مهدوی: نکونام با دستان خالی شاهکار کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
۱۱۴۳۸۳۶
۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
۱۰۴۶
پیشکسوت فوتبال در مورد قهرمانی فولاد در جام حذفی صحبت کرد.

ایلنا: محمدرضا مهدوی در خصوص دیدار فینال جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی بود و همانطور که قابل پیش بینی بود دو تیم جانب احتیاط را در نظر داشتند و بیشتر مراقب گل نخوردن بودند و گل زدن برنامه ثانویه آنها بود. چند موقعیت روی دروازه‌ها خلق شد که با بی‌دقتی مهاجمان بیرون رفت و تساوی بدون گل و کشیده شدن به ضربات پنالتی اتفاق قابل پیش بینی بود که مشخص بود هم نکونام و هم مجیدی انتظار آن را داشتند.

وی افزود: تعویض‌های دقایق پایانی نشان می‌داد هر دو سرمربی برای ورود به ضربات پنالتی برنامه دارند و حالا شرایط به گونه‌ای پیش رفت که تعویض‌های جواد نکونام و در کل وضعیت تیم فولاد در پنالتی‌ها به شکل بهتری پیش رفت و این تیم توانست در پنالتی‌ها به پیروزی برسد.

پیشکسوت فوتبال در مورد قهرمانی فولاد گفت: خیلی خوشحالم و تبریک می‌گویم به دوست خوبم جواد نکونام که می‌توان گفت شاهکار کرد. حضور یک مدیر مثل سعید آذری و یک سرمربی مثل نکونام ترکیبی است که شما را به موفقیت می‌رساند. نکونام با تعداد زیادی بازیکن جوان و ناشناخته فصل را شروع کرد و در ادامه هم پنجره این تیم بسته بود و با مشکلات خیلی زیاد تیمش را تا این مرحله بالا آورد و توانست به قهرمانی برسد.

مهدوی در ادامه توضیح داد: برای مردم خوب خوزستان هم خوشحال شدم که با این قهرمانی شاید تعدادی از آنها ولو برای دقایقی سختی‌هایی که تحمل می‌کنند را فراموش کنند. کاش شرایط جوری بود که همه مردم ایران می‌توانستند به واسطه فوتبال خوشحال شوند. وقتی تیمی ریشه دار مثل ذوب آهن را انتهای جدول می‌بینم یا مثلا سایپا با آن همه سابقه و افتخار و قدمت سقوط می‌کند واقعاً ناراحت می‌شوم.

وی در مورد دومین فینالی که فرهاد مجیدی در آن شکست خود هم گفت: به نظرم فرهاد مجیدی شکست نخورد بلکه شرایطی که در این تیم رقم زدند و به نظرم مسخره و خنده دار است باعث شد چنین اتفاقی بیافتد. اوضاع استقلال اصلاً خوب نیست و با این شرایط در ادامه هم بعید می‌دانم بتوانند اوضاع بهتری داشته باشند. مشکل اینجاست که همه کارها را فرهاد مجیدی انجام می‌دهد و در مواردی ورود می‌کند که وظیفه او نیست و وظیفه مدیریت باشگاه است. تمرکز سرمربی باید روی مسائل فنی باشد.

پیشکسوت فوتبال در ادامه توضیح داد: اینکه می‌گویند وزارت ورزش تبعیض قائل شده و مدیران خوبی برای استقلال انتخاب نمی‌کند را قبول ندارم. مدیران استقلال مجموعه‌ای هستند که خودشان با هم هماهنگی ندارند چرا که پرسپولیس در این سال‌ها کلی مدیرعامل عوض کرده ولی مسیرش تغییر نکرده است و مشکلات را باید در جای دیگری جستجو کرد.

مهدوی در مورد حکم سنگین کمیته انضباطی علیه امیر قلعه‌نویی هم گفت: واقعاً از این حکم تعجب کردم و شوکه شدم. من قوانین را نمی‌دانم و نظری در مورد آن نمی‌توانم بدهم ولی خواهش می‌کنم اگر امکانش وجود دارد در آن تجدید نظر صورت بگیرد و حکم سبک تری در نظر گرفته شود چرا که آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر است و حضورش در فوتبال به این رشته ورزشی وزن می‌دهد و نباید چنین نیروهایی که کوهی از تجربه هستند را کنار بگذاریم و 3 ماه دوری از فوتبال برای آقای قلعه‌نویی به ضرر فوتبال تمام می‌شود.

این را هم باید بگویم که ما باید در خیلی کارها تجدید نظر کنیم. اینکه بالافاصله بعد از سوت پایان بازی میکروفون را جلوی صورت سرمربی می‌گیرند درست نیست. مربیگری یک کار پراسترس است و خصوصاً اگه داور سوت اشتباهی زده که در نتیجه بازی تاثیرگذار است سرمربی در اوج عصبانیت و ناراحتی ممکن است هر حرفی بزند. این مصاحبه‌ها را عجله دارند سریع انجام دهند که زودتر به خانه برسند. چرا اجازه نمی‌دهید نیم ساعت فاصله بیافتد حداقل سرمربی کمی آرام شود و بیاید صحبت کند؟ واقعاً باید در برخی رویه ها تجدید نظر شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر