روحانی، وارث مشکلات اصولگرایان بود
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۳۶۴۸۶
۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
۱۶۷۶
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصولگرایان نمی‌توانند و نباید به سادگی دولت احمدی نژاد را فراموش و فکر کنند که مردم همه چیز را به فراموشی می‌سپارند، اصلاح طلبان منکر حمایت از آقای روحانی و دولت او نمی‌شوند گر چه سهمی در سیاست‌های دولت و تصمیمات دولت نداشتند متقابلا اصولگرایان باید هزینه‌های دولت نهم و دهم را بپذیرند، چون هم مجلس در اختیارشان بوده و هم دولت وقت، البته مجلس در دور گذشته نیز در دست اصولگرایان بود و اکنون هم در دست طیف تندروی اصولگرایان است که رای حداقلی به دست آوردند.

خبرگزاری برنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصولگرایان نمی توانند و نباید به سادگی دولت احمدی نژاد را فراموش و فکر کنند که مردم همه چیز را به فراموشی می سپارند، اصلاح طلبان منکر حمایت از آقای روحانی و دولت او نمی شوند گر چه سهمی در سیاست های دولت و تصمیمات دولت نداشتند متقابلا اصولگرایان باید هزینه های دولت نهم و دهم را بپذیرند چون هم مجلس در اختیارشان بوده و هم دولت وقت، البته مجلس در دور گذشته نیز در دست اصولگرایان بود و اکنون هم در دست طیف تندروی اصولگرایان است که رای حداقلی به دست آوردند.

«جواد امام»، فعال سیاسی اصلاح طلب و مدیر عامل بنیاد باران، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در رابطه با "اظهارات اصولگرایان مبنی بر اینکه دولت روحانی زمین سوخته تحویل دولت بعدی می دهد" گفت: در درجه اول برخی اصولگرایان باید مسئولیت هشت ساله دولت احمدی نژاد را بپذیرند، با وجود نقدهایی که به دولت یازدهم و دوازدهم وارد است اما روحانی وارث مشکلاتی بود که اصولگرایان با انتخاب احمدی نژاد به کشور تحمیل کردند و بعد هم موانعی که سر راه برجام گذاشتند و با ترامپ همراهی کردند و با قفل کردن مراودات اقتصادی و مخالفت با fatf مشکلاتی را پیش روی دولت گذاشتند.

ایرادی ندارد اصولگرایان این ها را بپذیرند سپس بگویند که چه میزان روحانی در این شرایط نقش داشته است، موانعی که بر سر راه روحانی قرار داشت منجر به ناامیدی و عدم استقبال مردم در انتخابات شد و همین امر باعث شد تا اصولگرایان توفیق پیدا کنند و نفر خودشان را در واقع پیروز میدان معرفی کنند.

او ادامه داد: اصولگرایان نمی توانند و نباید به سادگی دولت احمدی نژاد را فراموش و فکر کنند که مردم همه چیز را به فراموشی می سپارند، اصلاح طلبان منکر حمایت از آقای روحانی و دولت او نمی شوند گر چه سهمی در سیاست های دولت و تصمیمات دولت نداشتند متقابلا اصولگرایان باید هزینه های دولت نهم و دهم را بپذیرند چون هم مجلس در اختیارشان بوده و هم دولت وقت، البته مجلس در دور گذشته نیز در دست اصولگرایان بود و اکنون هم در دست طیف تندروی اصولگرایان است که رای حداقلی به دست آوردند اینها مشخص است و قابل کتمان نیست. پیش بینی می کنم‌ علیرغم اینکه همه چیز در یدشان است باز هم احتمال می دهند که توفیق پیدا نکنند و به همین دلیل از زیر بار مسئولیت فرار می کنند.

فعال سیاسی اصلاح طلب مطرح کرد: اینکه می‌گویند روحانی زمین سوخته تحویل دولت بعد می دهد بهانه جویی و توجیه است. کشور با چالش های جدی مواجهه است هم در حوزه سیاست خارجی و هم سیاست داخلی و اگر سازوکار لازم، منطقی و اصولی را اتخاذ نکنند و نتوانند با دنیا تعامل کنند حتما گشایشی در حوزه اقتصاد شاهد نخواهیم بود. این یک اصل خیلی هم پیچیده نیست و کشور برای خروج از این وضعیت احتیاج به سرمایه گذاری دارد، برای خروج از این وضعیت برای اشتغال و برای معیشت مردم و کنترل بحران های اقتصادی و تورم ما حتما نیازمند سرمایه گذاری خارجی هستیم و سرمایه گذاری خارجی هم، بدون تعامل انجام نمی گیرد.

بدون فراهم کردن امنیت، سرمایه وارد کشور نمی شود و ما باید در رفتارهایمان تعدیل کنیم، باید سیاست هایمان را به گونه ای تنظیم کنیم که هم اعتماد سازی شود و هم مردم از یک رفاه نسبی برخوردار باشند. اگر ما فکر کنیم که با عدم پذیرش برجام و با عدم تعامل با دنیا می توانیم این رفاه نسبی را برای مردم فراهم کنیم من بعید می دانم این اتفاق بیفتد.

جواد امام گفت: دوستان اصولگرا که از اکنون بهانه جویی می کنند و نگران هستند که نتوانند مشکلات را رفع و آسایش را فراهم کنند بدانند که دیگر مانعی بر سر راهشان وجود ندارد و به قول آقای قالیباف دیگر مردم هیچ بهانه ای را از ما نخواهند پذیرفت، البته انشاالله اینها توفیق پیدا کنند وموفق شوند زیرا درصورت عدم موفقیت، حتما شکاف بین دولت و ملت را بیش از این شاهد خواهیم بود و نارضایتی مردم افزایش پیدا می کند که این باعث، کاهش پشتوانه های حکومت خواهد شد.

او بیان‌ کرد: اکنون رقابت در درون خانواده خودشان است، فکر می کنند که می توانند بر اکثریت جامعه تسلط پیدا کنند این برای مقاطع کوتاه است و برای درازمدت باید رضایت اکثریت جامعه را کسب کنند. اگر رضایت اکثریت جامعه را به هر دلیلی توفیق پیدا نکنند که کسب کنند قطعا یکی از چالش های پیش روی کشور خواهد بود و دیگر چالش یک جریان نیست. در این انتخابات بیش از نیمی از مردم شرکت نکردند بنا به هر دلیلی، باید شرایطی را فراهم کنیم که در انتخابات بعدی مردم ترغیب شوند و مشارکت بالا برود. اگر قرار باشد در یک کشوری که مدعی جمهوری است و بنا به گفته مقام معظم رهبری میزان رای مردم است ملت همراه حکومت نباشند، حتما با شکست روبرو خواهند شد. رییسی با شعار فراجناحی بر سرکار آمد، اگر نتوانند شرایطی را فراهم کنند که همه سرمایه هایی که فکر می کنیم که وجودشان برای اداره کشور لازم است به کار گرفته نشوند این چالش به نظر من افزایش پیدا می کند و قائل به دوام نیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:39
Iran (Islamic Republic of)
15:43 - 1400/04/23
آره فقط تو خوبی همه بدن
Iran (Islamic Republic of)
15:52 - 1400/04/23
تا با دنیا تعامل نشه .اقتصاد مقاومتی هم کاری از پیش نحواهد برد.بعضی.ها فکر میکنن وقتی میگن با دنیا تعامل کنید.درکشان اینه که ایران باید نوکر بلامانع جهان بشه.نه.تعامل در سیاست خارجی یعنی توافق کنی برای حل مشگلات کشور.بهتر شدن اوضاع مردم کشور.دیگه زمان خان و رعیت به تاریخ سپرده شد.
Iran (Islamic Republic of)
15:57 - 1400/04/23
تعامل یعنی دوستی و کنارآمدن با سیاستهای پوسیده و به روز بودن سیاست کشور.مهربانی.تامین امنیت همه مردم دنیا.دوستی با تمام کشورها.وزرات خارجه دولت روحانی یا بلد نبود چیکار کنه یا اجازه نداشت.به هر حال این8سال وزرات خارجه هیچ کاری که نتیجه داشته باشد انجام نداد.البه که آقای وزیر خیلی مسافرت کرد به کشورها.ولی فقط مسافرت کرد.کاری نکرد.
Iran (Islamic Republic of)
17:25 - 1400/04/23
هشت سال تامل این وضعیت ما شده باعث فساد دزدی رانت واختلاس وفغر بیشتر مردم شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر