پاسخ وزارت‌خارجه به اقدامات تخریبی علیه مذاکرات
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۰۸۵۳
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
۴۱۰۶
روابط عمومی وزارت خارجه در خصوص تشدید اقدامات تخریبی رسانه‌ای علیه وزارت امورخارجه و تیم مذاکراتی در وین بیانیه‌ای صادر کرد.

انتخاب: روابط عمومی وزارت خارجه در خصوص تشدید اقدامات تخریبی رسانه‌ای علیه وزارت امورخارجه و تیم مذاکراتی در وین بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

آنها چنین متحد و ما این گونه پراکنده

این روزها و درحالی که فرزندان این آب و خاک سخت در تلاشند تا از فرصتی که به یمن مقاومت همه جانبه ملت بزرگ ایران به دست آمده، برای رفع تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران بهره گیرند، اقلیتی کوچک ولی پرهیاهو، غافل از اینکه در یک بزنگاه تاریخی بر علیه خواست و منافع ملت قدم بر می‌دارند، هرآنچه در توان دارند را برای هدف قرار دادن نمایندگان ایران در رویارویی دیپلماتیک وین، به میدان آورده‌اند؛ از پخش مستندنماهای سریالی و نمایش نخ‌نمای رسانه‌ای «درز» اطلاعات تحریف‌شده و غلط گرفته تا توهین، تخریب و بهتان به اعضای تیمی که رهبر معظم و فرزانه انقلاب آنان را «صادق»، «امین» و «بچه‌های انقلاب» خوانده‌اند.

جریانی که در هفته‌های گذشته و همزمان با گفت‌وگوها در وین، هر شب نمایندگان این مرز و بوم را هدف حمله‌‌های بی‌امان و ناجوانمردانه قرار داده، با «گاندو» تیم مذاکره‌کننده را جمعی نفوذی و ساده‌لوح می‌خواند، با «فروشنده» آنان را انشاءبنویس اندیشکده‌ای خارجی به تصویر می‌کشد و در «قرارداد 1919» آنان را با دولتمردان خائن قاجار مقایسه می‌کند؛ وهمه با هزینه‌های میلیاردی از جیب ملت تحت فشار و نجیب ایران.

همزمان، شبکه‌ انگلیسی‌زبان صدا و سیما که ماهیتا می‌بایست سخنگو و صدای وحدت‌بخش جمهوری اسلامی ایران در فضای رسانه‌ای بین‌المللی باشد، بی‌توجه به همه همکاری‌ها و دسترسی هایی که به تیم مذاکره کننده داشته و دارد، و همچنین نصایح، توصیه ها و نهایتا بیانیه‌های مکرر وزارت امور خارجه در رد استناد به «منابع مطلع» بی‌نام و نشان، نه تنها با با اهداف کاملاً سیاسی داخلی—که در پخش انبوه خبر به زبان فارسی از سوی مدیرکلش برای ارباب جراید داخلی و درخواست انتشار وسیع کاملاً هویداست—با انتشار اخبار تحریف‌شده و مجعول در خصوص محتوای گفت ‌وگوها به زبان انگلیسی مذاکره کنندگان را در برابر حریف تخریب کرده و به تلاش‌های دیپلماتیک لطمه می‌زند، که در بدعتی حیرت‌انگیز به جدل با مذاکره‌کنند‌گان جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.

توئیت جهانپور درباره ساخت واکسن روسی در ایران

این جریان سیاسی بر خلاف خط مشی مقام‌معظم رهبری و توصیه‌های همیشگی ایشان، با رانت آشکار رسانه‌ای، و ظاهرا به واسطه بغض و کینه‌ای نابجا، چنان از واقعیات دور شده است که هنگام وصف تاریخ پرافتخار چهار دهه ای جمهوری اسلامی در روابط خارجی به خودکم‌بینی ملی و تحقیرآمیزی دچار است که بواقع حیرت انگیز است و اما در مقابل، صهیونیست‌ها و آمریکایی ها را در قامت موجوداتی قدر قدرت با قدرت خارق العاده، زیرک و زبردست به تصویر می‌کشند که بارها و بارها از ابتدای انقلاب اسلامی، از اولین روزهای جنگ و قطعنامه 598 گرفته تا توافقات منطقه‌ای و بین‌المللی و علی الخصوص توافقات هسته ای، از توافق سعدآباد تا برجام، به جمهوری اسلامی ایران رودست زده‌اند.

دردناک است که بر خلاف ادعاهای بیشمار، این جریان فراموش کرده است که تنها قدر قدرت عالم، ذات لایزال باریتعالی است و بس، که به مدد همین قدرت بی‌انتها، جمهوری اسلامی ایران توفیقات بی‌نظیری را در مقابل استکبار جهانی داشته و از این‌پس نیز خواهد داشت، ان‌شاءالله.

روایتگران این جریان، مذاکرات منتهی به برجام را چنان تصویر می‌کنند که گویی ماه‌ها مذاکره شبانه‌روزی،‌ به شدت چالشی و سخت ایران و گروه 1+5، صرفا صحنه‌سازی برای انشاءنویسی از روی متنی از پیش‌نوشته‌شده، بوده است و از بالاترین مذاکره‌کننده تا کوچکترین فرد تصمیم گیر و موثر در این مذاکرات همه در حال نمایش و خیانت به ملت بوده اند. حیرت انگیز تر اینکه این جریان اقلیت ولی پر سر و صدا، تغافل می‌کنند که همه مذاکرات قدم به قدم به اطلاع کلیه مراجع ذیربط رسانده شده و زیر نظر مقام‌های عالی کشور جلو رفته است.

جالب‌تر اینکه این کشفیات خیالی را در حالی در بوق و کرنا می‌کنند که هیچ کدام از اعضاء حاضر در برجام از چین و روسیه گرفته تا اروپایی و آمریکایی، در هیچ جایی از اظهارات بی‌شمار و اسناد منتشره خود، جز از مذاکرات فشرده، چالشی و پر از دعواهای دیپلماتیک همراه با سرسختی هیات مذاکره کننده ایرانی، و ماه ها رفت و برگشت میان‌پایتخت ها صحبتی نکرده‌اند.

حتی در خاطرات آمریکایی ها—که همین جریان «مستندساز» با وسواس بیمارگونه‌ای نوشته‌های آنان را زیر و رو کرده به امید آنکه در آنها نکاتی برای دستاویز قراردادن و حمله به مذاکره‌ کنندگان جمهوری اسلامی ایران شکار کنند—نیز هیچ دیده نمی‌شود مگر شکایت از ماه ها جدال طولانی دیپلماتیک و پافشاری مذاکره کنندگان ایرانی بر منافع ملت ایران،‌ تا جاییکه به روایت خود آنها چندین بار مذاکرات تا شکست کامل پیش رفته است.

هیهات از اینهمه بی تقوایی عزت سوز و در خوشبینانه ترین حالت، کم اطلاعی و ساده‌دلی بیش از حد این جریان که از پول بیت المال ارتزاق میکند و از رانت‌های وسیع رسانه ای برای انتشار دروغ های شاخدار خود در جهت رسیدن به گندم خیالی ری استفاده کرده، و از آبرو و عزت ملت بزرگ ایران خرج میکند.

به یاری خدا به زودی و پس از انتشار بخشی از اسناد غیرمحرمانه مذاکراتی برجام عیان خواهد شد که آنچه اکنون با نام برجام شناخته می‌شود، نه نوشته یک گروه مطالعاتی و نه حتی نوشته هیئت‌های غربی، بلکه تا حد قابل توجهی حاصل ابتکارات و متونی است که نمایندگان ایران در جلسات متعدد، از 13 اکتبر 2013/21 مهر 1392 –یعنی اولین دور مذاکرات و پیش از توافق موقت ژنو—گرفته تا 11 فوریه 2014/22 بهمن 92 و 3 مارس 2014/12 اسفند 92، یعنی ماه‌ها قبل از گزارش کذایی گروه بین المللی بحران—که این جریان تخریب برای تحقیر دستاوردهای مذاکراتی برجام به آن استناد میکند—روی میز گذاشته‌اند؛ متونی که تماما در سابقه سازمانی نهاهادی ذیربط کشور نیز قابل دسترسی است و انشاءالله بزودی همه مردم به آن دسترسی خواهند یافت.

این اسناد نشان خواهد داد تا چه میزان برجام و چارچوب آن ماحصل ابتکار و قدرت تیم ایرانی است، که البته باعث افتخار تاریخی ملت بزرگ ایران است که چنین فرزندان شجاع و کاردانی در دامن خود پرورانده است.

مضاف بر اینکه، مراجع ذیربط و عالی کشور به خوبی در جریانند که مبنای فکری و منطق مسلط بر تدوین برجام حتی به سالها پیش از دولت یازدهم بر می‌گردد. این مبنا در پاورپوینتی که دکتر ظریف در روز 3 فروردین 1384 (9 سال قبل از مذاکرات دولت یازدهم و قبل از ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت و تحمیل آن همه تحریم به ملت ایران) در پاریس—پس از تصویب در بالاترین سطوح کشور—ارائه داد به روشنی دیده می‌شود. آن سند نیز بزودی در اختیار مردم فهیم کشور قرار داده خواهد شد تا سیه روی شود آن که در او غش باشد.

این چنین است که حاصل تمام ابتکارات و مذاکرات تیم ایرانی، پس از ماه‌ها مذاکره عزتمند و تاریخ ساز، سندی شد که نتانیاهو و ترامپ آن را بدترین توافق تاریخ برای اسرائیل و آمریکا خواندند و با وجود تلاش همه‌جانبه‌شان برای نابودی‌اش، بارها در شورای امنیت و مجامع بین‌المللی از آن شکست خوردند.

امروز نیز همزمان با نمایان شدن فرصت رفع تحریم های ظالمانه آمریکا و احیای این توافق، بار دیگر رژیم صهیونیستی، منافقین و ورشکستگان سیاسی چون پمپئوی جنایتکار در تلاش برای تخریب گفت‌وگوهای وین هم‌پیمان شده‌اند، تا از تکرار تجربه بهبود فضای اقتصادی و بین‌المللی ایران که تا پیش از خروج آمریکا از برجام در همه بخش های جامعه ایران مشهود بود، جلوگیری کنند. وا اسفا که برخی در داخل، دانسته و یا ندانسته، با این تلاش‌ها همنوایی میکنند.

بدیهی است که در چنین فضایی، تلاش برای بی‌اعتبار کردن مذاکره‌کنندگان جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور، جز دامن زدن به ادعای بدخواهان ایران مبنی بر حاکمیت دوگانه و خدشه‌دار کردن حیثیت جمهوری اسلامی و در نتیجه دشوارتر کردن مسیر رفع تحریم‌هایی که نه یک جریان و حزب، که عموم جامعه را هدف قرار داده، ثمر دیگری نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد در سناریویی خوش‌بینانه دو سوء برداشت عامل این حجم از مطالب علیه تیم مذاکره‌کننده باشد؛ اول اینکه برخی براین گمانند که موفقیت در احیا برجام و کاهش فشارهای تحریمی، دارای اهداف انتخاباتی است، درحالی که بارها این امر تاکید شده که رفع موانع تحریمی مردم بزرگ ایران وظیفه حیاتی هر شخصی است که مسئولیت دارد و بنابر فرموده مقام معظم رهبری نباید حتی یک ساعت به تاخیر بیافتد.

ضمن اینکه رفع تحریم های مردم، صاف کردن جاده برای دولت‌مردانی است که ان‌شاءالله در چند هفته آینده با رای قاطع و با حضور گسترده ملت آگاه و تاریخ‌ساز انتخاب خواهند شد. دوم اینکه برخی دیگر تصور می‌کنند که احیا برجام به معنای دوستی ایران و ایالات متحده است و این روایت ساده‌لوحانه را ترویج می‌کنند که برجام محملی برای بازگشت آمریکا به ایران است.

حال آنکه متن برجام همانطور که همواره تأکید شده چیزی بیش از توافق برای حل یک تنش پرهزینه در پرونده هسته‌ای و رفع تحریم‌ها نیست و در بهترین حالت، مدیریت تخاصم در یک‌ موضوع خاص است، و نه معاهده اخوت میان ایران و آمریکا. و اتفاقا همانطور که بعد از برجام اتفاق افتاد و تمامی آمارها نیز موید آن است، منفعت اصلی اقتصادی ناشی از رفع تحریم‌ها، مستقیما نصیب مردم نجیب ایران و در مرحله بعد شرکای تجاری‌اش در منطقه، همسایگان و آسیا می‌شود.

سرانجام آنکه همه آنان‌که دل در گرو عزت ایران و ایرانی دارند باید بدانند که برای بدخواهان ایران عزیز تفاوتی ندارد که چه کسی در مقابلشان قرار دارد. امروز که این بدخواهان تمامیت ایران را هدف قرار داده‌اند، خصومت و درگیری‌های داخلی، جز بازی در زمین بیگانه نخواهد بود؛ که به فرموده امیر المومنین (ع): به خدا سوگند! غم و اندوه انسان را فرا میگیرد که آنها در مسیر باطل خود، چنین متّحدند و شما، در طریق حقّتان، این گونه پراکنده .

در پایان این یادداشت که در ایام مقدس ماه رمضان نگاشته می‌شود، برادرانه به تمامی جریان‌ها و منتقدانی که شاید به گفت‌وگوهای وین نگاهی انتخاباتی و سیاسی داشته باشند، توصیه می‌کنیم، سیاست خارجی و امنیت ملی را دستمایه رقابت سیاسی قرار نداده و در تلاش برای تخریب تلاش وزارت امور خارجه، اعتبار کشور را به بازی نگیرند.

وزارت امورخارجه در طی سال‌های گذشته همواره بر طریق صبر و سکوت حرکت نموده و تلاش نموده در چارچوب ماموریت‌ها و اختیارات، فارغ از فشار جریانات و گرایش‌های سیاسی، اهداف والای مردم و کشور را در این دنیای به شدت متلاطم و متغیر محافظت کرده و تامین‌ نماید. اما اکنون برای محافظت و تامین همین منافع لازم‌میداند به جریان تخریبی که با هیاهوی فراوان در پی تضعیف دستگاه دیپلماسی و فرزندان این‌ملت است، هشدار دهد.

اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، همه فرزندان همین آب و خاک هستند که مظلومانه در حال تحقق منافع عالیه مردم‌ و کشور هستند، و نه برای نفع شخصی و یا این‌ جناح و آن‌جناح، که صادقانه و صرفا به امید رفع بخشی از دشواری‌های ملت غیور ایران در میدان مذاکرات پای گذاشته‌اند و در این مسیر بهتان‌ها، تهمت‌ها و تخریب‌ها را به جان می‌خرند، اما از پیگیری منافع ملی ذره‌ای کوتاه نمی‌آیند تا به فرموده رهبر معظم انقلاب، ضمن دوری از مذاکرات فرسایشی و در جهت رفع تحریم‌ها، « با چشم باز و دل محکم و با توکل به خدا به پیش بروند و به توفیق الهی ملت را خرسند و خوشحال کنند.»

در پایان از همه مردم مومن و روزه‌دار ایران اسلامی درخواست میکنیم در این روزها و شبهای مبارک ضیافت‌الله و بخصوص در شبهای قدر پیش‌رو، فرزندان و خادمین خود در دستگاه دیپلماسی را از دعای خیر فراموش نکنند.

حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

انتشار یافته: 113
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1400/02/02
درود بر آقای ظریف
خدا پشت و پناهتان
روزی شما را به درستی قضاوت میکنند . روزی که قاضی و شاهد و وکیل یکیست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
ایراد از خودتان بود، منت را سر دیگری نزنید، بلدید اگر، درست کنید و گرنه...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
سرمون ڪلاه رفت وبا یڪ ترامپ همه چی به باد فنا رفت
هرچند از درخت بی ریشه برجام یک گلابی هم نصیب ملت ایران نشد فقط عده معدودی ندال افتخار وصدها سکه گرفتند ویڪ ریال برای ملت سود نداشت و برجام بی پشتوانه با رانت وهیاهو در مجلس لاریجانی هم در بیست دقیقه تصویب شد و ڪسانی که کمی میفهمیدند دلواپس شدند وخائینین قهرمان
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
درود بر شرفت
درود بر ظریف
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
الان ۸ ساله دنبال برجام هستین ، همینطور فقط بدوید تا به برجام جانتون برسید
احمد خوش سیما
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
چه طبع طنزی دارین شما.
مرسی که هستی.
Iran (Islamic Republic of)
20:30 - 1400/02/02
کسانی هستند راس مملکت که منافع شخصیشونو به منافع ملی ترجیح میدن
Iran (Islamic Republic of)
20:39 - 1400/02/02
درتاییدتیم مذاکرات وظریف همین بس که کیهان وصداوسیماشبانه روزدرتلاش برای برهم زدن توافق هستن وازترس خراب شدن کاسبیشون هرکاری میکنن ولوبه قیمت بیچاره ترشدم مردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
کدوم کاسبی چرا چرند میگی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
معلومه خوش خیالی با برجام هر روز سفرمون کوچکتر شد ،مسکن واتومبیل گران وبیکاری بیشتر وکارخانه ها ورشکسته تر
چه زود فراموشکارن این ملت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
آفرین برشما ، دقیقا
وقتی از ۱۰ میلیارد فروش نفت در ۹۹ فقط ۵ میلیارد به دولت رسیده .... تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
وقتی اعلام میکنند دور زدن تحریم ها ۴۰۰ میلیارد دلار ه ینه برای مردم داشته بازهم تو خود بخوان حدیث مفصل ازین مجمل
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
در بد بودن تیم مذاکره همین بس که تو دفاع کردی ازشون
naser
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
کاسبی ازتحریم یعنی وقتی یه جنس خارجی واردنمیشه تولیدکنندگان داخلی چون رقیب ندارن قیمتهاروچندبرابرمیکنن تازه باکیفیت پایین ترواکثراین شرکتهادست یک عده خاص هست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
درود بر شرفت
درود بر ظریف
درود بر برجام
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
برجامو همین تندروهای از خدا بی خبر باعث از هم پاشیدنش شدن وگرنه ثمرش رو همه میدیدیم، الانم فقط برای کسب قدرت نگران هستند میترسن با برگشت آمریکا و برداشته شدن تحریم ها برنده انتخابات نشن و کاسبی از تحریم ایران که جیبشان رو پرکرده از دستشان بره، به فکر تنها چیزی که نیستن این مردم بدبخت و بیچاره اس
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/02/02
اینا اقلیتن، خیالتون راحت!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
تو خوبی که از برجام به منافعت رسیدی وگرنه این ملت هروز بدتر از دیروز ودر حسرت سالهای گذشته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
غربگدا اقلیتن خخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
درود بر شما
Iran (Islamic Republic of)
20:43 - 1400/02/02
درود برتیم مذاکننده برجام
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
درود بر شرفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
صددرود خدا باشماست تحریم رابردارید این حقشوماست
Iran (Islamic Republic of)
20:44 - 1400/02/02
یه جوری میگید که انگار فرجام نافرجام کار یه عده دیگه بوده
پاسخ ها
م.الف.نوید
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
نمیفهمید یا خودتون رو به نفهمی می زنید با شروع مذاکرات دلار 3000 تومان افتاده شما دشمن واقعی ایران هستید ننگ بر شما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
چرا بعضی ها از رفع تحریم ها خیلی میسوزن ؟!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
دلار افتاده احیانا تو اونی نیستی که میگفتی بعد برجام دلار 1000 تومن میشه
Canada
20:46 - 1400/02/02
کاسبان تحریم منافعشون به خطر افتاده
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1400/02/02
نفرین بر متحجرین که اب به اسیاب دشمن میریزند
Iran (Islamic Republic of)
20:50 - 1400/02/02
برای این صدا و سیما باید تاسف خورد تمام گزارشات گزینشی معنادار فقط به خاطر چالش کشیدن اعضای مذاکرات هسته ای. حقا دست مریزاد بخاطر وضعیت ناهنجار جامعه زخم زبان بخورید.که خدا قاضی خوبی. هست .تندروها اندکی تامل و تفکر بخاطر این مردم ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
اونها یه کلاه دیگه برامون بافتن حالا میگن مداکرات پیچیده شده چرا؟چون یادشون رفته اون بالا دوتا سوراخ برا گوشهامون بزارن!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
چه ربطی به تلویزیون داره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
درود بر شرفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
مردم نان شب ندارن خداپوشت پناهت زریف تحریم رابردار
رنجبران
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
سلام مگه نگفتید تاهمه ی تحریمها برداشته نشه مذاکره نمیکنیم پس اسم این نشستها چیه؟
Iran (Islamic Republic of)
20:50 - 1400/02/02
ترو بقرآن این دسته از مردم که مخالف برجام هستن جزع ملت حساب نکنید
اینها کسانی هستن که خودشون شیکمشون سیره و بفکر ملت نیستن
بابا بگذارید با دنیا آشتی کنیم تا کی هی دشمنی
پاسخ ها
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
وضع امروز حاصل برجام و عملکرد موافقان برجامه و نه مخالفان برجام، چرا خودتون را به یه راه دیگه میزنین !!؟؟ موافقان برجام چند سال برجام را یکطرفه اجرا کردند و اوضاع امروز حاصل همان عملکرد است . یک طوری حرف نزنید که انگار تازه و برای اولین باره که برجام قراره امضا بشه .
United States of America
21:03 - 1400/02/02
از اونجایی که زیاده گویی کار ادمای کم خرده اصلا نخوندم وقت ملتو تلف نکنید همه میشناسنتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
فعلا که زیاده گویی از سمت اربابان شما و کاسبان تحریم هست . کسانی که سفره خالی مردم رو بازیچه اهداف سیاسی و جاه طلبی های بی حد وحصرشان قرار داده اند. مردم اربابان شما را خوب شناخته اند. به نظرات مردم گوش بدهید شاید هدایت شوید.
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1400/02/02
عده ای معیشت،سلامتی وپیشرفت کشور را قربانی منافع خودشان کردندو ازسنگ اندازی در مسیر رهایی ملتی که این همه درد ورنج بر آنها تحمیل شده ،چه از سوی دشمنان خارجی وچه از سوی عده ای فرصت طلب برای رسیدن به قدرت یعنی قربانی کردن یک ملت برای رسیدن به قدرت ومطامع خودشان دریغ نمی کنند.
پاسخ ها
احمد خوش سیما
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
تو خوبی. ظریف میره میگه تحریم رو وردارین اونام میگن چشم حل میشه. ایول.
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
فقط برجام صلح و دوستی با دنیا
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1400/02/02
شکي نیست که شما خیلی تلاش میکنبد برای رفع تحریم‌ها وواقعا به شما خسته‌ نباسید ميگيم واون عده ای هم که دارن سنگ اندازی میکنن لابد به ضررشونه
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1400/02/02
به دولت روحانی و تیم مذاکرات برجامی خدا قوت می گوییم انشاء الله به مدد الهی و با تلاش تیم پر قدرت مذاکره ای این روزهای سخت نیز بگذرد و روسیاهی به ذغال خواهد ماند.
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/02/02
خوشخیال ، امریکابه کدام تعهدش پایبندبوده ،که به این یکی عمل کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
چه ربطی داشت؟!!! یه ذره مطالعه بد نیست
نامnaser
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
ازکسانی که موشک باشعارمرگ برامریکاپرتاب کردن وباعث برهم خوردن برجام شدن بپرس
احمد خوش سیما
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
خخخخخخ. میگه مطالعه!!!!!!.
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1400/02/02
ایندفعه چه جورکلاه سرشان رفت ایندفعه بدترچون انهاوحشی هستندوعهدشکن
Iran (Islamic Republic of)
21:15 - 1400/02/02
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
مردم یاور آنانی هستن که پی گیر رفع مشکل اند
سرافراز باشید
پاسخ ها
شهین مزارعی
Sweden
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
برای موففیت تیم مذاکره کننده دعا میکنم وضع احاد ملت خیلی خرابه محض رضای خدا بگذاربد مردم روی خوشی وآسایس ببینند ای گروه خوارج شما درپیشگاه مردم وتاریخ روسیاه هستید
Iran (Islamic Republic of)
21:16 - 1400/02/02
خداوند همه شما را به بلا وگرفتاری ومصیبت عظیم دچار کنه همه سران مملکت
Iran (Islamic Republic of)
21:19 - 1400/02/02
۱۶ساله دارید مذاکره میکنید چیزی که ما ندیدم خیری به مردم برسه فقط به فکر خودتون هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
تا کاسبان تحریم هستند این مملکت روز خوش نخواهد دید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
تا غربزده هست کشور پیشرفت نمیکنه
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
زنده باد صلح جهانی وشفافیت ۳۰ سال نمیدونیم ازین کشور چی صادر میشه پولش کی برمیکرده یا اصلا برمیگرده باسم مبارزه با آمریکا ملت رو کردین تو قوطی
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/02/02
خداپشت پناهتان باشد انشاالله برای رفع تحریمها
پاسخ ها
منصف
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
اینها مشتی سنگ انداز حسود خائن به ملت
هستند که از تحریم هم کاسبی میکنن خون
مردمو کردن تو شیشه
Iran (Islamic Republic of)
21:21 - 1400/02/02
چقد کثیفن افرادی که بخاطر بازی های سیاسیشون حاضرن ملتی رو تو بدبختی نگه دارن.اینا کاسبان تحریمن.شرم آوره.دقیقا وسط مذاکرات چرا این رفتارا؟
پاسخ ها
صدای مرم
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
باهاتون موافقم. واقعا کارشون تو این برحه از زمان خیلی زشته و کاملا رفتارشون تابلو هست‌.امیدوارم مقام معظم رهبری خیلی سریع ورو د کنن و اجازه ندن این بی اخلاقی ها ادامه پیدا کنه.
Iran (Islamic Republic of)
21:26 - 1400/02/02
چرا یه عده نمیخان دست از سر مردم بدبخت بردارن دیگه میخان مارو به کجا برسونن لعنت بر صدا وسیمای میلی
Iran (Islamic Republic of)
21:28 - 1400/02/02
این جفا نیست که کاسبان تحریم را از خود میرنجانید ،این بندگان خدا هنر دیگری ندارند ،اگر برجام زنده شود مجبورند از ذخایری که درکشورهای بلوک شرق اندوخته اند در بلوک غرب مصرف کنند .
Iran (Islamic Republic of)
21:40 - 1400/02/02
ایران باید هرچه سریعتر بخاطر مردم به برجام برگردد
مردم زیر فشار فقر تحریم دارن لی می شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
ایران از برجام بیرون نرفته که برگرده سواد نداری حرف نزن
Iran (Islamic Republic of)
21:42 - 1400/02/02
شما به مردم خدمت میکنید به این حرفهای بی اساس و چرت و پرت رسانه ها دقت نکنید
Iran (Islamic Republic of)
21:44 - 1400/02/02
اینو نگن‌‌.‌‌.. چی بگن؟
کاش وزیرتون و معاونش یه بار کامل متن اون برجامی که بهش مینازیدن رو خوانده بودن که حداقل تو مجلس خودمون ضایع نمی شدن
خیلی پر رویی می خواد که باز میان بیانیه میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
کاش به جای شعر بافی یه ذره تحقیق میکردی و شعار اربابانت که کاسبان تحریم هستند رو سر نمیدادی. ذره ای تفکر !!!!
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
نگران بخور بخور خودشونن اون موقع که اینترنت نبود واویلا
Iran (Islamic Republic of)
21:47 - 1400/02/02
الکی که نیست
اونا کاسب تحریم هستن
پس باید مخالفت کنن
Iran (Islamic Republic of)
21:50 - 1400/02/02
دلاورمردان ایران مذاکره را ادامه دهید. بهرحال از چینی ها و روسها بهترند.
Iran (Islamic Republic of)
21:51 - 1400/02/02
شما فرزندان این آب و خاک این همه سال نتوانستید تو این دو ماه هم نخواهید توانست که از پس امریکا بر بیاید. خودتون رو گول نزنید
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
شما که خوب بلدید مردمو به فقر بکشید بسته شما چه گلی بسر این ملت گرفتید
Iran (Islamic Republic of)
21:55 - 1400/02/02
وزارت خارجه بی کارتر و بی خاصیت تر از وزارت خارجه دوران ظریف ندیدم
پاسخ ها
م.الف.نوید
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
یک دلیل دارد چون نمی‌خواهید ببینید
موسوی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
من انقلاب رالمس کرده ام..قبلا جناح چپ وراست بود.ولی همدلی بود..الان برای من که جزو این مملکتم اصلاح طلب واصول گرا معنی ندارد.کارراباید انقلابی به جلو برد.وقتی وزیر خارجه جنایت کارآمریکا حرفی میزند.بقیه پشت سرش هستن.اوراتنها نمی گذارن.الان هم پمپو جانی دارد چوب لای چرخ میگذارد.باید یک دل شد.دست به دست هم بدیم.ودرمقابل آمریکای وحشی کم نیاریم.کسانی که دارندسنگ میندازن لااقل ازخون شهدا خجالت بکشن.
نامnaser
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
تیم جلیلی حتما خوب بودبیسوادان مفتخور
Iran (Islamic Republic of)
21:59 - 1400/02/02
تنها هنر دولت روحانی و طرفدارانش حراج منافع ملی هست و بس
عاشقان مذاکره حیا کنید!!!
هشت سال گذشت و هیچ غلطی نکردید فقط حرافی
Iran (Islamic Republic of)
22:10 - 1400/02/02
درود بر تیم مذاکره کننده که در رأس آنها آقای ظریف قرار داره. ما مردم پشتتون هستیم و حالمون از این آدمایی که به ظاهر صدای مردم هستن ولی بر ضد مردم و منافع مردم حرف میزنن و عمل میکنن بهم میخوره. ما مردم خودمون خوب و بد رو تشخیص میدیم. فقط از خدا میخوام پشت و پناهتون باشه و شر این آدما رو به خودشون برگردونه. براستی که حق بر دل مینشیند و پیروزی با حق است....ما مردم خسته ایم....
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
دمتگرم دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
22:12 - 1400/02/02
دست خوش بابا!!!!!اقلا به پیام هم از طرف مقابل و رقیب بگذارین آدم شک نکنه پیام ها ساختگیه.برجام خساذت محض بود رهبری هم فراموشتون نشه.
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
حقیقت تلخه...
Iran (Islamic Republic of)
22:13 - 1400/02/02
خیلی عالی
احسنت به دکتر ظریف وهمکاران ایشان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
ننگ برکاسبان تحریم!درودخدابرظریف
Iran (Islamic Republic of)
22:23 - 1400/02/02
آقای ظریف حسبنا الله و نعم الوکیل متحجران بی ریشه فقط دهانی بزرگ دارند و کارشان فریاد است هذا مبلغهم من العلم
Iran (Islamic Republic of)
22:25 - 1400/02/02
معلوم نیست که چه گندی زدند درضمن گاندو عین حقیقت بوده و هست.
Iran (Islamic Republic of)
22:26 - 1400/02/02
ما قدر دان مذاکره کنندگان گرامی هستیم واحتیاط کنید عزیزان که حق مردم را از حلقوم تحریم کنندگان ظالم پس بگیرید
Iran (Islamic Republic of)
22:30 - 1400/02/02
آقای محترمی که این متن ونوشتی مردم به جیب وسفره شون نگاه میکنن که شما به برجام گره زدید امان که سفره خالی از نان وجیب خالی از پول خداوکیل کی ادعاش میاد دوهزار پس انداز داره شما سنگ هیچ وبه سینه میزنیدقبلنا هرکه ماشینی داشت 10 تا12تومان میگذاشت رو ش یک ماشین صفر میخرید الان کی میتونه ماشین بخره یا تعویض بکنه حرفای شما عوام فریبانست وشعاره چون چیزی ملموس نیست
Iran (Islamic Republic of)
22:32 - 1400/02/02
آقای دکتر ظریف عزیز تو قهرمان ملت ایرانی و مطمئن باش ملت ایران قدر دان زحمات نفس گیر شما و تیم قوی و توانمندتان خواهند بود اگرچه بدخواهان مردم قلب شما و دوستانتان را با حرف های ناصواب مکدر نمایند .....
چه بسا فردا روزی بانگ برآمد این جماعت هنجار شکن برای دلسرد نمودن خادمان ملت
و در پس شعار های تند و تیزشان ، ماموریت داشته اند !!!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:38 - 1400/02/02
بی اعتمادی به تیم مذاکره کننده نتیجه عملکرد خود اونهاست!
تعهد اونها روی کاغذ و تعهد ما روی زمین!
Iran (Islamic Republic of)
22:38 - 1400/02/02
خدا قوت دلاور مردان دیپلماسی ایران، دست خداوند و دعای ملت پشت و پناهتان، با روحیه و پر قدرت این راه را ادامه دهید و از یاوه گویی مشتی سبک مغز اندیشه به خود راه ندهید که روز سر فرازی ملت و رو سیاهی بد خواهان به یاری خدا نزدیک است.
Iran (Islamic Republic of)
22:39 - 1400/02/02
آفرین برشما ، دقیقا
وقتی از ۱۰ میلیارد فروش نفت در ۹۹ فقط ۵ میلیارد به دولت رسیده .... تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
وقتی اعلام میکنند دور زدن تحریم ها ۴۰۰ میلیارد دلار هز ینه برای مردم داشته بازهم تو خود بخوان حدیث مفصل ازین مجمل
Iran (Islamic Republic of)
22:39 - 1400/02/02
درود بر ظریف وهمکاران!!
لاقل اهل صحبت کردن ک هستن!
Iran (Islamic Republic of)
22:46 - 1400/02/02
بعضی نان خود را در تنگنا قرار گرفتن مردم وتحریم ها میبینند .تا میدان بازی وچپاول برای خودشان باقی بماند
Iran (Islamic Republic of)
22:55 - 1400/02/02
برترینها الکی کامنت منفی نذار.
مردم بدبخت شدند، ول کنید.
Iran (Islamic Republic of)
23:19 - 1400/02/02
زنده باد اقای ظریف وتیم مذاکره کننده قوی ایران زنده وجاوید بمانی ای ایران
Iran (Islamic Republic of)
23:32 - 1400/02/02
درود بر تیم مذاکره کننده حسته نباشید
Iran (Islamic Republic of)
23:37 - 1400/02/02
برجام چهارسال پیش امضا شده .چرا تو این چهارسال متنش منتشر نشد تا مردم هم ببینن این کوفتی چیه چپ بهش مینازه راست هم میکوبش
Iran (Islamic Republic of)
23:39 - 1400/02/02
هرکی واقعیت رو وارو جلوه دهد بیقیرت است
Iran (Islamic Republic of)
23:41 - 1400/02/02
کاسب کارا ناراحت هستن از جمله کیهان نشینان
Iran (Islamic Republic of)
23:41 - 1400/02/02
اگه برجام کلابی نصیب شما نشد لابد لیاقت نداشتین
Iran (Islamic Republic of)
23:44 - 1400/02/02
درود بر ظریف امیر کبیر زمان و ریس جمهور اینده همین العان ۴۷ رای تو قوم من داری
Iran (Islamic Republic of)
23:58 - 1400/02/02
ملت به روحانی رای دادن و صاحب اختیار است اگر بداند.
Iran (Islamic Republic of)
00:03 - 1400/02/03
درمقابل دشمن باید متحد بود صدا وسیما متحد دشمن ایران است
Iran (Islamic Republic of)
00:53 - 1400/02/03
هرگاه فقط دیدیم کیهان به چیزی اعتراص کرد پس ان بر حق هست
Iran (Islamic Republic of)
03:17 - 1400/02/03
درود بر دکتر روحانی و آقای ظریف و تیم مذاکر کننده شما کار خودتان آنجام دهید بزار چلمن های تخریب کننده بسوزن
Iran (Islamic Republic of)
03:59 - 1400/02/03
جم کنید این مضحکه رو گوشامون دراز نیست
Iran (Islamic Republic of)
05:35 - 1400/02/03
داداش آمریکا جمهوری خواهان یه بسته جدید تحریمی گذاشته روی میز خبر داری
Iran (Islamic Republic of)
15:33 - 1400/02/03
فقط باید هواسشان باشد که آمریکا مبخواهد زیرکانه به برجام وارد سود و بعد سختگیریهارا بیشتر کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
چوب و هنر _فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر