پزشکیان: برای ردصلاحیت، شاخص تعیین کنید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۷۱۶۰
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
۹۳۵
«مسعود پزشکیان» با تشریح فضای رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری و رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات اظهار کرد: بعید می‌دانم اصلاح طلبان از عبدالناصرهمتی حمایت کنند، زیرا روند تایید صلاحیت نامزدها، چینش را به گونه‌ای شکل داده که مردم به سختی پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند. وقتی مشارکت حداکثری در جریان انتخابات ۱۴۰۰ شکل نگیرد،‌ طرف مقابل رای مشخصی دارد و با این رای می‌تواند در صحنه رقابت پیروز شود.

ایرنا: «مسعود پزشکیان» با تشریح فضای رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری و رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات اظهار کرد: بعید می‌دانم اصلاح طلبان از عبدالناصرهمتی حمایت کنند، زیرا روند تایید صلاحیت نامزدها، چینش را به گونه‌ای شکل داده که مردم به سختی پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند. وقتی مشارکت حداکثری در جریان انتخابات ۱۴۰۰ شکل نگیرد،‌ طرف مقابل رای مشخصی دارد و با این رای می‌تواند در صحنه رقابت پیروز شود.

پزشکیان با اشاره به مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری نشان کرد: چینش مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۵ به ۲ است. نکته دیگر اینکه این دو نفر هم با هم هماهنگ نیستند، اما در جبهه مقابل نوعی یکدستی و هماهنگی مشاهده می‌شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا همتی و مهرعلیزاده را کاندیدای اصلاح طلبان می‌دانید؟ گفت: هر مسلمان واقعی باید به دنبال اصلاحات باشد، اگر شخص بگویید من می‌خواهم اصلاحات انجام دهم اصلاح طلب است، بنده معتقدم همه پیامبران برای اصلاحات و اجرای عدالت آمدند. در مملکت ما عدالت وجود ندارد اگر می‌خواهید عدالت را اجرا کنید باید اصلاحات انجام دهید.

پزشکیان با توجه به مغفول ماندن کرونا و تحریم در سوالات مناظرات ریاست جمهوری گفت : به نظر می‌رسد این مسائل دغدغه آنها نیست، نوع سوالات فاقد جذابیت است و نمی‌توان در ۳ دقیقه مشکلات مملکت را تحلیل کرد. حتی نخبگان اقتصادی هم نمی‌توانند به سادگی در این مدت در مورد مسائل اقتصادی مردم را قانع کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس همچنین درباره وعده‌های نامزدهای ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: نامزدی می‌گوید من مشکل بیکاری در کشور را حل می‌کنم، معلوم نیست با کدام منابع و روش می خواهد این مساله را حل کند. نامزدی دیگری می‌گوید می‌خواهم با کشورهای منطقه ارتباط برقرار کنم؟ کشورهای منطقه حرف شما را گوش می‌دهند یا آمریکا را؟ کشوری که حجم مبادلات اقتصادیش با ایران یک میلیارد دلار است و با آمریکا ۱۰۰ میلیارد دلار چگونه می‌خواهد روابطش را با شما توسعه دهد.

وی اظهار کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری وعده‌هایی را به مردم بدهند که بتوانند از عهده آن برآیند وقتی حرف می‌زنید باید در میدان عمل مشخص شود که تا چه اندازه توان انجام این کار را دارید.

پزشکیان تصریح کرد: در شرایط فعلی سخت است که برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای حل بحران‌های کشور از جمله اشتغال و بیکاری به نتیجه مطلوب برسد، اما خوشحال می‌شویم آنها بتوانند این اقدامات مهم را انجام دهند.

نماینده مردم تبریز خاطرنشان کرد: علت اینکه مردم از ما دور شده‌اند و جناح‌های سیاسی کشور اعم از چپ و راست را قبول ندارند این است که چیزی از ما مسوولان ندیدند و چیزی که دیدند دعوای جناح‌های سیاسی بر سر قدرت بوده است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس راهکار برون رفت کشور از وضعیت فعلی را بازی دادن همه گروه‌های سیاسی در قدرت دانست و گفت: برای سهیم شدن در قدرت باید چپ و راست، مذهبی و غیرمذهبی، همه را بر اساس عدالت بازی دهیم، هر کس توانایی بیشتری دارد باید قدرت بیشتری داشته باشد و مسوولیت در دست بگیرد نه کسی که از جناح من و بله قربان گو است.

وی افزود:اگر عدالت در کشور پیاده شود مشکلات مملکت حل می‌شود، اگر عدالت پیاده شود جایگاه برخی تغییر می‌کند باید بپذیریم و حق را به حقدار بدهیم تا مملکت درست شود، البته تا سیستم درست نشود، مشکلات مملکت حل شدنی نیست.

پزشکیان در انتقاد به رد صلاحیتش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان باید برای تایید یا رد صلاحیت افراد، شاخص تعیین کند و بگوید به چه دلیلی این افراد تایید صلاحیت یا رد شده‌اند. بنده معتقدم در رد صلاحیت‌ها شاخصی وجود نداشته و اگر وجود داشته ذهنی بوده و بر اساس عدالت و حق نبوده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر