درخواست از رئیسی برای قطع اینترنت مجلس!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
لایکو_4
دکتر استرکی_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۹۶۷
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
۲۴۴۱
یک فعال سیاسی می‌گوید مشاوران کسانی که به دنبال محدودسازی اینترنت‌اند، مافیای بزرگ صنعت ارتباطات هستند. در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته است که قرار است با محدودکردن و گران کردن اینترنت به این شبکه مافیا بیاید.

رویداد 24: یک فعال سیاسی می‌گوید مشاوران کسانی که به دنبال محدودسازی اینترنت‌اند، مافیای بزرگ صنعت ارتباطات هستند. در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته است که قرار است با محدودکردن و گران کردن اینترنت به این شبکه مافیا بیاید.

اینترنت به دغدغه اصلی نمایندگان مجلس یازدهم و برخی مسئولان تبدیل شده است. در حالی که کشور با مشکلات عدیده‌‌ای در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی مواجه است و در هفته گذشته شاهد اعتراضات گسترده‌ای بودیم، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به همراه عده دیگری از اعضای مجلس خبرگان دغدغه اینترنت دارند و طرح‌ها و رویکردهای مدنظر خود و نه در راستای تامین منافع مردم را پیش گرفته‌اند که این موضوع به بحرانی برای افکار عمومی تبدیل شده است.

مجلس طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی یا به عبارت دقیق‌تر فیلترینگ و محدودسازی را پیگیری می‌کند. طرحی که انتشار جزئیات آن به شدت افکار عمومی را آشفته کرده است. احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان نیز از ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب خواسته که به محض تشکیل دولت موضوع راه‌اندازی اینترنت ملی را پیگیری کند. وی در این باره گفته رابطه اینترنتی با آمریکا را قطع کنید چرا که جوانان را با شهوت آشنا می‌کنند.

مسدود شدن سرویس‌های گوگل و اینستاگرام، مسدود شدن هرگونه خدمات اینترنتی خارجی، از دسترس خارج شدن اپلیکیشن‌های خارجی، تعطیلی کسب و کارهای خانگی و تجاری فعال در اینترنت از جمله نتایج اجرای طرح محدودسازی اینترنت مورد نظر مجلس یازدهم است که صدای مردم را درآورده است.

احمد زیدآبادی در این باره نوشت: «بارها گفته شده است که ستیز و مقابله با تکنولوژی بی‌ثمر است و در حکم نبرد با آسیاب بادی است! جهان به زودی شاهد توسعۀ اینترنت ماهواره‌ای خواهد بود، پدیده‌ای که نه کنترل‌پذیر و نه قابل محدودسازی است. بنابراین، تجربۀ تلخ و زیانبار مقابله با نوار کاست، دستگاه ویدئو، دیش ماهواره...و سرانجام تن دادن به همۀ آنها پس از تحمیل هزینه‌های سنگین روانی و فرهنگی به جامعه و برانگیختن خشم عموم را در مورد اینترنت تکرار کردن، نشانی جز تداوم لجبازی به قصد تخریب اعصاب ملت ندارد!»

دولت رئیسی اینترنت مجلس را قطع کند

سعید شریعتی فعال سیاسی به رویداد۲۴ می‌گوید: برخی از آقایان که در مناصب تصمیم‌گیری نشسته‌اند، اصلا صاحب صلاحیت نیستند که بخواهند در خصوص مسائلی مانند اینترنت اظهارنظر کنند. پیشنهاد می‌کنم دولت آتی بعد از آغاز به کار، اینترنت مجلس شورای اسلامی را قطع کنند تا خیال همه راحت شود و آقایان هم راحت شوند و و موارد آزاردهنده اخلاقی را در اینترنت نبینند.

او می‌گوید: ما انتظار داریم حاکمیت به سمت حکمفرمایی دانش برده شود. اینکه دسترسی آزاد به شبکه اطلاعات را به روی مردم ببندند و موانع ایجاد کنند نتایج مثبتی به همراه نخواهد داشت. به زبان ساده عده‌ای نمی‌خواهند مردم چیزی را بدانند و روشن است که این رویکرد جدایی هر چه بیشتر حاکمیت از ملت را به همراه خواهد داشت.

در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه گویا برخی آقایان درک درستی از شرایط جامعه ندارند، گفت: عده‌ای درک درستی از حقوق ملت، پیشرفت، امکانات و … ندارند و در توهمات و تخیلات خود زندگی می‌کنند و نتیجه این می‌شود که روز به روز شرایط جامعه را به سمت امواج بیزاری و نفرت و روی گردانی می‌رود.

سعید شریعتی می‌گوید: عضو شورای نگهبان قانون اساسی که باید حافظ حقوق اساسی مردم باشد، ملت را جامعه نادان و شهوت زده و جاهل فرض می‌کند که قدرت تشخیص خوب از بد را ندارند و اگر دسترسی آزاد به اینترنت داشته باشند به سراغ بدترین مسائل می‌ر‌وند؛ این نشان می‌دهد یا مردم ایران را نمی‌شناسند یا بیان منویاتشان را تا این سطح تنزل می‌دهند.

این فعال سیاسی می‌گوید مشاوران این آقایان مافیای بزرگ صنعت ارتباطات هستند. در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته است که قرار است با محدودکردن و گران کردن اینترنت به این شبکه مافیا بیاید.

او در ادامه می‌گوید: مسئله فعلی ما دیگر قانونگذاری نیست، فرمانروایی است. فرمانی صادر می‌شود و دیگران ترتیب اجرایی شدن آن را می‌دهند. قانون مدافع حقوق مردم است. نه اینکه اقلیتی بروند در پستو‌هایی بنشنند و برای سرنوشت ۸۰ میلیون نفر آدم تصمیم‌گیری کنند، آنهم نه بر اساس خواست ملت، بلکه براساس مصلحت‌سنجی‌های خاص! لذا فکر می‌کنم باید از این اظهارات صرف‌نظر کرد. موضوع نگرانی از حاکم شدن رویکردی است که خواست اقلیت برخوردار از رانت‌های قدرت و ثروت را دنبال می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:59
Iran (Islamic Republic of)
08:58 - 1400/05/05
قطع اینترنت یعنی خداحافظ مجلس
هرروزیک داستان جدید تو این کشور داریم
Iran (Islamic Republic of)
09:27 - 1400/05/05
آفرین بر تو آدم روشنفکر ضد ارتجاع
Iran (Islamic Republic of)
09:51 - 1400/05/05
حرف خوبی زده اینترنت مجلس و مسئولانی که موافق این طرح هستن را قطع کنید تا منحرف نشن مردم خودشون اختیار دار خودشون هستن که از اینترنت جهانی استفاده کنن یا نکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
درود برشما⚘⚘
Iran (Islamic Republic of)
10:30 - 1400/05/05
بزرگان از کره شمالی و شوروی سابق تقلید می کنند
Iran (Islamic Republic of)
10:36 - 1400/05/05
انسان را محدود کنید فنرش از جای دیگری میزنه بیرون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر