معاون وزیر کشور: اطلاعی از صادرات سیمان ندارم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۲۲۵
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴
۱۳۹۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: در خصوص صادرات سیمان اطلاعات ندارم، اما آنچه مسلم است یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت سیمان به دلیل کاهش تولید است که به خاطر مشکلات تامین برق کارخانجات است.

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: در خصوص صادرات سیمان اطلاعات ندارم، اما آنچه مسلم است یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت سیمان به دلیل کاهش تولید است که به خاطر مشکلات تامین برق کارخانجات است.

بابک دین‌‌پرست امشب در حاشیه بازدید از واحد‌های تولیدی کرمان اظهار داشت: مشکلات واحد‌های تولیدی استان را در این سفر بررسی می‌کنیم.

وی افزود: چند مورد خیلی مهم را در دستور کار داریم یکی وضعیت واحد‌های تحت تملک شبکه بانکی است، واحد‌های تعطیل و نیمه تعطیل استان و واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک ‌های صنعتی که برای احیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه دو واحد تولیدی کرمان را بازدید کردیم، گفت: واحد سیمان مهمترین مشکل آن بحث قطعی برق است و متاسفانه به دلیل مشکلاتی که به دلیل قطعی برق داشتند این کارخانه می‌تواند روزانه بیش از سه هزار و ۵۰۰ تن تولید داشته باشد اما با کمتر از یک سوم ظرفیت تولید می‌کند.

دین‌‌پرست ادامه داد: امروز و دیروز تصمیمات خوبی در سطح وزارت صنعت و وزارت نیرو گرفته شده و به آنها ابلاغ شده اما در برخی از صنایع به خاطر اینکه در خط ابتدایی تولید به برق با درصد بالایی دارند شاید به اینها کمک نکند از جمله کارخانه سیمان و حتی آلومینیوم کرمان که فردا تصمیم می‌گیریم و در سطح ملی هم تصمیماتی گرفته می‌شود که امیدوارم بتوانیم آن را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به طرح موضوع واردات کالاهای تولیدی در این کارخانه عنوان کرد: بررسی می‌کنیم و اگر مشخص شود این میزان تولید کفاف نیاز داخل را می‌دهد حتما باید جلوی واردات گرفته شود.

وی تصریح کرد: از مشکلات جدی ما بحث واحد‌های صنعتی تعطیل در شهرک‌های صنعتی است، یک هزار و ۱۱ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در کشور داریم که از این تعداد ۸۲۸ شهرک و ناحیه فعال هستند که حدودا ۸۲ درصد را شامل می‌شود و در این واحد‌های فعال هم ۴۷ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی وجود دارد که ۱۷ درصد شامل ۸ هزار و ۵۰۰ واحد غیرفعال است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور افزود: در استان کرمان ۴۲ شهرک و نواحی صنعتی وجود دارد که یک‌هزار و ۳۵۰ واحد تولیدی دارد که در سطح ملی تعداد واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی که غیرفعال است حدود ۱۸ درصد است اما در استان کرمان اعلام شده حدود ۲۱ درصد است که باید تصمیم‌گیری شود.

دین‌‌پرست با اشاره به بازدید از ۶ واحد قطعات خودروسازی در بم که انجام خواهد شد، گفت: مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داده و در ستاد ملی نیز بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص صادرات سیمان اطلاعات ندارم، اما آنچه مسلم است یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت سیمان به دلیل کاهش تولید است که به خاطر مشکلات تامین برق کارخانجات است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو