انتقادات متفاوت یک نماینده از طرح ضداینترنت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۰۲۵
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
۱۳۸۴
محمد علی محسنی بندپی گفت: هر زمانی که ما بحث محدود و مسدود کردن را در هر موردی بدون یک جایگزین خوب مطرح کرده ایم تخلفات بیشتر شده است و پرداختن به آن تخلفات هزینه اش به مراتب بیشتر از اثرات این فضاها است.

عصرایران نوشت: محمد علی محسنی بندپی گفت: هر زمانی که ما بحث محدود و مسدود کردن را در هر موردی بدون یک جایگزین خوب مطرح کرده ایم تخلفات بیشتر شده است و پرداختن به آن تخلفات هزینه اش به مراتب بیشتر از اثرات این فضاها است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصویب اصل ۸۵ شدن طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی در جلسه علنی مجلس گفت: بررسی این طرح اولویت حال حاضر کشور نبود، درست است که باید فضای مجازی سرو سامانی پیدا می کرد اما الان ما مسایل با اولویت دیگری داشتیم که می توانستیم آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

محمد علی محسنی بندپی اظهار داشت: هر زمانی که ما بحث محدود و مسدود کردن را در هر موردی بدون یک جایگزین خوب مطرح کرده ایم تخلفات بیشتر شده است و پرداختن به آن تخلفات هزینه اش به مراتب بیشتر از اثرات این فضاها است.

وی ادامه داد: بررسی این طرح به صورت اصل ۸۵درست نیست، اصل ۸۵کردن این طرح مورد انتقاد تعدادی از نمایندگان بود که متاسفانه با رای شکننده ای تصویب شد، یکی از اشتباهات ما در سال اول مجلس یازدهم رای به بررسی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده به صورت اصل۸۵بود که با ایرادت جدی از طرف شورای نگهبان مواجه شد و سروصداهای زیادی را از طرف انجمن های علمی کشور و جامعه پزشکی کشور به همراه داشت، ما نباید مجدد این اشتباه را در مورد طرح حساسی چون ساماندهی فضای مجازی مطرح می کردیم .

این عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس ادامه داد: زمانی دستگاه های پخش ویدیو را می گرفتند و ممنوع بود آن نوع نگاه الان در جامعه جواب نمی دهد، صنعت فضای مجازی به صورت افسارگسیخته در حال گسترش است و فضای مجازی تاثیر گذاری اش به مراتب بیشتر از دنیای واقعی شده است، ما نمی توانیم بدون پذیرش این واقعیت زندگی کنیم به هر حال ما در این دنیا زندگی می کنیم و نیاز به استفاده از این فضاها و تعامل داریم، نمی توانیم شهروندانمان را از این حق محروم کنیم .

محسنی بندپی یادآور شد: من متخصص فیزیوتراپی هستم و بارها گفتم عدم بازی کودکان ما در کوچه پس کوچه های شهر و عدم شکستن پنجره خانواده ها به قیمت شکستن ستون فقرات کودکان مان در دو دهه آینده منجر می شود؛ آیا درست است که ما امکانات و تجهیزات روز را از کودکان مان بگیریم و ممنوع کنیم یا چگونگی استفاده کردن از این تکنولوژی مدرن را به آنها آموزش ندهیم؟ محدود کردن و مسدود کردن شاید به طور موقت جواب بدهد اما راه حل دائمی و منطقی نیست ما تا جایگزینی برای این پلتفورم ها نداشته باشیم نباید آنها را محدود کنیم .

وی گفت : اولویت ما در این زمینه به جای مسدود کردن افزایش آگاهی نسبت به استفاده درست از این فضاها باشد و این امر را در دستور کار قرار دهیم. ما تا کی می توانیم در اتاق خواب ها و هال و پذیرایی مردم حضور داشته باشیم؟ این امکان برای همیشه وجود ندارد و جواب نمی دهد، وقتی افزایش آگاهی در دستور کار باشد ما موفق تر عمل می کنیم، فرهنگ استفاده از فضای مجازی را باید در دستور کار قرار دهیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر