جستجو برای کشف بقایای قربانیانِ قاتل آبنباتی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۴۳۶۴
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۳
۲۵۹۱
48سال پس از کشته شدن یکی از بدنام‌ترین قاتلان سریالی آمریکا و کشف بقایای اجساد 28پسر نوجوان در خانه‌اش، رئیس بخش جست‌وجو و کشف تگزاس از آغاز عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن بقایای 20قربانی دیگر که احتمال می‌رود قاتل سریالی بعد از کشتن آنها، اجسادشان را در زمین‌های اطراف خانه‌اش دفن کرده باشد، خبر داد.

همشهری: 48سال پس از کشته شدن یکی از بدنام‌ترین قاتلان سریالی آمریکا و کشف بقایای اجساد 28پسر نوجوان در خانه‌اش، رئیس بخش جست‌وجو و کشف تگزاس از آغاز عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن بقایای 20قربانی دیگر که احتمال می‌رود قاتل سریالی بعد از کشتن آنها، اجسادشان را در زمین‌های اطراف خانه‌اش دفن کرده باشد، خبر داد.

این جست‌وجو قرار است از طریق تجهیزاتی انجام شود که به تازگی توانسته‌اند در کشف اجساد قربانیان دفن شده در اعماق زمین به کمک پلیس بیایند و اسرار این پرونده مخوف را فاش کنند.

در جست‌وجوی بقایای اجساد ۲۰ قربانی قاتل آبنباتی

به نقل از هیوستون پرس، نام دین کورل، قاتل سریالی پسران نوجوان تگزاس در دهه1970 میلادی در رسانه‌های آمریکا مطرح شد. در آن زمان، کارآگاهان پلیس که در جریان ناپدید شدن مرموز پسران نوجوان در تگزاس قرار گرفته بودند، تحقیقات گسترد‌ه‌ای را برای پی بردن به سرنوشت آنها آغاز کرده بودند تا اینکه با کشته شدن مردی به نام دین‌ کورل در خانه‌اش، معلوم شد که او قاتل سریالی پسران نوجوان بوده و در جریان 3سال فعالیت مجرمانه، توانسته بود ده‌ها پسر نوجوان را به خانه‌اش کشانده و بعد از شکنجه و تجاوز، آنها را به قتل برساند.

خانه مخوف

این قاتل سریالی، صاحب یک مغازه آب‌نبات فروشی بود که به‌دلیل دادن آب‌نبات‌های رایگان به پسران به مرد آب‌نباتی مشهور شده بود. او پیش از اینکه قتل‌های سریالی خود را آغاز کند، نیاز به همدستانی داشت که طعمه‌هایش را به دام او بکشانند. این مرد شیرینی‌فروش پس از دوستی با 2 پسر نوجوان به نام‌های دیوید بروکس و المر هنلی از آنها خواست که با شناسایی پسران جوان و نوجوان، آنها را به بهانه شرکت در پارتی و مهمانی به مخفیگاه او بکشانند.

هرچند بروکس و هنلی در ابتدا از نقشه این مرد خبر نداشتند اما در ادامه شاهد قتل‌های فجیع بودند و از آنجا که توسط دین کرول به مرگ تهدید شده‌ بودند، مجبور شدند به همکاری با او ادامه دهند. از سوی دیگر، مرد جنایتکار بابت هر فردی که آنها به قربانگاهش می‌کشاندند 200دلار پرداخت می‌کرد و همین باعث می‌شد که همدستانش به همکاری با او ادامه دهند.

آنها با فریب پسران، آنها را به خانه دین کورل می‌کشاندند؛ جایی که قاتل سریالی مدعی بود قرار است در آنجا پارتی برگزار کند و وقتی طعمه‌ها وارد خانه‌اش می‌شدند، مرد جنایتکار آنها را با نوشیدنی مسموم بی‌هوش می‌کرد، با طناب به تخت می‌بست و پس از شکنجه‌های وحشیانه و تجاوز، قربانیانش را به ضرب گلوله به قتل می‌رساند. او سپس اجساد قربانیان را داخل کیسه‌های پلاستیکی قرار می‌داد و در بخشی از خانه‌اش که برای نگهداری قایق استفاده می‌شد مخفی می‌کرد.

مرگ قاتل

جنایت‌های هولناک قاتل آب‌نباتی ادامه داشت تا اینکه در آگوست1973، یکی از همدستانش (المر هنلی)، دختر و پسر نوجوانی را به خانه او برد. قاتل آب‌نباتی با دیدن دختر عصبانی شد اما واکنشی نشان نداد.

او به میهمانانش نوشیدنی مسموم و مواد‌مخدر داد و وقتی هر دوی آنها بی‌هوش شدند، آنها را با طناب به تخت بست و نقشه شوم خود را عملی کرد. وقتی این دختر و پسر به‌هوش آمدند، با دیدن وضعیتی که در آن گرفتار بودند شوکه شدند و در این هنگام دین کرول با دادن اسلحه به هنلی، از او خواست که دختر را به قتل برساند.

هنلی اما تحت‌تأثیر التماس‌های دختر جوان، از این کار خودداری کرد و به‌جای کشتن او، لوله اسلحه را به طرف دین کورل (قاتل آب‌نباتی) گرفت و با شلیک 6گلوله او را به قتل رساند. پس از آن نیز با پلیس تماس گرفت و با حضور کارآگاهان در محل حادثه، اسرار جنایات هولناک قاتل سریالی برملا شد. در ادامه مأموران پلیس به بازرسی خانه مخوف مرد جنایتکار پرداختند و موفق شدند بقایای جسد 28قربانی را در آنجا پیدا کنند.

جست‌وجوی تازه

هر چند قاتل سریالی پسران نوجوان کشته شده و بقایای اجساد 28قربانی او پیدا شده بودند، اما پلیس اطمینان داشت که قربانیان این مرد بیشترند. این فرضیه وقتی پررنگ‌تر شد که معلوم شد در جریان 3سال فعالیت مجرمانه این مرد، پسران زیادی ناپدید شده بودند و قاتل سریالی املاکی داشت که احتمال می‌رفت، اجساد برخی از قربانیان را در آنجا مخفی کرده باشد. با این حال جست‌وجوی پلیس نتیجه‌ای نداشت تا اینکه چند روز پیش و با گذشت 48سال از کشته شدن قاتل آب‌نباتی، تیم میلر، رئیس بخش جست‌وجو و کشف تگزاس از آغاز جست‌وجوهای تازه برای یافتن بقایای دیگر قربانیان دین کورل خبر داد.

در جست‌وجوی بقایای اجساد ۲۰ قربانی قاتل آبنباتی

او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده، احتمال می‌دهیم که 20پسر نوجوان دیگر هم توسط قاتل سریالی کشته شده باشند که اجساد آنها پیدا نشده است.

وی ادامه داد: این احتمال وجود دارد که قاتل سریالی اجساد این افراد را در زمین‌های اطراف املاکش دفن کرده باشد که متأسفانه در آن سال‌ها این املاک حفاری نشده بود. به همین دلیل قرار است با استفاده از تجهیزاتی که به‌تازگی در اختیار گرفته‌ایم و می‌توانند بقایای اجساد در اعماق کم زمین را شناسایی کنند، عملیات جست‌وجو در املاک دین کورل را آغاز کنیم تا شاید بتوانیم سرنوشت دیگر قربانیان را فاش کنیم.

به‌گفته وی، تجهیزات جدید توانسته‌اند در برخی از پرونده‌ها ازجمله قتل دختری در سال1990 که جسد او به تازگی با استفاده از این تجهیزات در عمق 2متری زمین کشف شده، به پلیس کمک کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر