یک نماینده: بی‌تعارف در شرایطی خاص قرار داریم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۳۱۲۱
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲
۱۴۵۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدواریم در دولت آقای رئیسی شاهد بکارگیری افراد متخصص، خوشفکر، با برنامه و خدا ترس باشیم.

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدواریم در دولت آقای رئیسی شاهد بکارگیری افراد متخصص، خوشفکر، با برنامه و خدا ترس باشیم.

مرتضی محمود وند، رئیس کمیته امنیت آب مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی کانونهای قدرت که عموماً خاستگاه قومی و منطقه‌ای داشته‌اند به دنبال بهره مندی فراقانونی و زیاده خواهانه از آب، این موهبت الهی بوده اند و این کار منتج به نابودی دیگر مناطق کشور نظیر لرستان،چهارمحال، کهکیلویه و... شده است.

وی در خصوص مسأله آب و توزیع منابع آبی در کشور گفت: آب در آینده ای نزدیک اهمیتی به مراتب بیشتر از نفت خواهد داشت و مبنای رفتارهای سیاسی دولت ها در ارتباط با یکدیگر خواهد بود که می تواند به اصطکاک و مناقشه در عرصه بین الملل دامن بزند و به یک ابرچالش بین المللی تبدیل شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی با بیان اینکه مسئله آب در ایران همواره باچالش های اساسی روبرو بوده است اظهار داشت: تاکنون مراکز،سازمان ها،پژوهشکده ها و ستادهای متعدد و عریض و طویلی برای مدیریت و سیاست گذاری در این حوزه تشکیل شده و بودجه‌ های قابل توجهی هم در اختیار دارند اما شوربختانه خروجی اینها عموما بی تدبیری و سرمایه سوزی بوده است و در مساله خشک شدن رودخانه های پر آب لرستان و تنش های خوزستان به وضوح شاهد این امر بودیم و البته نقش برخی گروه های زیاده خواه و بی انصاف را هم نباید نادیده گرفت.

رئیس کمیته امنیت آب مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص سیل لرستان خاطر نشان کرد: پس از سیل لرستان رئیس دانشگاه تهران از سوی دولت مأموریت پیدا کرد که به همراه گروهی از کارشناسان و متخصصان، موضوع را به صورت دقیق بررسی کنند و گزارشی مبسوط ارائه دهند تا متولیان امر طبق نتایج بررسی های علمی این گروه اقدامات پیشگیرانه ی لازم را انجام دهند و در آینده خسارات سیل های احتمالی به حداقل برسد اما با این که دولت آقای روحانی تمام شد و در آستانه تشکیل دولت آینده هستیم هنوز خبری از به انجام رساندن این کار مطالعاتی نیست. سایر کارها هم عموما به همین شکل است.

محمودوند تصمیمات غیر اصولی، مقطعی و بدون پشتوانه کارشناسی توسط مدیران را عامل اصلی آسیب‌هایی جدی و بعضاً جبران ناپذیر به سرمایه های کشور برشمرد و گفت: این نقصان بزرگ صرفاً محدود به آب نیست در دیگر حوزه‌ها هم به وفور دیده می شود به گونه ای که سپردن سکان کارهای حیاتی به افراد مسئولیت ناپذیری که دانش و تخصص کافی را ندارند و بعضا مغلوب لابی های زیاده خواهان می شوند یا حتی گاها همدست و شریک درجه یک آنان هستند نتیجه‌ ای جز خسران و بحران برای حال و آینده کشور ندارد و برای‌ پیشگیری از تکرار این روند خیلی ها باید به جرم‌خیانت به کشور محاکمه شوند.

رئیس کمیته امنیت آب مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه توزیع عادلانه و عالمانه ثروت، امکانات و منابع کشور ضرورتی انکار ناپذیر است اما در این خصوص در برخی از مناطق کشور عدالت رعایت نشده است عنوان کرد: متاسفانه در سالیان متمادی برخی کانونهای قدرت که عموماً خاستگاه قومی و منطقه‌ای داشته‌اند به جای آنکه منطق و عدل و انصاف را سرلوحه کار قرار دهند و منافع ملی را در نظر بگیرند با لابی های سنگین و اعمال قدرت به دنبال بهره مندی فراقانونی و زیاده خواهانه از آب این موهبت الهی بوده اند و این کار منتج به نابودی دیگر مناطق کشور نظیر لرستان،چهارمحال، کهکیلویه و... شده است.

وی در این خصوص افزود: در بحث آب شرب که حیات انسان ها به آن وابسته است طبیعتاً باید همه هم وطنان از این نعمت الهی برخوردار باشند و در این رابطه کسی نباید اهمال کاری کند اما در بحث مصارف کشاورزی و صنعتی ضرورت دارد رشد متوازن و عادلانه مناطق کشور مبنای عمل باشد زیرا که در برخی نقاط پر آب کشور با وجود این موهبت الهی که رکن توسعه و آبادانی است در بدترین شرایط اقتصادی ممکن قرار گرفته اند و روزانه شاهد افزایش آمار خودکشی، بزهکاری، مهاجرت، اعتیاد و...در این مناطق هستیم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی ادامه داد: این مناطق به دلیل ظلم هدفمند و سازمان یافته برخی کانون های قدرت متاسفانه از این موهبت محروم شده اند و آب این مناطق با اعمال نفوذ و به اسم مصرف شرب برای فعالیتهای صنعتی و کشاورزی به استانهای برخوردار انتقال پیدا کرده است. نمونه اش استان لرستان که دولت فخیمه هر سال این استان را به عنوان مقام نخست فقر و فلاکت اعلام می کند که هیچ عقل سلیم و وجدان بیداری این ظلم را برنمی‌تابد.

رئیس کمیته امنیت آب درپایان نیز خاطر نشان کرد: بی تعارف در شرایطی خاص و حساس قرار داریم که اگر مسئولان کشور مجدانه پای کار نیایند و دل نسوزاند اتفاقاتی رخ خواهد داد که ابداً به سود کشور نیست و باید به آیندگان پاسخگو باشیم که امیدواریم که ان شاالله برای عبور از این شرایط سخت، در دولت آقای رئیسی شاهد به کارگیری افراد متخصص، خوشفکر، با برنامه و خدا ترس باشیم.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:16
Iran (Islamic Republic of)
09:07 - 1400/05/17
اقای رییس جمهور در اولین اقدام اگر صلاح میدانی قیمت نان را به قیمت قبلی برگردانید.این مسعله نان خیلی حیاتی است.یعنی اینطور بگم.از مسعله انرژی هسته ای هم واجبتره.خدا کمکت کنه تا بتوانی خدمتی به این مردم مظلوم ایران انجام بدهید.اداره کشور خیلی سخته.این گرانی از بمب اتم هم قویتره.خدا لعنت کنه کسانی رو که باعث گرانی کالا شدن.
Iran (Islamic Republic of)
09:19 - 1400/05/17
جون من میدونید هیچ کاری ازتون بر نمیاد عحب
Iran (Islamic Republic of)
10:14 - 1400/05/17
این را که همه بچه ها هم میدونن در شرایط بسیار خاص و گیج کننده واسفبار هستیم
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1400/05/17
خدا مسببین را به عقوبت دچار کنه امین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر