«احضار»، سریال پربیننده ماه رمضان شد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۱۶۴۳۴
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
۲۳۴۷
نظرسنجی جدید صداوسیما نسبت به برنامه‌ها و سریال‌های رمضانی در حالی منتشر شد که برنامه پرمخاطب «زندگی پس از زندگی» در رتبه سوم پربیننده‌ها قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر: نظرسنجی جدید صداوسیما نسبت به برنامه‌ها و سریال‌های رمضانی در حالی منتشر شد که برنامه پرمخاطب «زندگی پس از زندگی» در رتبه سوم پربیننده‌ها قرار گرفته است.
 
«احضار» سریال پربیننده شد
 
 به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در خصوص برنامه‌های رمضانی صداوسیما منتشر شد که بر اساس آن ۷۹.۳ درصد بیننده برنامه‌های سیما و حدود ۲۱ درصد شنونده برنامه‌های رادیو بوده‌اند و در میان سریال‌های تلویزیون سریال «احضار» شبکه یک سیما با ۴۳.۱ درصد مخاطب و رضایت حدود ۷۴ درصد در حد زیاد در صدر سریال‌های رمضانی تلویزیون قرار گرفت.
 
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «یاور» شبکه سه سیما با حدود ۴۱ درصد مخاطب و رضایت بیش از ۸۱ درصد در حد زیاد دومین سریال موردپسند مردم شده است.
 
رمضان ۹۹ سریال «سرباز» شبکه سه با ۲۴ درصد مخاطب و حدود ۵۱ درصد رضایت در حد زیاد سومین سریال از منظر مردم شده بود که «یاور» در مقایسه با سرباز رشد حدود ۱۷ درصدی مخاطب و رضایت بیش از ۳۰ درصدی در حد زیاد را برای شبکه سه در رمضان امسال به ثبت رسانده است.
 
فصل چهارم «بچه مهندس» از شبکه دو سیما نیز با ۳۷.۳ درصد مخاطب و رضایت بیش از ۷۲ درصد در حد زیاد در جایگاه سوم سریال‌های رمضانی سیما در سال ۱۴۰۰ قرار گرفته است.
 
نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی نشان می‌دهد بیش از ۳۱ درصد مردم در لحظات افطار امسال مهمان سفره‌های افطاری مردم بوده‌اند و این میزان نسبت به رمضان سال ۹۹ رشد سه و نیم درصدی را نشان می‌دهد.
 
بر اساس این نظرسنجی «دعوت» از شبکه یک سیما با بیش از ۱۹ درصد مخاطب و رضایت حدود ۹۲ درصد در حد زیاد و رشدی ۵.۳ درصدی نسبت به رمضان ۹۹ در صدر برنامه‌های افطار شبکه‌های سیما قرار گرفته است.
 
«مثل ماه» شبکه سه سیما هم با حدود ۱۵ درصد مخاطب و رضایت حدود ۸۵ درصد در حد زیاد و رشد ۵.۴ درصدی نسبت به رمضان ۹۹ رتبه دوم برنامه‌های افطار شبکه‌های سیما را کسب کرد.
 
«زندگی پس از زندگی» شبکه چهار سیما در فصل دوم خود حد نصاب رشد برنامه‌های ویژه افطار سال ۱۴۰۰ را نسبت به سال ۹۹ شکست و با حدود ۶ درصد رشد در رأس برنامه‌های افطاری از این منظر قرار گرفت.
 
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، بیش از ۱۱ درصد مردم امسال پای فصل دوم «زندگی پس از زندگی» نشسته‌اند و بیش از ۹۱ درصد از آن رضایت در حد زیاد داشتند.
 
«ضیافت» شبکه قرآن و معارف سیما در هشتمین سال حضورش روی آنتن سیما حد نصاب فصول قبلی خود را شکست و با ۷.۲ درصد مخاطب نسبت به رمضان ۹۹ رشدی ۳.۲ درصدی را در کارنامه خود ثبت کرد.
 
«آدم‌های خوب شهر» ویژه افطار شبکه دو سیما هم رمضان امسال توانست حدود ۶ درصد را پای تلویزیون بنشاند و نسبت به‌ویژه افطار این شبکه در سال ۹۹ با عنوان «مکث» رشدی بیش از دو درصد را تجربه کند.
 
شبکه پنج سیما هم امسال ویژه افطار خود را به‌عنوان «شهر زیبا» جایگزین جشن رمضان سال ۹۹ کرد و توانست پنج درصد مردم پای سفره‌های افطار را به خود جلب کند و رشدی یک‌درصدی نسبت به سال قبل داشته باشد.
 
شبکه سلامت هم امسال «ماه ماه» را ویژه افطار خود قرارداد و جایگزین برنامه خرمشهر رمضان ۹۹ کرد و با رشدی ۳.۲ درصدی نسبت به سال قبل بیش از چهار درصد مخاطب را پای خود نشاند.
 
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی حدود ۲۰ درصد از مردم مخاطب ویژه‌برنامه‌های سحر تلویزیون در رمضان امسال بوده‌اند که «ماه خدا» از شبکه یک سیما با حدود ۱۳ درصد مخاطب و رضایت بیش از ۹۲ درصد در حد زیاد و رشدی حدود ۲ درصد نسبت به رمضان ۹۹ در صدر برنامه‌های سحر سیما قرار گرفت.
 
«ماه من» از شبکه سه سیما با ۷.۴ درصد مخاطب، «به افق بهشت» از شبکه دو سیما با ۴.۸ درصد مخاطب، «مهمان خدا» از شبکه قرآن و معارف سیما با ۴.۵ درصد مخاطب، «وقت سحر» شبکه افق با ۳.۲ درصد مخاطب و نواهای رمضانی با ۳ درصد مخاطب در رتبه‌های دوم تا ششم ویژه‌برنامه‌های سحر سیما قرار گرفتند.
 
در میان برنامه‌های سحر سیما «به افق بهشت» شبکه دو سیما با رشد ۲.۵ درصدی بهترین رشد را نسبت به‌ویژه سحرهای سیما در سال ۹۹ داشته است.
 
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی حدود ۲۹ درصد مردم در رمضان امسال پای برنامه‌های ترتیل خوانی قرآن کریم سیمای رسانه ملی نشسته‌اند که شبکه سه سیما با ۱۱.۵ درصد مخاطب در صدر شبکه‌های سیما ایستاده است.
 
شبکه‌های یک و دو سیما به ترتیب انتخاب‌های دوم و سوم مردم در ترتیل خوانی قرآن کریم بوده‌اند.
 
بیش از ۲۵ درصد از مردم هم در رمضان ۱۴۰۰ پای سخنرانی‌های مذهبی سیما از شبکه‌های مختلف نشسته‌اند و در این میان شبکه سه با ۱۰.۴ درصد مخاطب در رتبه نخست شبکه‌ها قرار گرفته است.
 
شبکه‌های یک و دو سیما بعد از شبکه سه در رتبه‌های دوم و سوم پخش سخنرانی‌های مذهبی قرار گرفتند.
 
حدود ۲۶ درصد مردم هم بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات مناجات خوانی شبکه‌های مختلف سیما را بیننده بوده‌اند که در این میان شبکه یک سیما مخاطب بیشتری را پای خود نشانده است و شبکه‌های سه و دو در رتبه‌های بعدی قرار گفته‌اند.
 
نظرسنجی مرکز تحقیقات نشان می‌دهد در رمضان ۱۴۰۰ حدود ۲۱ درصد شنونده برنامه‌های رادیو بوده‌اند که در میان شبکه‌های رادیویی شبکه‌های استانی با بیش از ۳۶ درصد مخاطب از این ۲۱ درصد، در رأس شبکه‌های صدا قرارگرفته‌اند.
 
بعد از رادیوهای استانی، رادیو آوا، رادیو پیام، رادیو جوان، رادیو ایران، رادیو ورزش و رادیو قرآن در رتبه‌های بعدی شبکه‌های رادیویی در ماه مبارک رمضان قرارگرفته‌اند.
 
این نظرسنجی، نظرسنجی نخست مرکز تحقیقات رسانه ملی از برنامه‌های رمضانی رسانه ملی است و نظرسنجی دوم بعد از پایان ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.
 
به گزارش مهر، نظرسنجی صداوسیما از برنامه‌های ویژه افطار در حالی با رتبه‌های عجیب و غریبی نسبت به برنامه «زندگی پس از زندگی» منتشر شده است که این برنامه از ابتدای ماه رمضان با اقبال بالایی از طرف مخاطب عادی و حتی رسانه‌ها مواجه شده که نشان‌دهنده جذابیت رسانه‌ای و تاثیرگذاری آن برای مخاطب عادی و حتی کیفیت بالای آن از نظر کارشناسان و اهالی رسانه بوده است.
 
همچنین با مراجعه به آمار تلوبیون و سایت خود صداوسیما می‌توان به این نتیجه رسید که آمار مخاطبان این برنامه حدود هفت برابر بیشتر از دیگر برنامه‌های ویژه افطار بوده است. به طور مثال برنامه «زندگی پس از زندگی» در تلوبیون حدود ۷ میلیون ۳۰۰ هزار مخاطب و برنامه «دعوت» حدود یک و نیم میلیون و «مثل ماه» حدود یک میلیون ۴۰۰ هزار مخاطب دارد.
 
امید است که نظرسنجی‌های صداوسیما در همه زمینه‌ها و حوزه‌ها به یک صورت پیش رود تا برای مخاطب و رسانه‌ها از اعتبار آن کاسته نشود.
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:36
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/02/19
چرته
نظرسنجی کجا بود؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
خخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
نظر سنجی های فرمایشی
naser
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
ازکارکنان صداوسیمانظرسنجی میکنن
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/02/19
زندگی پس از زندگی عالیه....
پیشنهاد میکنم همه ببینن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
خداکنه فقط واسه ملت نباشه مسئولان که میدونن اینا واسه شوخی وسرگرمی ملته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
من قطعا سال آينده مهمان برنامه زندگي پس از زندگي خواهم بود
و برنامه من ركورد بيننده را خواهد شكست
داستانشو دارم فعلا مينويسم تا سال ديگه وقت دارم رنگ و لعابشو زياد كنم
خوشبختانه اونقدر از مردم عزيز و خرافاتي كشورم مطمئن هستم كه در شكستن ركورد پربيننده ترين برنامه ماه رمضان شك ندارم.
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/02/19
تو خونه ما کسی یه قسمتشم ندید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
چرا تو خونه ما و فامیل ها همه برنامه‌ها و سریال های تلویزیون میبیند
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/02/19
برنامه های صداوسیما همیشه عالی هستن
Iran (Islamic Republic of)
16:27 - 1400/02/19
برا خبرگزاری صداو سیما همه سریال ها پربیننده هستن....حتی سریال مزخرف احضار!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
این سریال زیبا و آموزنده بود
Iran (Islamic Republic of)
16:42 - 1400/02/19
من فقط ۱۰ دقیقه از سریال احضار رو دیدم حالم بهم خورد
زندگی پس از زندگی خیلی قشنگه
Iran (Islamic Republic of)
16:45 - 1400/02/19
نگاه کردن صدا سیما برای سلیقه مخاطب سمه ! دیدن این چیزها باعث مسموم شدن ذهن آدم میشه
Iran (Islamic Republic of)
16:46 - 1400/02/19
خیلی بو داره که ان طلسم چشم را پر رنگ ولعاب نشان بیننده می دهند انگار هدفی پشت ان است خدا داند
Iran (Islamic Republic of)
16:50 - 1400/02/19
یعنی خدایی این ها از کی نظرسنجی کرده اند که این آمارها به دست آمده ، اصلا کسی سریال احضار و یاور را نگاه کرده که بگه رضایت داشته یا نه؟
Iran (Islamic Republic of)
16:53 - 1400/02/19
کارگردان نتونست سکانسهای روح وشیطان رو قویتر دربیاره به طور مثال بازیگرها با نقش خیلی عادی دارن با روح یا شیطان ارتباط میگیرن سکانسها جذابیتی نداره
Iran (Islamic Republic of)
17:10 - 1400/02/19
بعنوان ترس و طنز آمیخته خیلی باحاله
Iran (Islamic Republic of)
17:11 - 1400/02/19
روح کامرانی چه بامزست لباس عوض میکنه خخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
سايه هم داره :))) روح سايه دار خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
17:15 - 1400/02/19
احضار رو ما ندیدیم ولی بچه مهندس رو دیدیم واقعا سریال عالییی هست . قصه داره از اینا نیست که سر و ته نداشته باشه و مزخرف باشه یه سریال آموزنده و مفید هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
سريالهاي ارزنده و وزين و ارزشمندي مانند بچه مهندس و گاندو بسيار سريالهاي خوب و آموزنده اي هستند و من خيلي خيلي از صدا و سيماي كشور عزيزم سپاسگزارم كه ما را با زواياي تاريك دشمنان اين مرز و بوم آشنا ميكند.
امضا بسيجي هميشه در صحنه
Iran (Islamic Republic of)
17:20 - 1400/02/19
نظر سنجی کجا و به چه صورت انجام گرفته؟ از چند نفر سوال شده؟ تو را به خدا مردم خدای نکرده نفهم فرض نکنید
Iran (Islamic Republic of)
17:30 - 1400/02/19
اتفاقا چرت ترین سریالش همینه از وسطاش دیگه نگاه نکردم بس که بیخوده
Iran (Islamic Republic of)
17:42 - 1400/02/19
این نظر سنجیا جدی از کجا میاد.صدا و سیما چشم بازار را کور کرده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر