اردوی تیم‌های ملی فوتبال در قرق یک خانواده!
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۷۲۸۳
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
۱۱۶۷
حضور همزمان زوج فوتبال ایران در اردوی تیم‌های ملی فوتبال مردان و زنان باعث شده تا برای اولین‌بار یک زن و شوهر به صورت همزمان اردوی ملی حضور داشته باشند.

ورزش سه: حضور همزمان زوج فوتبال ایران در اردوی تیم‌های ملی فوتبال مردان و زنان باعث شده تا برای اولین‌بار یک زن و شوهر به صورت همزمان اردوی ملی حضور داشته باشند.

علی قلی‌زاده و یاسمن فرمانی که در تیم‌های مردان و زنان شالروای بلژیک توپ می‌زنند، هفته گذشته از بلژیک به تهران سفر کردند تا خود را به اردوهای ملی برسانند؛ زوج موفق فوتبال ایران که نمایش خوبی در فوتبال بلژیک داشته‌اند، در اتفاقی جالب‌توجه اولین حضور همزمان یک زن و شوهر در اردوهای ملی فوتبال ایران را رقم زده‌اند.

قلی‌زاده که یکی از مهره‌های محبوب دراگان اسکوچیچ به شمار می‌رود و در اردوهای گذشته و دیدارهای دوستانه به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته و البته حضورش در ترکیب تیم ملی با درخشش همراه بوده، برای تزریق دز اول واکسن کرونا به تهران سفر کرده و مطمئنا نامش در فهرست تیم ملی برای سفر به منامه حضور خواهد شد.

یاسمن فرمانی هم که به مانند همسر خود در امر بازیسازی تبحر ویژه‌ای دارد و در تیم زنان شالروا جزو بازیکنان کلیدی تیمش به شمار می‌رود، پس از تشکیل اردوی تیم ملی فوتبال زنان پس یک سال و حضور مریم ایراندوست به عنوان سرمربی، به اردوی ملی دعوت شده است و از فردا رسماً کار خود را زیرنظر ایراندوست در تهران آغاز می‌کند.

اردوی تیم‌های ملی فوتبال در قرق یک خانواده!

فرمانی و ایراندوست سابقه همکاری شاگرد و استادی در تیم فوتبال زنان ملوان را دارند و در واقع از آن‌جا بود که یاسمن فرمانی کشف شد و توانست پله‌های ترقی و موفقیت را یک به یک بردارد و به عنوان لژیونر فوتبال زنان در ژوپیرلیگ بلژیک حضور پیدا کند.

همزمان با حضور علی قلی‌زاده در منامه با تیم ملی فوتبال ایران برای انجام دیدارهای حساس مقدماتی جام جهانی، یاسمن فرمانی هم باید در اواسط خرداد همراه تیم ملی زنان به بلاروس سفر کند و در مقابل تیم ملی این کشور، دیدار دوستانه‌ای را تجربه کند تا زوج فوتبالی ایران این‌چنین حضوری جالب‌توجه را در اردوهای ملی رقم بزنند.

در شرایطی که فوتبال ملی ایران در صورت پیروزی و صعود به دور بعدی مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، پوسته تلخ اتفاقات قبلی را خواهد شکست، تیم ملی فوتبال زنان هم با تشکیل مجدد جانی دوباره به فعالیت این رشته ورزشی در بین زنان ایران خواهد داد؛ شاید قلی‌زاده و فرمانی را بشود به عنوان سمبل دو بازیکنی دانست که اگرچه از نظر پوشش رسانه‌ای و کارکرد اختلاف زیادی با یکدیگر دارند اما همزمان برای موفقیت فوتبال ملی ایران تلاش می‌کنند.

این دو باید در دو تورنمنت معظم و بین‌المللی نقش محوری در تیم‌های ملی ایران را داشته باشند؛ قلی‌زاده در راه صعود ایران به مرحله بعدی برای صعود به جام جهانی 2022 قطر و فرمانی برای صعود تیم ملی زنان به جام ملت‌های آسیا. برای هر دو آن‌ها آرزوی موفقیت و درخشش حداکثری می‌کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر