مهدوی: نکونام با دستان خالی شاهکار کرد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۳۸۳۶
۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
۱۰۲۷
پیشکسوت فوتبال در مورد قهرمانی فولاد در جام حذفی صحبت کرد.

ایلنا: محمدرضا مهدوی در خصوص دیدار فینال جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی بود و همانطور که قابل پیش بینی بود دو تیم جانب احتیاط را در نظر داشتند و بیشتر مراقب گل نخوردن بودند و گل زدن برنامه ثانویه آنها بود. چند موقعیت روی دروازه‌ها خلق شد که با بی‌دقتی مهاجمان بیرون رفت و تساوی بدون گل و کشیده شدن به ضربات پنالتی اتفاق قابل پیش بینی بود که مشخص بود هم نکونام و هم مجیدی انتظار آن را داشتند.

وی افزود: تعویض‌های دقایق پایانی نشان می‌داد هر دو سرمربی برای ورود به ضربات پنالتی برنامه دارند و حالا شرایط به گونه‌ای پیش رفت که تعویض‌های جواد نکونام و در کل وضعیت تیم فولاد در پنالتی‌ها به شکل بهتری پیش رفت و این تیم توانست در پنالتی‌ها به پیروزی برسد.

پیشکسوت فوتبال در مورد قهرمانی فولاد گفت: خیلی خوشحالم و تبریک می‌گویم به دوست خوبم جواد نکونام که می‌توان گفت شاهکار کرد. حضور یک مدیر مثل سعید آذری و یک سرمربی مثل نکونام ترکیبی است که شما را به موفقیت می‌رساند. نکونام با تعداد زیادی بازیکن جوان و ناشناخته فصل را شروع کرد و در ادامه هم پنجره این تیم بسته بود و با مشکلات خیلی زیاد تیمش را تا این مرحله بالا آورد و توانست به قهرمانی برسد.

مهدوی در ادامه توضیح داد: برای مردم خوب خوزستان هم خوشحال شدم که با این قهرمانی شاید تعدادی از آنها ولو برای دقایقی سختی‌هایی که تحمل می‌کنند را فراموش کنند. کاش شرایط جوری بود که همه مردم ایران می‌توانستند به واسطه فوتبال خوشحال شوند. وقتی تیمی ریشه دار مثل ذوب آهن را انتهای جدول می‌بینم یا مثلا سایپا با آن همه سابقه و افتخار و قدمت سقوط می‌کند واقعاً ناراحت می‌شوم.

وی در مورد دومین فینالی که فرهاد مجیدی در آن شکست خود هم گفت: به نظرم فرهاد مجیدی شکست نخورد بلکه شرایطی که در این تیم رقم زدند و به نظرم مسخره و خنده دار است باعث شد چنین اتفاقی بیافتد. اوضاع استقلال اصلاً خوب نیست و با این شرایط در ادامه هم بعید می‌دانم بتوانند اوضاع بهتری داشته باشند. مشکل اینجاست که همه کارها را فرهاد مجیدی انجام می‌دهد و در مواردی ورود می‌کند که وظیفه او نیست و وظیفه مدیریت باشگاه است. تمرکز سرمربی باید روی مسائل فنی باشد.

پیشکسوت فوتبال در ادامه توضیح داد: اینکه می‌گویند وزارت ورزش تبعیض قائل شده و مدیران خوبی برای استقلال انتخاب نمی‌کند را قبول ندارم. مدیران استقلال مجموعه‌ای هستند که خودشان با هم هماهنگی ندارند چرا که پرسپولیس در این سال‌ها کلی مدیرعامل عوض کرده ولی مسیرش تغییر نکرده است و مشکلات را باید در جای دیگری جستجو کرد.

مهدوی در مورد حکم سنگین کمیته انضباطی علیه امیر قلعه‌نویی هم گفت: واقعاً از این حکم تعجب کردم و شوکه شدم. من قوانین را نمی‌دانم و نظری در مورد آن نمی‌توانم بدهم ولی خواهش می‌کنم اگر امکانش وجود دارد در آن تجدید نظر صورت بگیرد و حکم سبک تری در نظر گرفته شود چرا که آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر است و حضورش در فوتبال به این رشته ورزشی وزن می‌دهد و نباید چنین نیروهایی که کوهی از تجربه هستند را کنار بگذاریم و 3 ماه دوری از فوتبال برای آقای قلعه‌نویی به ضرر فوتبال تمام می‌شود.

این را هم باید بگویم که ما باید در خیلی کارها تجدید نظر کنیم. اینکه بالافاصله بعد از سوت پایان بازی میکروفون را جلوی صورت سرمربی می‌گیرند درست نیست. مربیگری یک کار پراسترس است و خصوصاً اگه داور سوت اشتباهی زده که در نتیجه بازی تاثیرگذار است سرمربی در اوج عصبانیت و ناراحتی ممکن است هر حرفی بزند. این مصاحبه‌ها را عجله دارند سریع انجام دهند که زودتر به خانه برسند. چرا اجازه نمی‌دهید نیم ساعت فاصله بیافتد حداقل سرمربی کمی آرام شود و بیاید صحبت کند؟ واقعاً باید در برخی رویه ها تجدید نظر شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر