هزینه پیامک بانک‌های دولتی هم زیاد شد
۱۱۱۶۳۹۶
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
۱۵۷۶
درحالیکه پیش از این، طبق گفته دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی هزینه سرویس پیامک در این بانک‌ها همچنان حداکثر ۱۵ هزار تومان است و برنامه‌ای برای افزایش این هزینه وجود ندارد، بررسی‌های حاکی از آن است که برخی از بانک‌های دولتی هزینه سرویس پیامکی خود را افزایش داده‌اند.

ایسنا: درحالیکه پیش از این، طبق گفته دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی هزینه سرویس پیامک در این بانک‌ها همچنان حداکثر ۱۵ هزار تومان است و برنامه‌ای برای افزایش این هزینه وجود ندارد، بررسی‌های حاکی از آن است که برخی از بانک‌های دولتی هزینه سرویس پیامکی خود را افزایش داده‌اند.

پیش از این برخی از بانک‌های خصوصی اقدام به افزایش هزینه سرویس پیامکی خود از ۱۵ به ۳۰ هزار تومان کردند که دلیل آن افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات اعلام شد.

دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در واکنش به این موضوع گفت که هنوز تصمیمی برای افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک‌ها گرفته نشده است اما احتمال اینکه در آینده نزدیک این نرخ به دلیل هزینه‌های بانک‌ها در این زمینه افزایش یابد، وجود دارد.پس از این، اکنون برخی از بانک‌های دولتی هم با ارسال پیامک به مشتریان خود اعلام کرده‌اند که به منظور ارسال پیامک تراکنش‌های واریز و برداشت از حساب شما مبلغ ۲۰ هزار تومان برای کارمزد سالانه کسر می‌شود.

پیگیری‌های ایسنا از بانک تجارت در این زمینه حاکی از آن است که با افزایش تورم، هزینه‌ها و مجوزهای بانک مرکزی این افزایش ۱۰ هزار تومانی در هزینه سرویس پیامکی این بانک صورت گرفته است. پیش از این بانک تجارت برای سرویس پیامکی خود از مشتریان ۱۰ هزار تومان دریافت می‌کرد که اکنون این مبلغ به ۲۰ هزار تومان افزایش یافته است‌.

از سوی دیگر، پیگیری‌ها از شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی برای دریافت جزئیات مربوطه و اینکه آیا مجوز افزایش هزینه سرویس پیامکی به بانک‌ها داده شده است یا خیر؟ بی پاسخ ماند و این شورا تاکنون پاسخی در این راستا نداده است‌. لازم به ذکر است که بانک‌ها دلیل افزایش هزینه سرویس پیامکی خود افزایش هزینه بانک‌ها چون هزینه مخابرات می‌دانند، درحالیکه طبق گفته رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزایش قانونی و منطقی تعرفه با توجه به شرایط در حال پیگیری است و هنوز اجرا نشده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:23
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/02/19
اونوقت میگن چرا گرون میشه از همینجا بگیرو برو این زنجیر همه به هم وصله سروته هم نداره زنجیروار گرون میشه همه چی
Iran (Islamic Republic of)
15:22 - 1400/02/19
دولت تدبیر و امید، پیشقدم در هر گرونی !!!!!
Iran (Islamic Republic of)
15:25 - 1400/02/19
پیامک بانک هم گرون شدامایارانه هنوزبعداز10سال همان است
Iran (Islamic Republic of)
15:28 - 1400/02/19
چرا هزینه ی پیامک را بر اساس تعداد تراکنشها محاسبه نمی کنند؟اینطوری در حق افرادی که تراکنش کمی دارند اجحاف خواهد شد.احتمالا این هم یک منبع درآمدی برای بانکها می باشد.
Iran (Islamic Republic of)
15:36 - 1400/02/19
افزایش با شیب ملایم بود ،اصلا مردم نفهمیدن
پاسخ ها
رزمنده دیروز
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
ادم خنده اش میکیره پیامک بانک ۱۵ تومن یاراته همون ۴۵ تومن خخخخخخخخخخخخخخ عجب مملکت گل و بلبلی داریم ها
Iran (Islamic Republic of)
15:39 - 1400/02/19
درما یک پیامک برایم میاد
مبلغ ۱۵ هزارتومان
گرانشد شما دیگر چیزی نگو خواه هشن
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1400/02/19
مگر 29روز پول تو بانک میماند سود بهش میدید فقط دست برداشتتان خوبه خجالت هم خوب چیزیه اصلا نباید بانت پیامک چیزی کم کنند چون سود 29روز کجا میره
Sweden
15:53 - 1400/02/19
پول‌ ها یتان‌ را‌ از‌ بانکها‌‌ بکشید‌ بیرون‌‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
نه بابا
Iran (Islamic Republic of)
16:18 - 1400/02/19
این بانکها دنیا پول در حسابشان باشد کورن نمی بینند اگردرماه یک ریال ازحسابت برداری قیر از روز اول برج برداری سود بهت نمی دهند اگر پولت میلیارد تومان هم باشداین بی وجدانی نیست که پول پیامک برمی دآرن کمی فکر لازم است
Iran (Islamic Republic of)
16:21 - 1400/02/19
ناموسا این دومینوی گرونی تمومی نداره مردیم بخدا
Iran (Islamic Republic of)
16:48 - 1400/02/19
پیامک بانک تجارت ۲۰هزار تومان امسال ازمن کم کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج