد. او گفت: نیما سوار بر خودرو از خانه خارج شد؛ اما بعد از آن دیگر خبری از او نیست و به تلفنش هم جواب نمی‌دهد. من نمی‌دانم او کجا رفت؛ اما ممکن است حادثه‌ای برایش رخ داده باشد.

مأموران بعد از شنیدن حرف‌های این زن مشخصات شوهرش و خودروی او را از او گرفتند و سعی کردند ردی از مرد مفقودشده پیدا کنند. آنها بعد از کمی بررسی پی بردند خودروی نیما در‌حالی‌که تصادف کرده و آتش گرفته بود، پیدا شده است. ماجرا از این قرار بود که در‌پی آتش‌گرفتن خودروی سواری آتش‌نشانان به محل حادثه رفته و بعد از خاموش‌کردن شعله‌ها جسد مردی را داخل اتومبیل پیدا کرده بودند.

از آنجا که جسد به پزشکی قانونی منتقل شده بود، همسر نیما به آنجا رفت و بعد از دیدن پیکر بی‌جان مرد سوخته هویت او را تأیید کرد. در شرایطی‌که به ‌نظر می‌رسید نیما در‌پی سانحه رانندگی جانش را از دست داده است، نظریه پزشکی قانونی ورق را برگرداند؛ زیرا متخصصان اعلام کردند این مرد ابتدا خفه شده و به قتل رسیده؛ سپس سوخته است.

کارآگاهان جنایی بعد از محرزشدن وقوع قتل به همسر نیما شک کردند و سوء‌ظن نسبت به زن جوان که مهین نام دارد، زمانی بیشتر شد که شواهدی از وجود اختلاف میان او و شوهرش به‌ دست آمد. این‌گونه بود که مهین بازداشت شد و پشت میز بازجویی نشست. او ابتدا سعی داشت وانمود کند از ماجرای مرگ شوهرش بی‌اطلاع است؛ اما ضد‌ونقیض‌گویی‌های او در بازجویی دست او را رو کرد و او که به‌ بن‌بست رسیده بود، درنهایت به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

مهین در اعترافاتش گفت: من و نیما با هم اختلافات شدیدی داشتیم و همین هم باعث شد با مردی غریبه به نام محمود آشنا شوم و با او درددل کنم. ارتباط من و محمود بعد از مدتی بیشتر شد و در نهایت تصمیم گرفتیم شوهرم را به قتل برسانیم. ما برای این قتل نقشه‌ای طراحی و شوهرم را در خانه خفه کردیم. برای اینکه دست‌مان رو نشود، تصمیم گرفتیم صحنه‌سازی کنیم و این‌طور نشان بدهیم که نیما بر‌اثر یک سانحه فوت شده است. به‌همین‌دلیل جسد را در ماشین گذاشتیم و سپس خودرو را به پل کوبیدیم و ماشین ناگهان آتش گرفت. بعد از این اتفاق تصور کردیم مرگ نیما حادثه قلمداد خواهد شد و فکر نمی‌کردیم اصل ماجرا فاش شود.

کارآگاهان بعد از شنیدن حرف‌های مهین سراغ همدست او رفتند و توانستند محمود را بازداشت کنند. این مرد هم وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، اعتراف کرد در کشتن نیما به همسر او کمک کرده است. این مرد گفت: بعد از اینکه در جریان اختلافات مهین و نیما قرار گرفتم و مهین به من گفت از دست شوهرش خسته شده و دیگر نمی‌تواند زندگی با او را تحمل کند، قبول کردم در این قتل همکاری کنم. بنا بر این گزارش، متهمان در‌حال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:35
Iran (Islamic Republic of)
09:52 - 1400/02/02
هرچه میکشیم از دست زن های خائن است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر