اسکوچیچ: تهیه واکسن برای تیم‌ملی اهمیت دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۱۱۸۷۹
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۸
۹۲۴
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تهیه واکسن کرونا برای بازیکنان این تیم را موضوعی حائز اهمیت خواند و بر تحقق این امر تأکید کرد.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تهیه واکسن کرونا برای بازیکنان این تیم را موضوعی حائز اهمیت خواند و بر تحقق این امر تأکید کرد.

دراگان اسکوچیچ با اشاره به وضعیت یک سال اخیر با شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: در ابتدا، آرزو می‌کنم تمامی مردم ایران در سلامت کامل باشند. سالی که گذشت برای تمام ما سالی سخت و دشوار بود و امیدوارم با یاری خداوند بتوانیم بر این همه‌گیری در صحت و سلامت فائق بیاییم.

اسکوچیچ: تهیه واکسن برای تیم‌ملی اهمیت دارد

وی ادامه داد: پیش از هر چیز، می‌خواهم در مورد اردوی آخر بگویم. به نظر من، به طور کلی آزمون موفقی را پشت سر گذاشتیم. شاهد جو مثبتی در تیم بودیم و تمام بازیکنان برای کسب نتیجه مطلوب و شاد کردن دل هواداران تیم ملی ایران هم‌قسم و متحد شده بودند.

باید از تیم به خاطر حرفه‌ای‌گری‌شان قدردانی کنم. برای تهیه لیست بازیکنان به خاطر مسائل بیماری کرونا، محدودیت‌های سفر از بعضی کشورها و همچنین مصدومیت مشکلات فراوانی وجود داشت. امیدوارم در طول بازی‌های رسمی شرایطی به مراتب بهتر فراهم شود و بتوانیم از حضور تمام بازیکنان بهره‌مند باشیم تا با تمام قوا و ظرفیت کامل در مقابل رقبا صف‌آرایی کنیم.

«وظیفه دشواری پیش روی ماست؛ هیچ جایی برای اشتباه نیست و ما هم از این مسئله آگاهیم.» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان این جمله خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی، سعی کرده‌ایم فروتنانه و متواضعانه کار را پیش ببریم و در سکوت، بدون ایجاد جنجال، نهایت تلاش‌مان را به کار ببندیم.

از اینکه در اردوی آخر، می‌توانستم اعتماد به نفس و اطمینان خاطر را در بازیکنان و همچنین تمام اعضای تیم ملی احساس کنم، بسیار خوشحالم و شک ندارم که با کمک خدا به تمامی موانع و مشکلات چیره خواهیم شد.

اسکوچیچ درباره شرایط تیم ملی برای حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 به تسنیم گفت: در یک ماه باقیمانده تا بازی‌های مقدماتی، کادر فنی و من، با دقت و توجهی مضاعف روی تمام بازی‌ها تمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم آماده‌ترین و بهترین بازیکنان حال حاضر را انتخاب کنیم. علاوه بر این، عملکرد موفقیت‌آمیز باشگاه‌های ایرانی در مسابقات آسیایی مایه مسرت است؛ چرا که رقابت بین بازیکنان برای پوشیدن لباس تیم ملی را داغ‌تر می‌کند و این خواسته ماست.

وی افزود: آقای عزیزی خادم و تیم محترم‌شان حداکثر تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا از فراهم آمدن شرایط لازم برای موفقیت تیم ملی اطمینان حاصل کنند. مدت زمان زیادی نیست که او بر مسند ریاست فدراسیون تکیه زده و در شروع کار با کوهی از مشکلات مواجه بوده است. من بلندپروازی و جدیت در کار و عزم و انگیزه برای حل مشکلات را در رئیس شاهد بوده‌ام. ضمن اینکه در جریان هستم که مسئولان فدراسیون از هیچ تلاشی برای تهیه واکسن برای اعضای تیم ملی فروگذار نکرده‌اند.

مسئله‌ای که بسیار حائز اهمیت است، چرا که احتمال غیبت بازیکنان را به حداقل می‌رساند. به علاوه، موضوع اسکان در یک هتل با امکانات عالی و پروازهای اختصاصی هم مرتفع شده است. در این روزها همه ما در کنار هم در تلاشیم تا هر مسئله دیگری که ممکن است جو حرفه‌ای تیم ملی را مشوش کند، حل‌وفصل کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: من به حمایت تمامی مردم ایران از تیم ملی در طول بازی‌های حساس خردادماه خوش‌بینم و عمیقاً باور دارم که اینجا در تیم ملی، همه حد نهایت تلاش‌شان را به‌کار خواهند گرفت تا موجبات شادی مردم ایران را فراهم آورند. همه ما بی‌صبرانه منتظریم تا شاهد صعود ایران به مهم‌ترین رویداد ورزشی در سطح جهان باشیم.

اسکوچیچ گفت: در پایان باید به حق نادیده گرفته شده ایران در میزبانی اشاره کنم. بنده از همان ابتدا مقابل این تصمیم ایستادم. خوشبختانه فدراسیون فوتبال هم در یک تصمیم شجاعانه در حال پیگیری این موضوع در دادگاه عالی ورزش است تا میزبانی به ایران برگردد.

به هر حال همه می‌دانیم که چه ماموریت دشواری پیش روی تیم ملی است. با این وجود با تیم یکدستی که در زمین و پیرامون تیم داریم، بسیار امیدوارم با لطف خدا از این مرحله عبور کنیم. واقعا در این مقطع حساس نیاز است که دیگر ارگان‌های کشور هم به کمک تیم ملی و فدراسیون بیایند تا با یک عزم ملی در این شرایط دشوار موفقیت را برای ایران به ارمغان بیاوریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
عارفی_3
ادیب_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
ادیب_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو