آصفی: همه با هم از استقلال می‌رویم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۰۲۱۳
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۲
۱۵۳۱
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: شخصا ۳ بار استعفا کرده ام و با تمامی اعضا به وزیر اعلام جدایی کردیم و حالا هم اگر قبول کنند، دستشان را می‌بوسیم.

فارس: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: شخصا ۳ بار استعفا کرده ام و با تمامی اعضا به وزیر اعلام جدایی کردیم و حالا هم اگر قبول کنند، دستشان را می‌بوسیم.

حمیدرضا آصفی در مورد شرایط استقلال و اینکه چرا اعضای هیات مدیره این باشگاه سکوت کرده اند اظهار داشت: هیات مدیره سکوت کرده چون دلگیر است. آقای عبدیان چند میلیارد تومان بلاعوض آورده و هزینه کرده است.

آصفی: همه با هم از استقلال می‌رویم

وی افزود: به جای تقدیر به او ناسزا می گویند. حجت نظری آبرو و سابقه کاری خودش را آورده است. البته من ککم از استوری گذاشتن برخی ها نمی گزد. استوری و ناسزا خیلی من را قلقلک نمی دهد. کسانی که برای من مطلب می نویسند، 95 درصد خوب می نویسند ولی آنهایی که علیه من می نویسند بدانند من مثل ماهی هستم؛ نه خون دارم و نه غصه می خورم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: اعضای هیات مدیره هر کاری می کنند یکسری از آنها انتقاد می کنند. هیات مدیره وارث بدهی های قبل است. استقلال مشکل مالی دارد. البته همه ما اشکالاتی داریم. واقعیت این است باید نقاط ضعف و قوت را با هم ببینید.

آصفی در خصوص اینکه عده ای در فضای مجازی تعادل این باشگاه را بر هم می زنند، گفت: شرایط استقلال به آن بدی که می گویند نیست. استقلال پرافتخارترین تیم ایران است. در تیم به این بزرگی حتی یک اشکال کوچک تنش ایجاد می کند. من، تیم بزرگتر از استقلال سراغ ندارم و در مورد پرسپولیس هم نمی خواهم حرف بزنم.

وی در خصوص گلایه بازیکنان مبنی بر اینکه زمین تمرین آنها تا زمان برگزاری مشخص نیست گفت: خواهش می کنم مشکلات را اینقدر کوچک نکنید. ابتدا باید به مسائل کلان رسیدگی شود تا بعد به یک پرس یا دو پرس غذا برسیم. زمانی که با روشن، حجازی و ... نشست و برخواست داشتم، خیلی ها اصلا سنشان به آن زمان قد نمی دهد. من هواداران را می فهمم و به آنها احترام می گذارم. هواداران استقلال نمی توانند بگویند بیشتر از من استقلالی هستند. 60 سال است استقلالی هستم.

عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد: من تا الان 3 بار استعفا کرده ام. خیلی از بزرگان و پیشکسوتان استقلال با من تماس گرفتند که نرو و بمان. وقتی در فضای متشنج کار کنید چیزی درست نمی شود. کجای دنیا رسم است که دعوای خانوادگی را بیرون ببرند؟ کجای دنیا مرتب استوری می گذارند. من نه اینستاگرام دارم و نه در فضای مجازی هستم ولی چرا باید این همه علیه هیات مدیره موضع گیری شود. وقتی مسئولیت گرفتیم چه مدیرعامل، چه هیات مدیره، چه بازیکن و در هر سمتی باشم باید ظرفیت داشته باشم. نباید همه چیز بیرون ریخته شود.

آصفی که با برنامه شبهای فوتبالی صحبت می کرد، با بیان اینکه می شود جلوی اختلاف سرمربی و مدیرعامل را گرفت در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش در امور استقلال دخالت می کند یا خیر گفت: در برخی چیزها بله. این دخالت کردن نافی حقوق وزارت ورزش نیست. مشکل استقلال به آن شدتی که می گویند نیست. استقلال الان در رده سوم جدول است و از روزی که مجیدی آماده نتایج بدی گرفته نشده است. تیم به مرحله بعد آسیا صعود کرده و با این داشته ها نمی شود به نتایج انتقاد کرد.

وی در خصوص اینکه آیا واقعا هیات مدیره مدیرعامل استقلال را انتخاب کرده و اگر اینگونه است چرا با هم شکل دارند، عنوان کرد: اگر این حرف را بزنید، پس این موضوع در مورد سرمربی هم صدق می کند. دست من در کار است و می دانم چه خبر است. مشکلات استقلال یک بعدی نیست. اگر بدهی های قبلی نبود، استراماچونی و پادووانی شکایت نمی کردند، الان همه چیز گل و بلبل بود. مقصر این مسائل نه هیات مدیره است، نه مدیرعامل و نه وزارت ورزش.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: روز آخری که نزد وزیر ورزش و جوانان رفتیم 7 ساعت جلسه ما طول کشید. در آن نشست استعفای ما قبول نشد. در آن جلسه انتقادات بسیار زیادی را به مددی کردم. یکی از دوستان آقای وزیر در جلسه گفت صراحت لهجه آصفی را ستایش می کنم. الان هم می گویم اگر تقصیری هست متوجه من و مدیرعامل و همه است. از من تا بازیکنی که استوری زده و عنوان کرده یک پرس غذا خوردم مقصر هستیم. من با پورحیدری، حجازی و ... زندگی کردم و خیلی مسائل را دیدم.

آصفی در خصوص اینکه آیا برای تغییرات فردا در مجمع باشگاه آماده است یا خیر گفت: ما که استعفا کرده ایم و هر زمان بپذیرند دست همه آنها را می بوسیم. امیدوارم تغییرات در استقلال گسترده باشد. خودم به وزیر ورزش پیشنهاد کردم تغییرات ریشه ای و بنیادی داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا مددی در استقلال می ماند، گفت: من نمی دانم. اگر قرار باشد برویم، ان شاالله همه با هم می رویم و نجات پیدا می کنیم. فوتبال باعث نجات کشور است. هواداران استقلال گناه دارند و نباید اذیت شوند. بیایم شرایط را آرام کنیم، هر چه بحران بسازیم شرایط بدتر می شود. من استعفا کرده و هر وقت بگویند می رویم. ما نه ریالی پول گرفته ایم و اتفاقا آبرو گذاشته ایم. برخی مواقع هم برایمان استوری می گذارند. اینها را می گویم چون دلم برای امثال عبدیان و نظری می سوزد که پول و آبرو گذاشته اند و فحش هم می خوردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آف دکور _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر