سرگردانی آمبولانس‌ها به دلیل خالی نبودن تخت‌؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۸۶۲
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
۱۶۵۱
رئیس مرکز اورژانس تهران به توضیحاتی در خصوص ویدئویی پرداخت که در فضای مجازی پخش شده و نشان دهنده این است که آمبولانس‌ها به دلیل خالی نبودن تخت‌های بیمارستانی بیمار خود را پیاده نکرده و در حیاط بیمارستان منتظر خالی شدن تخت هستند.

میزان: رئیس مرکز اورژانس تهران به توضیحاتی در خصوص ویدئویی پرداخت که در فضای مجازی پخش شده و نشان دهنده این است که آمبولانس‌ها به دلیل خالی نبودن تخت‌های بیمارستانی بیمار خود را پیاده نکرده و در حیاط بیمارستان منتظر خالی شدن تخت هستند.

پیمان صابریان در واکنش به ویدئویی که در فضای مجازی پخش شده و نشان دهنده این است که آمبولانس‌ها به دلیل خالی نبودن تخت‌های بیمارستانی بیمار خود را پیاده نکرده و در حیاط بیمارستان منتظر خالی شدن تخت هستند، گفت: بیمارستان‌ها باید دارای سیستم دینامیکی باشند که بتوانند کار بیماران ترخیصی را زودتر انجام دهند و ترخیص بیماران را به ساعت ۲ بعد از ظهر نکشانند تا تخت‌ها زودتر خالی شوند.

سرگردانی آمبولانس‌ها به دلیل خالی نبودن تخت‌؟

وی ضمن اشاره به اینکه متاسفانه بیمارستان‌ها در حال حاضر به شدت شلوغ هستند، ادامه داد: من این موضوع را انکار نمی‌کنم که آمبولانس‌های ما بیش از حد معمول در بیمارستان‌ها معطل می‌شوند، ولی اینگونه نیست که سرگردان و در حال انتقال بیمار از بیمارستانی به بیمارستان دیگر باشند.

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه بیمارستان‌ها باید همکاری بیشتری حداقل در بخش اورژانس داشته باشند و تخت‌ها را زودتر خالی کنند تا ما سریع‌تر به سایر بیماران رسیدگی کنیم، در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت آمبولانس‌ها در تمام بیمارستان‌ها همین گونه است؟، افزود: خیر، درتمام بیمارستان‌ها وضعیت اینگونه نیست و یکسری از بیمارستان‌های اصلی این شرایط را دارند؛ به نظر می‌رسد این تصاویر مربوط به بیمارستان سینا باشد که یکی از بیمارستان‌های مرجع و اصلی است و تعداد زیادی از بیماران را پذیرش می‌کند.

صابریان در پاسخ به این سوال دیگری مبنی بر اینکه اگر تخت خالی در بیمارستان پیدا نشود، آمبولانس تا چه زمانی پشت در بیمارستان منتظر می‌ماند؟، اظهار کرد: بیمارستان‌ها معمولا بعد از گذشت مدتی چند تحت را خالی می‌کنند و اینگونه نیست که آمبولانس‌ها خیلی معطل بمانند؛ ما روزانه انتقال بسیار بالایی داریم و در طی روز حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ بیمار را به بیمارستان‌ها منتقل می‌کنیم که واقعا مقدار بسیار زیادی است و از آنجایی که اغلب آن‌ها وضعیت ثابتی ندارند و یا دچار سکته شدند و یا اینکه مشکلاتی دارند که حتما باید سریعا به آن‌ها رسیدگی شود، انتقال آن‌ها به بیمارستان ناگزیر است.

رئیس مرکز اورژانس تهران در پاسخ به این سوال که آیا تمام این آمبولانس‌ها برای انتقال بیماران مبتلا به کرونا منتظر خالی شدن تخت هستند و یا اینکه در بخش‌های دیگر چنین مشکلاتی وجود دارد؟، توضیح داد: در این تصاویر مشخص نیست که این آمبولانس‌ها حامل بیماران مبتلا به کرونا هستند یا در حال انتقال بیماران دیگر نظیر بیماران تصادفی، مشکلات قلبی و عروقی و .. اند و من نمی‌توانم به طور قطعی بگویم که این معطلی‌ها تنها به بیماران کووید ۱۹ مربوط می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر