توصیه‌های مسیح مهاجری به رئیسی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۴۷۸۸
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
۲۲۶۴
مسیح مهاجری نوشت: افرادی که در رسانه‌ها به رئیس‌جمهور رئیسی توصیه‌هائی دارند را در یک تقسیم کلی می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. عده‌ای تلاش می‌کنند به ایشان از گُل نازک‌تر نگویند تا مبادا خاطر آقای رئیس‌جمهور رنجیده شود و عده‌ای بدون چنین ملاحظاتی آنچه را که می‌فهمند و به صلاح کشور می‌دانند گوشزد می‌کنند.

مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: افرادی که در رسانه‌ها به رئیس‌جمهور رئیسی توصیه‌هائی دارند را در یک تقسیم کلی می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. عده‌ای تلاش می‌کنند به ایشان از گُل نازک‌تر نگویند تا مبادا خاطر آقای رئیس‌جمهور رنجیده شود و عده‌ای بدون چنین ملاحظاتی آنچه را که می‌فهمند و به صلاح کشور می‌دانند گوشزد می‌کنند .

روزنامه جمهوری اسلامی و شخص اینجانب، در دسته دوم قرار داریم.

اولین توصیه به رئیس‌جمهور رئیسی اینست که به توصیه‌ها و پیشنهادهای افراد دسته اول هم حتماً توجه کنند ولی با این پیوست که آنها در خوشبینانه‌ترین حالت با چشم و گوش بسته نظر می‌دهند و نمی‌توانند ناصحان و مشاورانی هوشیار باشند. آنها به ناصحان دسته دوم تهمت بدخواهی می‌زنند ولی تأکید می‌کنیم که خیرخواهی واقعی را فقط از کسانی می‌توان انتظار داشت که آنچه را می‌فهمند بدون ملاحظه با شما در میان می‌گذارند نه کسانی که اهل بله‌قربان‌گوئی هستند.

توصیه دوم اینست که در فهرست اعضاء دولت پیشنهادی خود تجدیدنظر کنید. مطمئن باشید با این افراد نمی‌توانید دولتی قوی که شعارش را داده‌اید داشته باشید. در میان افراد پیشنهادی شما کسانی وجود دارند که هیچ تناسبی با وزارتخانه مورد نظر ندارند و ابواب جمعی آن وزارتخانه نیز از صدر تا ذیل، اهلیت آنها را قبول ندارند. بعضی دیگر از افراد پیشنهادی شما اتهاماتی دارند که وجود آن اتهامات برای دور ماندن آنها از ساحت دولت کافی است.

بعضی از این افراد سهمیه بعضی احزاب افراطی هستند و طبعاً خواسته‌های آنها را دنبال خواهند کرد. افرادی نیز از بقایای جریان احمدی‌نژادی در فهرست شما حضور دارند که وجود آنها موجب شده منتقدین بگویند روح این جریان در کابینه پیشنهادی شما دمیده شده است.

اینکه پیشنهاد داده‌اید یکی از امضاکنندگان نامه مربوط به خودداری از وارد کردن بعضی واکسن‌های خارجی در رأس وزارت بهداشت و درمان کابینه شما قرار بگیرد نیز اقدام خوبی نیست. موضوع بهداشت و درمان اکنون به دلیل طغیان کرونا اولویت اول کشور است و روشن است افرادی که مرتکب چنین اشتباه بزرگی درباره واکسن شده‌اند، تناسبی با مسئولیت وزارتخانه‌ای که متصدی موضوع مهم کروناست ندارند.

در زمینه اقتصاد نیز که بعد از کرونا مسأله اول کشور است، امیدی به موفقیت دولت شما با تصدی وزارتخانه‌های اقتصادی توسط بعضی افراد پیشنهادی وجود ندارد. چنین کابینه‌ای نه قوی است و نه می‌تواند ضد فساد باشد.
توصیه سوم اینست که در تفسیر جوان‌گرائی، قدری تأمل نمائید و قدرت دولت را فدای جوان‌گرائی به هر قیمتی نکنید. جوانی که طرح تولید لامبورگینی می‌دهد و یا شرکت‌هائی برای زوج‌های جوان با معافیت مالیاتی 15 ساله در صورت تولید فلان تعداد فرزند را طراحی می‌کند، روشن است که نمی‌تواند یک وزارتخانه کلیدی با صدها شرکت بزرگ و هزاران کارخانه مهم را مدیریت کند. نمی‌گویم سراغ پیرها بروید ولی تأکید می‌کنم کیفیت را فدای شعار جوان‌گرائی نکنید.

و پنجمین توصیه اینست که از همین آغاز کارتان در مورد اجرای دقیق قانون سخت‌گیر باشید. شما به عنوان رئیس‌جمهور طبق اصل 113 قانون اساسی مسئولیت اجرای قانون اساسی را برعهده دارید. روح قانون اساسی، اجرای قانون در تمام اندام‌های نظام و کشور است. درست همزمان با آغاز بکار شما در منصب ریاست جمهوری، شخصی برخلاف قانون برای تصدی مسئولیت شهرداری تهران انتخاب شده و شورای شهر که انتخاب‌کننده است، اعلام کرده قانون را تغییر می‌دهیم تا این شخص بتواند شهردار تهران باشد.

از هنگام تشکیل مجلس یازدهم اقدامات دیگری نیز برخلاف قانون صورت گرفته که انتصاب رئیس دیوان محاسبات و ارجاع قانون صیانت از فضای مجازی به کمیسیون مشترک دو مورد از آنهاست. شما به عنوان رئیس‌جمهور موظف هستید مانع این اقدامات خلاف قانون شوید. توصیه ما اینست که نگذارید در دولت شما اقدامات خلاف قانون اتفاق بیفتد. اگر چنین کنید، از پشتیبانی مردم و رسانه‌ها برخوردار خواهید بود و دولت موفقی در مبارزه با فساد خواهید داشت. ما که این توصیه‌ها را صریحاً، خیرخواهانه و مشفقانه با شما در میان گذاشته‌ایم، خواهان موفقیت شما هستیم زیرا این موفقیت را به نفع کشور، ملت و نظام جمهوری اسلامی می‌دانیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر