ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۹۰۶
۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
۱۳۶۰
احتمالا فرهاد مجیدی برای دیدار امروز مقابل گل گهر با کمترین تغییرات به مصاف این تیم می رود و مهدی قایدی را از ابتدا به زمین خواهد فرستاد.

ورزش سه نوشت: احتمالا فرهاد مجیدی برای دیدار امروز مقابل گل گهر با کمترین تغییرات به مصاف این تیم می رود و مهدی قایدی را از ابتدا به زمین خواهد فرستاد.

در یکی از دیدارهای حساس هفته بیست و چهارم لیگ برتر، استقلال و گل گهر در استادیوم آزادی به مصاف هم می روند. نبرد امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی که در انتهای فصل گذشته دو بار با یکدیگر روبرو شدند، نکته مهم و کلیدی این تقابل خواهد بود.

* تا اطلاع ثانوی، حسینی مرد اول دروازه

سیدحسین حسینی که پس از برگزاری دربی تهران این فرصت را داشت که در 3 دیدار استقلال به میدان برود، برای دیدار امروز نیز انتخاب نخست مجیدی است. دلیل حضور این گلر درون دروازه آبی پوشان، تنها به غیبت و مصدومیت مظاهری برنمیگردد چرا که حسینی در بازی های اخیر عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته و توانسته مجددا اعتماد مجیدی را به خودش جلب کند.

* خط دفاعی، در گرو انتخاب سیستم فرهاد

انتخاب نفرات خط دفاعی، به سیستم مدنظر مجیدی بستگی دارد. چنانچه فرهاد می خواهد با همان سیستم 352 پای به زمین مسابقه بگذارد، او به ترکیب خط دفاعی اش دست نمی زند ولی در صورتی که بخواهد 4231 بازی کند و از تمامی مهاجمینش بهره ببرد، آنگاه خط دفاعی آبی پوشان تغییر می کند.

به طور کلی، سیاوش یزدانی که این روزها یکی از خوب های خط دفاعی استقلال است، برای تیمش به میدان می رود. عارف غلامی نیز در کنار او در خط دفاعی تیم مجیدی حضور خواهد داشت. محمدحسین مرادمند نیز دیگر گزینه این ترکیب 3 نفره است که البته در صورت تغییر سیستم، احتمالا او نیمکت نشین شود.

* هافبک های دفاعی، همان همیشگی

مسعود ریگی و مهدی مهدی پور دو هافبک دفاعی استقلال امروز نیز همچون دیدارهای گذشته به میدان می روند. این دو بازیکن به جزو جدایی ناپذیر ترکیب آبی پوشان تبدیل شده اند و امروز وظیفه دارند تا در برابر خط هافبک گل گهر، کفه ترازو را به سمت تیمشان سنگین کنند.

با وجود اینکه اسماعیلی به آخرین جلسه تمرینی تیمش اضافه شد، اما آرش رضاوند انتخاب اول و آخر مجیدی برای این دیدار است. بازیکنی که در دیدارهای گذشته نیز در خط میانی برای تیمش به میدان رفته بود.

* بازگشت موسوی در روز غیبت وریا

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان که در دیدار با پدیده به دلیل آسیب دیدگی زمین بازی را ترک کرد، به بازی امروز نمی رسد و سیداحمد موسوی با رهایی از بند آسیب دیدگی، به جای او وارد زمین می شود. موسوی که از همین تیم گل گهر به استقلال پیوست، امروز مقابل تیم سابق خود به میدان می رود. محمد نادری نیز در سمت چپ برای استقلال انجام وظیفه می کند.

* علامت سوال در خط حمله

بازگشت مهدی قایدی به خط حمله استقلال قطعی است و این خبر به معنای نیمکت نشینی یکی از بین مطهری و رمضانی است. مگر اینکه مجیدی با تغییر سیستم، به صورت همزمان از هر سه نفر استفاده کند. با این وجود، به دلیل گلزنی های آرمان رمضانی در دو بازی گذشته و روحیه بالای این بازیکن، به نظر می رسد فرهاد او را از ابتدا به زمین بفرستد تا استقلال روی ضربات ارسالی و هوایی نیز دست برتری خود را حفظ کند و هم اینکه مطهری در نیمه دوم با ورود به زمین، جان تازه ای به خط حمله تیمش بدهد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر گل گهر:

سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی – عارف غلامی – محمدحسین مرادمند – سیداحمد موسوی – محمد نادری – مسعود ریگی – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – آرمان رمضانی – مهدی قایدی

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر