حسن روشن: مجیدی استعفا بدهد و برود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۱۰۲۲
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
۱۸۵۰
حسن روشن که به تازگی در مصاحبه‌ای پرسروصدا از فرهاد مجیدی خواسته بود به جای مصاحبه در مورد مشکلات از استقلال برود هنوز روی موضع قبلی خود ایستاده است.

خبرورزشی: ستاره اسبق استقلال برخلاف تصور برخی هواداران آبی، رابطه خوبی هم با فرهاد مجیدی دارد و مرتب با او ارتباط تلفنی دارد اما... بهتر است خودتان تازه ترین مصاحبه با حسن روشن را بخوانید:

چه شد که علیه فرهاد مجیدی مصاحبه کردید؟

من حرف بدی نزدم. فرهاد می گوید مدیریت باشگاه استقلال ضعیف است و من هم می گویم اصلا صفر است! چند سال گذشته کدام مدیرعامل قوی و کاربلدی بالای سر این تیم بوده که حالا نیست؟ حرف من این است که فرهاد مجیدی یا بقیه با علم به ضعیف بودن مدیریت می آیند و سرمربی می شوند اما وقتی به هدف خود نرسیدند شروع به مصاحبه و بیان مشکلات می کنند. من یک سئوالی دارم. این چندمین بار است فرهاد در استقلال مربی می شود؟

فکر می کنیم سومین بار در سال های اخیر باشد. چطور؟

مگر می شود کسی ۳ بار قبول مسئولیت کند وقتی می داند مدیریت استقلال این همه مشکل دارد؟ من به شما می گویم متأسفانه سرمربیگری در استقلال صفی شده است! یکسری پیشکسوتان و مدعیان توی صف می ایستند و هر کاری می کنند سرمربی را بزنند و خودشان جای او را بگیرند. الان هم علیه فرهاد همین اتفاق می افتد و پیش تر هم برای بقیه افتاده است. منظور من این بود که اگر مشکلات زیاد و غیر قابل تحمل است پس بهتر است فرهاد استعفاء بدهد و برود تا مردم و کارشناسان درخصوص مدیریت احمد مددی قضاوت کنند. در این مدت شاهد اتفاقات زشتی در استقلال بودیم که زجرآور است.

مثلا چه اتفاقاتی؟

همین آوردن جواد زرینچه که بازیکن بزرگ و انسان محترمی است به باشگاه و سپس بازی کردن با آبروی او ... مقصر اصلی خود آقای مددی است که جواد زرینچه را به دفتر باشگاه دعوت کرد و پست سرپرستی تیم را به او داد و بعد هم که ... یعنی چی که یکسری با داد و بیداد جلوی کار کردن کسی مثل زرینچه را می گیرند. چه اشکالی داشت جواد زرینچه می آمد و به تیم استقلال آرامش می داد. من می خواهم یک مثال روشن برای شما بزنم.

بفرمایید؟

شاید این حرف من یا هضم آن برای برخی‌ها سخت باشد اما واقعیت را باید گفت. این استقلال یک کریم باقری کم دارد. شما می بینید کریم باقری چه آرامشی به تیم پرسپولیس می دهد. شما هرگز مصاحبه یا حاشیه ای از او در این تیم نمی بینید و اتفاقا تمام حاشیه ها را بیرون و حتی داخل زمین جمع می کند تا یحیی گل محمدی کارش را با آرامش انجام دهد. چرا کل تیم استقلال باید قائم به یک نفر باشد؟

منظور شما فرهاد مجیدی است؟

بله، فرهاد مجیدی یکی از بزرگان تاریخ استقلال است. خاطرات خوبی با گل ها و بازی هایش برای ما استقلالی ها ساخته است اما به تنهایی نمی تواند همه بار تیمش را به دوش بکشد. متأسفانه می بینیم که فرهاد هیچ کس را هم قبول ندارد و اجازه نمی دهد به استقلال اضافه شود. استقلال آدم بزرگی مثل کریم باقری می خواهد تا فرهاد به جای حاشیه فکرش متمرکز تیم باشد.

پیدا کردن یک کریم باقری برای استقلال سخت نیست؟

به هر حال ما بازیکنان بزرگی داشته و داریم که حاضرند بدون چشمداشت به استقلال خدمت کنند. الان من می بینم روی فرهاد مجیدی به حاشیه هاست و پشت او به تیم خودش! این که نمی شود و برای این تیم خوب نیست.

دلیل اصلی مصاحبه های سرمربی علیه مدیریت باشگاه استقلال چیست؟

من نمی دانم چه کسی یا کسانی به فرهاد مجیدی مشورت می دهند اما به نظر می رسد سرمربی استقلال از الان به فکر شکستن کاسه کوزه ها سر مددی و مدیریت استقلال در صورت شکست احتمالی برابر الهلال باشد. تفکری که به نظرم قشنگ نیست و بیشتر تیم را خراب می کند و بهانه دست بازیکنان می دهد تا از الان به جای شکست دادن تیم عربستانی به کمبودها و مشکلات مدیریتی فکر کنند.

شما موافق فروش مهدی قایدی بودید؟

بله من موافق هستم. یکی از راه های درآمدزایی باشگاه هایی مثل استقلال و پرسپولیس فروش بازیکن است. بازیکنانی که در جوانی به استقلال بیایند و بعد از پیشرفت با قیمت خوب به فروش برسند. من چندی پیش بازی تیم های جوانان و امیدهای استقلال را دیدم. بسیار بچه های با استعدادی در این تیم ها توپ می زنند و به نظرم هر خرج و هزینه ای که در آکادمی شود حساب پس انداز درازمدت باشگاه خواهد بود. مهدی قایدی هم در ۱۸ یا ۱۹ سالگی پیراهن استقلال را پوشید و حالا برای درآمدزایی فروخته شده است.

به تیم خوبی رفت؟

من چون روی شباب الاهلی تعصب دارم و برای این تیم بازی کردم خوشحالم مهدی قایدی را در این تیم می بینم. ضمن آن که فضای الاهلی برای ایرانی ها خوب است.

به خاطر مهدی علی سرمربی ایرانی الاصل شباب الاهلی این حرف را می زنید؟

مهدی علی شاگرد خود من در جوانان الاهلی بود. او یک هافبک نفوذی تکنیکی بود که در تیم ملی امارات هم بازی کرد. بسیار پسر خوبی است که پدری ایرانی دارد و اصالتا متعلق به شهرستان لار هستند.

بسیارخوب، شما بازی تیم ملی ایران و سوریه را دیدید؟

خوب بازی نکردیم و ترکیب اولیه ما هم خیلی بد بود اما به هرحال بردیم. من فکر می کنم دراگان اسکوچیچ بسیار مربی خوش شانسی است.

جدا؟!

بله، در بازی هایی هم که تیم ملی خوب بازی نمی کند باز ما می بریم و گلی هم که به سوریه زدیم گواه این ادعاست. به هرحال من به عنوان یک ایرانی خوشحال می شوم وقتی تیم کشورم برنده می شود اما در ترکیب تیم ملی بازیکنی در دفاع راست بازی می کرد که من نمی شناختم!

منظور شما جعفر سلمانی است؟

او یک بازیکن چپ پا بود که به عنوان دفاع راست آن هم در تیم ملی بازی می کرد که جالب نبود. شما در هیچ کجا و تیم ملی هیچ کشوری نمی بینید که یک بازیکن چپ پا را در سمت راست خط دفاعی بازی دهند و امیدوارم بهترین ها در ترکیب تیم ایران بازی کنند.

به عنوان سئوال آخر نتیجه بازی ایران و عراق را چطور پیش بینی می کنید؟

بازی سخت تری نسبت به سوریه است که امیدوارم با برتری تیم کشورم به پایان برسد. عراق تیم سختکوشی است و از کره جنوبی در خاک این کشور امتیاز گرفت. امیدوارم بچه ها با ارائه بازی بهتری این حریف را هم پشت سر بگذارند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:39
Iran (Islamic Republic of)
08:56 - 1400/06/14
اختلاف بیانداز و حکومت کن!
Iran (Islamic Republic of)
09:03 - 1400/06/14
دررابطه با کریم باقری درست میگه..
از سال 91 که رفت پرسپولیس ...
شرایط برای پرسپولیس تغییر کرد..

فرهاد هم ، همه چیز رو آماده کرده بعد شکست مقابل الهلال بندازه گردن مددی...
موسوی( پرسپولیس کبیر را عشقه)
Iran (Islamic Republic of)
09:20 - 1400/06/14
اظهر من الشمسِ اقای مجیدی قصد داره تا در صورت باخت احتمالی تمامی مسولیت را به گردن این و آن بندازه!!!!! واللهُ خَیرُالماکرین.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2