پناهیان معیار کاندیدای اصلح را مشخص کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۱۶۵
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
۲۰۷۶
پناهیان گفت: انتخابات ایران زمینه‌ساز اتفاقات مبارک و تحقق وعده‌های ظهور است لذا انتخاب فردی که ایران اسلامی را آماده ظهور کند لازم است پس باید دقت کنیم فردی صالح و عدالت خواه را انتخاب کنیم.

انتخاب: علیرضا پناهیان ظهر امروز در همایش "شکوه حضور" در رشت اظهار داشت: هر انتخابی ممکن است آسیب‌های خودش را داشته باشد اما انتخاب کردن یک فرهنگ خوب و زیبا است و همچنین تفاوت انسان با سایر موجودات قدرت انتخاب و قدرت اراده او است.

پناهیان با بیان اینکه در دین نیت انسان برای اعمالی که انجام می‌دهد، اهمیت بسیار زیادی دارد خاطرنشان کرد: در ذات و ماهیت انتخاب کردن یک مسئله شادی‌آفرین وجود دارد و انتخابات برای جامعه این شادی را صد برابر می‌کند.

پناهیان با بیان اینکه انتخابات در کشور ما به یک موضوع دیگری تبدیل شده است ابراز داشت: باید گفت‌وگو‌های چهره به چهره در انتخابات وجود داشته باشد تا بتوان برای انتخاب به یکدیگر کمک کرد همچنین باید به عید غدیر خم که بزرگترین جشن مسلمانان است، توجه کنیم چرا که در آن رئیس جامعه اسلامی انتخاب شده است.

پناهیان معیار کاندیدای اصلح را مشخص کرد

تولیت حوزه علمیه دارالحکمة خاطرنشان کرد: اگر رئیس جامعه اصلاح شود، اخلاق مردم جامعه نیز اصلاح خواهد شد چرا که بد اخلاقی جامعه به دلیل مشکلات و شرایط نامساعد مردم است و اگر مشکلی وجود نداشته باشد مردم نیز بد خلق نخواهند بود.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌ها نتیجه مسئولان ناکارآمد است افزود: اگر مسئولان کشور قوی و کارآمد بودند به هیچ وجه چنین فشارهایی بر ملت ایران تحمیل نمی‌شد همچنین در برجام نه تنها سودی نکردیم بلکه تحریم‌ها باعث شد فشارها بر کشور ایران افزایش پیدا کند لذا کشور ایران به مسئولانی قوی و کارآمد نیاز دارد.

پناهیان تصریح کرد: بزرگترین جشن جامعه انسانی انتخاب یک رئیس جمهور خوب است و همچنین اخلاقی ترین اقدام این است که رئیس جمهور پاک دست‌ترین فرد جامعه باشد، برای مثال شهید چمران که رفاه و آسایش در آمریکا را رها کرد و به لبنان رفت و سپس عازم جبهه‌های جنگ شد.

پناهیان به بازتاب‌های شهادت سردار سلیمانی در جامعه بین‌المللی اشاره کرد و ابراز داشت: اگر ترامپ می‌دانست پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی چه موج عظیمی از عدالت خواهی در جهان ایجاد خواهد شد هرگز دست به چنین کاری نمی‌زد.

وی با بیان اینکه برای اصلاح جامعه باید ابتدا سیاسیون و مسئولان اصلاح شوند گفت: در جریان شکل گیری مدافعان حرم سردار حاج قاسم سلیمانی بزرگترین ارتش نظامی چند ملیتی جهان را تشکیل داد که تمام سربازان آن حاضر بودند برای فرمانده خود جانشان را فدا کنند.

تولیت حوزه علمیه دارالحکمة خاطرنشان کرد: مسئولی که انتخاب می‌شود، جلوه.گر ابهت جامعه است و همچنین اگر ایرانی استعداد خود را بشناسد تمام دنیا را خواهد گرفت و غربی‌ها به این مسئله آگاه هستند به همین دلیل تلاش می‌کنند با ملت ایران مقابله کنند.

پناهیان ابراز داشت: انتخابات ایران زمینه‌ساز اتفاقات مبارک و تحقق وعده‌های ظهور است لذا انتخاب فردی که ایران اسلامی را آماده ظهور کند لازم است پس باید دقت کنیم فردی صالح و عدالت خواه را انتخاب کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر