یک آهنگساز در حوزه ساخت پادکست فعال شد
۱۱۱۹۱۱۳
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
۵۴۲
رامین بهنا به زودی ۲ پادکست درباره شناخت موسیقی و موسیقی تلفیقی منتشر می کند.
خبرگزاری مهر: رامین بهنا به زودی ۲ پادکست درباره شناخت موسیقی و موسیقی تلفیقی منتشر می کند.
 
یک آهنگساز در حوزه ساخت پادکست فعال شد
 
 رامین بهنا از آهنگسازان و نوازندگان فعال حوزه موسیقی به زودی ۲ پادکست متفاوت را با موضوع شناخت موسیقی و موسیقی تلفیقی منتشر می کند.
 
رامین بهنا، آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی «بهنا» در این باره گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای آماده ساختن ۲ پادکست هستم که این ۲ پادکست به زودی منتشر می شود.
 
این آهنگساز بیان کرد: یکی از این پادکست ها درباره موسیقی تلفیقی است که از سوی «زنگ ریکورد» منتشر می شود و در آن به معرفی این نوع موسیقی می پردازیم و درباره پرسش هایی از قبیل اینکه چه نوع موسیقی را تلفیقی می گوییم، این نوع موسیقی چه ژانرهایی دارد، ویژگی های موسیقی تلفیقی در جهان و ایران چیست، صحبت می کنم که نمونه های هر کدام از آنها هم برای شناخت بهتر مخاطب درون پادکست قرار داده می شود.
 
وی افزود: پادکست بعدی درباره شناخت موسیقی است و دوست دارم تمامی مخاطبان با سبک های مختلف موسیقی آشنا شوند و همه بتوانند بهتر این هنر را بشناسند.
 
این هنرمند در پایان گفت: همچنین در این پادکست تمامی موسیقی ها را در دوره های مختلف معرفی می کنم. این ۲ پادکست برای همه مناسب است و از مخاطب عام تا خاص می توانند از آن استفاده کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج