هاشمی: با سیاه‌نمایی به یاس جامعه نیافزاییم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۳۵۶۴
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
۶۲۸
رییس شورای شهر تهران گفت: انتظار از رسانه‌های حاکمیتی و مدیریت شهری آینده آن است که به نقاط مثبت گذشته نیز اشاره شود و ازسیاه نمایی خودداری گردد که بر فضای منفی ویاسی که در بخش قابل توجهی از جامعه نسبت به موثر بودن نهاد‌های انتخابی وجود دارد و موجب عدم مشارکت در انتخابات اخیر گردید افزوده نشود و امید جای یاس، مشارکت جای قهر و هم افزایی جای تخریب را بگیرد.

انتخاب: رییس شورای شهر تهران گفت: انتظار از رسانه‌های حاکمیتی و مدیریت شهری آینده آن است که به نقاط مثبت گذشته نیز اشاره شود و ازسیاه نمایی خودداری گردد که بر فضای منفی ویاسی که در بخش قابل توجهی از جامعه نسبت به موثر بودن نهاد‌های انتخابی وجود دارد و موجب عدم مشارکت در انتخابات اخیر گردید افزوده نشود و امید جای یاس، مشارکت جای قهر و هم افزایی جای تخریب را بگیرد.

رییس شورای شهر تهران گفت: در این دوره، برای نخستین بار در تاریخ شهرداری تهران، تعداد پرسنل رسمی وشرکتی شهرداری نه تنها افزایش نیافت بلکه شاهد کاهش ۲۰ درصدی وچابک سازی ساختاری نیز بودیم.

به گزارش «انتخاب»، محسن هاشمی در جلسه علنی امروز این شورا گفت: ابتدا انتصاب جناب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، را به ریاست قوه قضاییه تبریک گفته وبرای ایشان در جهت افزایش کارامدی، کاهش نارضایتی و تحقق اهداف مندرج در قانون اساسی و حکم انتصاب ابلاغ شده توسط رهبرانقلاب آرزوی موفقیت داریم.

او افزود: از امروز دقیقا یکماه تا آغاز کار شورای ششم، زمان باقی مانده است و با وجود تخریب‌های رسانه‌ای و بی مهری رسانه ملی، شورای پنجم مفتخر است که مدیریت شهری را در شرایطی با ثبات، شفاف و با آرامش به شورای بعد تحویل می‌دهد.

هاشمی ادامه داد: در این دوره، برای نخستین بار در تاریخ شهرداری تهران، تعداد پرسنل رسمی وشرکتی شهرداری نه تنها افزایش نیافت بلکه شاهد کاهش ۲۰ درصدی وچابک سازی ساختاری نیز بودیم.

او افزود: نه تنها بخش دیگری از املاک واموال شهرداری، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی، عمومی یا خصوصی قرار نگرفت، بلکه وضعیت چندهزار ملکی که در گذشته بدون انجام فرایندی شفاف وقانونی واگذار شده بود، نیز مشخص گردید و چندصد ملک نیز بازپس گرفته شد.

رییس شورای شهر تهران افزود: نه تنها شهرفروشی وواگذاری بی رویه تراکم خارج از طرح تفصیلی متوقف شد، بلکه مصوبه بارگذاری‌های منفی مانند برج باغات نیز ابطال گردید.

او گفت: نه تنها توافقات نوشته ونانوشته‌ی جدیدی با سایر دستگاه‌ها ونهاد‌ها جهت واگذاری منابع مدیریت شهری منعقد نشد، بلکه برای احقاق حقوق شهر در توافقات گذشته نیز پیگیری جدی بعمل آمد.

او ادامه داد: با وجود همه بحران‌های مالی کرونا وتحریم، نه تنها بدهی جدیدی برای شهرداری ایجاد نشد بلکه بخشی از بدهی‌های گذشته نیز بازپرداخت گردید و تنها بهره وجرائم مربوط به بدهی دوره گذشته به تعهدات شهرداری اضافه شد.

هاشمی گفت: نه تنها دوستان، آشنایان و فعالان سیاسی مدیران و اعضای شورای شهر جذب شهرداری تهران نشدند بلکه برای نخستین بار آزمونی علمی و شفاف ومبتنی بر رقابت جهت جذب نیروی جوان ومتخصص در شهرداری برگزار شد.

او افزود: انتظار از رسانه‌های حاکمیتی و مدیریت شهری آینده آن است که به نقاط مثبت گذشته نیز اشاره شود و ازسیاه نمایی خودداری گردد که بر فضای منفی ویاسی که در بخش قابل توجهی از جامعه نسبت به موثر بودن نهاد‌های انتخابی وجود دارد و موجب عدم مشارکت در انتخابات اخیر گردید افزوده نشود و امید جای یاس، مشارکت جای قهر و هم افزایی جای تخریب را بگیرد.

او اضافه کرد: دستاورد‌های مهم مدیریت شهری در این دوره، منطبق با منویات بر زمین مانده رهبرانقلاب در مورد صیانت از باغات و جلوگیری از گسترش بی رویه شهر، شفافیت ومبارزه با رانت ومفاسد و همچنین حفظ سنت‌ها وسیمای اصیل تهران بوده است

هاشمی ادامه داد: با توجه به اینکه شورای ششم ومدیریت شهری آینده مدعی ولایتمداری و عمل به توصیه‌های رهبری است، مناسب است که از این دستاورد‌ها استقبال کرده و مسیر تحقق آن را تداوم دهد والبته نقاط ضعف وکاستی‌های این دوره مدیریت شهری را نیز جبران نماید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر