سوگند متهم برای اثبات بی‌گناهی در قتل رفیق
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۱۳۶
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۰
۲۱۵۱
پرونده قتل مرموز پسر جوانی که جسد خونینش در یک خانه پیدا شده بود، پیچیده‌تر شد. به گزارش خبرنگار ما، این پرونده قتل سه سال قبل تشکیل و مظنونی نیز بازداشت شد، اما مدارک برای محکومیت این مظنون کافی نبود.

روزنامه شرق: پرونده قتل مرموز پسر جوانی که جسد خونینش در یک خانه پیدا شده بود، پیچیده‌تر شد. به گزارش خبرنگار ما، این پرونده قتل سه سال قبل تشکیل و مظنونی نیز بازداشت شد، اما مدارک برای محکومیت این مظنون کافی نبود.

بر اساس مستندات پرونده، تابستان سال ۹۷ به‌دنبال پیداشدن جنازه خونین یک مرد جوان به نام کاظم در خانه‌ای، تحقیقات پلیسی آغاز شد. شواهد نشان می‌داد کاظم با ضربه‌های چاقو از پا درآمده است. جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس برای رازگشایی جنایت به تکاپو افتاد.

با بررسی فهرست مکالمات تلفنی مقتول مشخص شد او آخرین‌بار با یکی از دوستانش به نام صمد صحبت کرده و با او قرار ملاقات داشته است. با این سرنخ صمد ۳۰‌ساله ردیابی و بازداشت شد، اما وقتی تحت بازجویی قرار گرفت و از او درباره کشته‌شدن دوستش سؤال شد، ادعا کرد از نحوه قتل کاظم اطلاعی ندارد و بی‌گناه است. با‌این‌حال، بازجویی‌ها از او ادامه یافت تا اینکه بالاخره به ارتکاب قتل به‌خاطر اختلاف قدیمی با کاظم اعتراف کرد.

این متهم بعد از طی مراحل مقدماتی پرونده، در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه دادگاه اولیای‌دم کاظم برای صمد درخواست قصاص کردند. وقتی صمد در جایگاه ویژه ایستاد، اتهامش را رد کرد و گفت: باور کنید من کاظم را نکشتم و در پلیس آگاهی تحت فشار به قتل اعتراف کردم. من و کاظم با هم دوست بودیم و هیچ اختلافی با یکدیگر نداشتیم.

من در یک خیاطی کار می‌کردم، اما او شغل ثابتی نداشت؛ به‌ همین‌ خاطر مدتی بود تصمیم گرفته بودیم با هم به ترکیه برویم و آنجا کار مناسبی پیدا کنیم. من آخرین‌بار هم برای احوالپرسی با او تماس گرفتم. نمی‌دانم کاظم چطور و به دست چه کسی کشته شده است.

متهم در ادامه گفت: من هنگامی که بازداشت شدم، بارها گفتم دستی در قتل نداشته‌ام، اما پس از چند روز تحت فشار در پلیس آگاهی ناچار به قتل اعتراف کردم، ولی باور کنید بی‌گناه هستم و فقط به‌خاطر اینکه آخرین نفری بودم که با کاظم تماس گرفتم، بازداشت شدم و سه سال از زندگی‌ام را در زندان سپری کردم. صمد در ادامه درباره پیام‌های ارسال‌شده در واتس‌اپ بین او و مقتول توضیح داد: من سواد خواندن و نوشتن ندارم و پیام‌ها را دوستانم در واتس‌اپ برای کاظم ارسال کرده‌اند.

من نمی‌دانم او چطور کشته شده است. با پایان دفاعیات این متهم، قضات دادگاه با توجه به مدارک‌ موجود، پرونده را از موارد لوث تشخیص و حکم به برگزاری مراسم قسامه دادند. چون اولیای‌دم نتوانستند 50 نفر از بستگان نسبی خود را برای ادای سوگند به دادگاه معرفی کنند، متهم سوگند بی‌گناهی یاد کرد. در پایان قضات وارد شور شدند تا رأی صادر کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر