تمجید رسانه لیگ ملت‌های والیبال از صابر کاظمی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۸۳۰۲
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
۱۹۰۶
رسانه رسمی لیگ ملت‌های والیبال در باره صابرکاظمی نوشت: این مرد جوان هرگز پس از مصدومیت تسلیم نشد و برای بهبودی خود تلاش کرد.

ایسنا: رسانه رسمی رقابت‌های لیگ‌ملت‌های والیبال در خصوص صابر کاظمی نوشت: " صابر کاظمی بازیکن ۲۲ ساله ایران در چندین بازی در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ برای تیم ملی ایران به میدان رفته است.

برای یک بازیکن جوان، استثنایی است که به عنوان یک بازیکن در تیم پر استعداد ایران امتیاز کسب کند . او در بیشتر اوقات فوق العاده است و در هر مسابقه با تمام قوا در زمین ظاهر می شود. ولادیمیر آلکنو مربی روس والیبال ایران توانست چنین استعدادی را در کاظمی جوان پیدا کند.

کاظمی در این باره گفت: آلکنو واقعاً اعتماد زیادی به بازیکنان جوان دارد و اعتماد او به ما این فرصت را می دهد تا همیشه بهترین عملکرد خود را نشان دهیم.

تمجید رسانه لیگ ملت‌های والیبال از صابر کاظمی

کاظمی اولین بازی خود را با تیم ملی بزرگسالان در مسابقات افتتاحیه لیگ ملت های ۲۰۱۸ انجام داد زمانی که ایران مقابل برزیل، قهرمان المپیک قرار گرفت. تیم آسیایی در پنج ست به تیم آمریکای جنوبی باخت اما استعداد کاظمی حتی در آن زمان مشخص بود زیرا او ۱۵ امتیاز کسب کرد.

کاظمی در این باره گفت: اولین حضورم در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸ به من کمک کرد تا با مسابقات آشنا شوم و به من ایده ای در مورد چگونگی بازی در این سطح داد. این به من نشان داد که چگونه باید خودم را ارتقاء دهم تا بتوانم لیاقت حضور یک بازیکن در تیم را داشته باشم.

به عنوان ستاره آینده ایران این بازیکن در سال ۲۰۱۹ پس از شکستگی مچ پا از میادین دور شد اما این مرد جوان هرگز تسلیم نشد و برای بهبودی خود تلاش کرد.

کاظمی در خصوص مصدومیتش اظهار کرد: داشتن یک ذهنیت خوب در این مسابقه معتبر مهم است. بعد از لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸، به شدت آسیب دیدم و این باعث شد تا پنج ماه در خانه بمانم. این برای من بسیار سخت بود زیرا در آن زمان احساس می کردم همه اعتماد خود را به من از دست داده اند. با این حال، این انگیزه برای من ایجاد شد تا بتوانم سخت تر تمرین کنم و بتوانم به تیم ملی برگردم. خواستن توانستن است. شک نداشتم که می توانم برگردم.

شکی نیست که مسابقات لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال برتری کاظمی را نسب به بازیکنان دیگر نشان می دهد زیرا او بیشترین امتیاز را برای ایران کسب کرده است. کاظمی مهارت های متنوعی را در حمله و در دفاع به کار می گیرد. مقاومت ذهنی این بازیکن نیز مورد آزمایش قرار گرفته است و او در لحظات حساس در بین مهاجمان ایرانی بیشترین عملکرد مثبت را داشته است.

کاظمی در این باره گفت: می دانستم که لیگ ملت های والیبال سطح بسیار بالایی دارد بنابراین خودم را کاملاً آماده کردم و ذهنم را برای زنده ماندن در برابر چالش های سخت آموزش دادم. من از شهری معروف به والیبال (گرگان) آمده ام چرا که همه آن را مهد والیبال می نامند. خانواده من این ورزش را دوست دارند و بازی می کنند. هنگامی که کوچک بودم پدر و برادرانم به من اجازه نمی دادند که والیبال بازی کنم چون کوچک بودم بنابراین تنها کاری که در آن زمان می توانستم انجام دهم این بود که در گوشه ای بنشینم و بازی آنها را تماشا کنم.

تمجید رسانه لیگ ملت‌های والیبال از صابر کاظمی

او ادامه داد: من مشاهده کردم که چگونه آنها سرویس می زنند و سپس سعی کردم یاد بگیرم که کدام تکنیک برای بازیکن مفید است. پدرم یک پشتوانه مداوم بود و بارها به من گفت من می توانم یک بازیکن عالی باشم. او به من گفت روزی قهرمان جهان خواهم شد. او واقعاً به من اعتقاد داشت.

کاظمی در خصوص باتجربه های تیم وکمک آنها به این بازیکن جوان گفت: معروف و موسوی بازیکنان باتجربه ای هستند که همیشه به ما کمک می کنند تا روان بازی کنیم. آنها وقتی که در زمین هستیم، کار را برای ما آسان می کنند. "

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر