رقابت حسینی و مظاهری به فصل بعد کشیده می‌شود؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۸۲۸
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
۶۶۹
سید حسین حسینی به رغم آنکه در بازی با سپاهان دو گل دریافت کرد اما واکنش‌هایی حیاتی در راستای جلوگیری از سنگین‌تر شدن این شکست داشت و موقعیت‌های مهمی را مهار کرد.

ایران ورزشی: سید حسین حسینی به رغم آنکه در بازی با سپاهان دو گل دریافت کرد اما واکنش‌هایی حیاتی در راستای جلوگیری از سنگین‌تر شدن این شکست داشت و موقعیت‌های مهمی را مهار کرد. حسینی در آن میدان موفق به کلین‌شیت نشد اما به واقع عملکرد مدافعان بسیار بحث‌برانگیز بود تا او کمترین تقصیر را در باز شدن دروازه تیمش به گردن داشته باشد. اگر ملاک تنها آمار بازی با سپاهان باشد، فرهاد مجیدی باید دست بگذارد روی رشید مظاهری و او را به مانند بازی با نساجی و نفت مسجد سلیمان به ترکیب اصلی باز گرداند اما یقیناً مجیدی ملاحظات دیگری را هم خواهد داشت و فکر پنالتی‌ها را هم خواهد کرد.

نقطه‌ای که در بازی با پرسپولیس عامل پیروزی‌اش بود و استقلال را به سمت نیمه نهایی سوق داد. در آن بازی سید حسین حسینی موفق شد عملکرد مطلوبی از خود بجا بگذارد و استقلال را از مهلکه دربی عبور دهد. حسینی سال قبل هم پیش از فینال در بازی با رقیب سنتی عملکرد مطلوبی در پنالتی‌ها داشت و موفق شد از پس آن لحظات حیاتی و سخت برآید و با واکنش‌های مناسب تیمش را به سمت جام سوق دهد.

حالا نیز ممکن است استقلال دوباره در بازی با گل گهر سیرجان گرفتار ضربات پنالتی شود و تردیدی نیست عبور از این خوان نیازمند داشتن یک دروازه‌بان آماده و هوشیاراست. اگر ملاک را آمادگی هفته‌های اخیر حسینی بدانیم او باید با اقبال بیشتر انتخاب اول استقلال در بازی با گل گهر باشد و احتمالاً اگر استقلال از این مرحله عبور کند و حسینی نیز درخشان ظاهر شود، در فینال نیز دروازه‌بان تیمش خواهد بود.

اگر سید حسین حسینی بتواند به درخشش در جام حذفی ادامه دهد و استقلال را با مهارت خود در گرفتن ضربات پنالتی به قهرمانی برساند، بدون شک مدیران استقلال بعد از پایان جام حذفی پیش از همه ابتدا به سراغ تمدید قرار داد با او خواهند رفت. البته نه اینکه تمدید با حسینی فقط منوط به درخشش در این جام و بازی‌های باقیمانده باشد. حسینی در ماه‌های اخیر رشد کرده و به دروازه‌بان اطمینان بخشی بدل شده و چه بسا برجا گذاشتن یک عملکرد قابل دفاع در بازی‌های باقیمانده نیز تصمیم گیران در باشگاه استقلال را به سوی این اقدام ببرد و سیدحسین به رغم آنکه فصل تردیدآمیزی را با استقلال آغاز کرد، جزو نخستین نفراتی باشد که باشگاه برای تمدید قرارداد با او آستین بالا خواهد زد.

بدون اینکه نتیجه کار حسینی در بازی با گل گهر و احتمالاً درفینال روشن شود، تصمیم گیران استقلال براین باورند که او باید همچنان در استقلال به دروازه‌بانی ادامه دهد. به همین دلیل برنامه تمدید قرارداد او در باشگاه استقلال تدوین شده و به احتمال زیاد شماره یک استقلال جزو نفراتی خواهد بود که قراردادش تمدید می‌شود.

ماجرای رشید مظاهری اما قدری متفاوت است. رشید فصل را با استقلال بسیار امیدوارکننده شروع کرد اما از لیگ قهرمانان آسیا سیرنزولی‌اش را کلید زد و با پذیرفتن گل‌های متعدد در عربستان نتوانست آمار قابل دفاعی را از خود بجا بگذارد. در بازگشت از آسیا مجیدی دوباره به این دروازه‌بان میدان داد اما رشید در دو باخت پی درپی مقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور داشت تا آمار تلخ دیگری را رقم بزند و سرانجام جایش را به سیدحسین بدهد. در واقع مظاهری نتوانست رل آن دروازه‌بان بی‌اشتباه و آرمانی را برای استقلال بازی کند که هواداران و کارشناسان شاید بعد از دوران اوج مهدی رحمتی انتظارش را داشتند.

با این حال او هنوز مورد توجه تصمیم گیران باشگاه استقلال است و به رغم آنکه سپاهان برایش تور بلندی پهن کرده اما تصمیم گیران در باشگاه استقلال هرگز دوست ندارند رشید را هم از دست دهند. در واقع برنامه این است که برای فصل بعد هم مظاهری و حسینی در استقلال حفظ شوند تا احتمالاً این رقابت به فصل بیست و یکم نیز کشیده شود. به احتمال زیاد حسینی مخالفتی با این سناریو نخواهد داشت و به رغم پایان قراردادش با استقلال قرارداد خواهد بست و مظاهری هم حتی اگر در دل تمایلی به ماندن نداشته باشد اما برای جدایی از استقلال راهی بس سخت و دشوار پیش رو خواهد داشت و احتمالاً به مقصود هم نخواهد رسید مگر آنکه سپاهان پول وسوسه انگیزی جلوی پای استقلال بگذارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر